Esikaas

Teen_Esikaas_1lk-1PDFtoJPG.me-1 (10)Teen_Esikaas_1lk (1)_toim_OK-1Teen_Esikaas_3_2017_spot2_toim_OK-1Image1Teen_Esikaas_1lk_100magenta (1)_toim_OK-page-001kaasBTeen 12 KAASTeen_Esikaas_orange_toim_OK-page-001Esikaas_Mai-Juuni2016 (2)_toim_OK-page-001Buduaar_Teen_marts-aprill_esi_A4_5bl-page-001Buduaar_Teen_jaanuar-veebruar_esikaas_A4_5bl_parandatud-page-001

Buduaar TEEN õnneloos – vaata SIIA  !

BuduaaEsikaasr Teen 20.juubelinumber nüüd müügil! Kaanel rokivad seekord Norrast pärit popduo artistid Marcus&Martinus, kelle kohta saad pikemalt lugeda, kuidas nad kuulsaks said, mis on nende lemmikvärvid, mida nad vabal ajal teevad, samuti vastavad kaksikud näiteks saladuslikule küsimusele:”Kas käiksite Eesti tüdrukutega?” ning palju-palju muud!

 

UUEST AJAKIRJAST LEIAD:
– Kuidas highlighter’it õigesti kasutada?
12 sammu ilusate hammasteni
– Staarimeik: Kylie Jenner
– Stiilsed kaksikud Merilin Randmaa ja Helerin Randmaa
– Kingiideed sõbrapäevaks
– Minu esimene: Iti-Pätrik Järve
– 15 asja, mida oma elus uuel aastal muuta
SUUR TEST: Kui hästi tunned Buduaar Teen kaanestaare?
– Õhtune nahahooldus
– Poistebänd BTS
– Aasta täht Maian
– Kes on papagoikala?
– Luubi all: Lisa ja Lena
– Staaride lemmikoomad
– Mida toob sulle kollase koera aasta?
11 Fakti DJ Hugo P kohta
– Shopping: Pidžaama party

Ja veel palju muud!
Ajakirjaga kaasas 4 POSTRIT: Kylie Jenner+BTS+Karrueche+Selena Gomez
Mõnusat lugemist!

Sinu Buduaar Teen❤️

 

 

Teen_Esikaas_1lk-1

MÜSTILINE UUS BUDUAAR TEEN NUMBER NÜÜD VÄLJAS!
Meie esikaane on seekord vallutanud imekaunis Liisa Leetma. Loe ajakirjast, kelle Instagrami kontot ta kõige rohkem imetleb, kus kohas Liisa meikima õppis, kuhu soovib kaunitar kindlasti reisida, missugune tätoveering on Liisa lemmik ning veel palju muud põnevat.
UUEST AJAKIRJAST LEIAD:
– Värskendavaid smuutiretsepte
– Ilu-ja elustiiliblogija Helena Feofanov
– Kõik küülikust
– Jõusaalitšiki Christin-Amani Kiivikas
– 11 FAKTI youtuber Logan Pauli kohta
– Kuidas riietuda soojalt, kuid siiski moekalt
– TEST: Mida poisid sinust arvavad?
– DIY: Avokaado juuksemask
– “Minu esimene..” Uku Arop
– DJ Martin Garrix
– Kuidas hooldada probleemset ja aknele kalduvat nahka?
ja veel palju muud!

Ajakirjas on Marcus & Martinus ja Ariana Grande posterid + SUUR ÕNNELOOS!

Ägedat lugemist!
Sinu Buduaar TEEN

 

 

 

PDFtoJPG.me-1 (10)

SÜGISKOLLANE UUS BUDUAAR TEEN AJAKIRI EI LASE SUL SÜGISMASENDUSSE NEVER LANGEDA! 

Mõnusalt sügisese numbri esikaanel särab meie armas Hanna Martinson. Loe ajakirjast, mida Hanna väiksena teha ei osanud, aga nüüd oskab, mida ta elus kõige rohkem kardab, kes on need 6 lemmiklooma, keda Hanna omanud on ning palju muud huvitavat.

UUEST AJAKIRJAST LEIAD:
– sügisesi meiginippe, kiireid hommikusöögi retsepte.
– endise iluuisutaja Erna-Anna Husko, kes räägib kuidas ja miks ta oma karjääri lõpetas.
– #yeschallenge võitja Marie Liset Tautsi, kes räägib, mis ta suvel põnevat ette võttis
Marcus & Martinus: 15-aastased poisid, kes osalesid selle aasta Eurovisioonil!
– soovikaprintsess Aili Sture, kes räägib, mismoodi sai temast moestilistik.
– cool’i tüdruku koolikoti sisu- saa teada, mida su koolikott kindlasti sisaldama peaks!
– naisjalgpalluri: Eneli Kutter
– nippe room makeoveriks!
– meie toimetajate lemmik riideesemeid!
ja veel paljumuud!

NOWAY! Ajakirjast leiad seekord 4 POSTRIT : Miley Cyrus, Kesha, The Chainmsmokers ja George Ezra!

 

Ajakirjas ka suur Halloweeni photoshooti LOOS!

Lõbusat lugemist!
Sinu Buduaar Teen

 

Teen_Esikaas_1lk (1)_toim_OK-1SÜDASUVINE BUDUAAR TEEN NÜÜD ILMUNUD!

Tahame uskuda, et aasta ilusamad suvekuud on veel ees ja Buduaari värske number toob naeratuse näole! Seekordne kaanestaar on maailmakuulus lauljatas Ariana Grande, kes on tõestanud, et ta kõlava hääle taga peitub soe süda ja nutikas pea! Millest kirjutab uus number?

Lisaks lõbusatele teemadele käsitleme ka koolikiusamise valusat teemat, kaasa räägivad Helen Adamson, Taavi Luhamaa ja Liisa Tupits. Oleme kokku koondanud ka mõned parimad kuulsuste julgustussõnad, hetkedeks, kui enesekindlus alt veab…

Suvele kohaselt keskendume mõnusatele jääjoogi retseptidele, samuti ootab lugemist vitamiinispikker, et tervis ka kõige külmematel suveõhtudel alt ei veaks! Piilume ka staarimaailma, võtame luubi alla Harry Styles’i ja kogusime kokku kõige vägevamad faktid lauljatari Halsey kohta. Oma ”esimestest” räägib see kord Eesti ainus naisräppar TIIU ja blogimise maailma telgitagustest pajatab Triinu Maasik (Fashion Notes by Triinu)!

Moe-ja iluteemad on seekord tõeliselt põnevad – sukeldume 1920ndatesse; uurime, mis on hetkel kõige populaarsem Instagrami trend; nopime inpsiratsiooni Emma Watsoni riidekapist; piilume vaikselt sügisesse ehk back-to-school moeteemad tulevad samuti jutuks! Lisaks on meie toimetaja Liisa pannud kokku ideaalse ”Stiilse tüdruku meelespea”, mis aitab sind igas olukorras!

Muidugi ei puudu seekordsest numbrist kohustuslikud ja vanad lemmikud rubriigid nagu „Unistuste amet” (seekord pajatas oma tööst moekunstnik Kätlin Kikkas ehk KÄT), „Appi, kui mark!“, „15 fakti“, „Õnneloos“, „Horoskoop“ jt.

Panime ajakirja vahele kaks posterit, jagasime väärtuslikke kuponge ning kirjutasime kõigest muust, heast ja huvitavast!

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad südasuvisest Buduaar TEEN numbrist!

Sinu Buduaar TEEN

Teen_Esikaas_3_2017_spot2_toim_OK-1BUDUAAR TEENI UUS NUMBER TEEB TUJU HEAKS!

Päike paitab põske, linnud laulavad ja ilmad on juba mõnusalt soojad… Mida see küll võiks tähendada? Loomulikult seda, et käes on suvi ja aeg on poelettidelt haarata tuttuus suvine ajakiri Buduaar Teen!

Kaanestaarideks on meil seekord maailma kuumim poistebänd 5 Seconds of Summer, kes on võitnud noorte tüdrukute südamed! Poistest ning nende ägedatest (ja veidi kummalistest) lemmikutest saad lugeda leheküljelt 32.

Suvenumbrile kohaselt saab loomulikult ajakirjast õppida tegema suviselt kirjut silmameiki, lugeda nippe, et suveselfied kõige kaunimad tuleksid ning leida häid retsepte ja Instagrami inspiratsiooni!

Oma eduloo pajatab meile Erik Vent, blogimisest jutustab Mariel Pähkel, lihtsat ja mõnusat suveseelikut õpetab õmblema Liis Kalda ning huvitavaid fakte leiab ajakirjast ka sellistest välismaa kuulsustest nagu Zara Larsson, Kendall Jenner ja Vanessa Hudgens. Loomulikult ei puudu värskest numbrist ka Balam kolumn, kus seekord on juttu enesekindlusest ja sõprade tähtsusest.

Kaante vahel leidus muidugi ruumi ka vanadele headele rubriikidele nagu “Appi, kui mark!”, “Teeni kirjakast” ning “Unistuste amet”, kus seekord on luubi all raadiosaatejuhi amet.

Kõik see ning palju muud head ja üllatavat leiad ajakirjast Buduaar TEEN!

Sinu Buduaar TEEN

Image1BUDUAAR TEENI KEVADNUMBER TOOB PÄIKESE SÜDAMESSE!

Lumi on sulanud, lumikellukesed tärkavad ja sinist taevast näeme juba võrdlemisi tihti… Mida see küll võiks tähendada? Loomulikult seda, et käes on kevad ja aeg on poelettidelt haarata tuttuus kevadine ajakiri Buduaar Teen!

Kaanestaariks on meil üks ja ainus Jüri Pootsmann, kes on vaatamata oma tuntusele üks väheseid tõelisi superstaare, kes ikka veel meie ajakirja kaanele polnud jõudnud. See viga on nüüd aga õnneks parandatud ning Jürist ja tema tegemistest saad lugeda leheküljelt 34.

Kevadnumbrile kohaselt saab loomulikult ajakirjast õppida tegema kevadist jumestust, lugeda tervisenippe, et pikast talvest kurnatud keha turgutada ning leida häid ideid suvelaagrite ja reisisihtkohtade teemal.

Oma eduloo pajatab meile kaunitar Ariadne, blogimisest jutustab Marili Kõiv, tüdrukuks olemise võludest ja valudest vestlevad kolm elurõõmsat tüdrukut Grete, Eleri ja Grete ning huvitavaid fakte leiab ajakirjast ka sellistest välismaa kuulsustest nagu Ariana Grande, Justin Bieber ja Zayn Malik. Loomulikult ei puudu värskest numbrist ka Balam kolumn, kus seekord on juttu tervislikust toitumisest ja elus tasakaalu leidmisest.

Kaante vahel leidus muidugi ruumi ka vanadele headele rubriikidele nagu “Appi, kui mark!”, “Teeni kirjakast” ning “Unistuste amet”, kus seekord on luubi all ajakirja peatoimetaja amet.

Kõik see ja palju muud head ja üllatavat leiad ajakirjast Buduaar TEEN!

Sinu Buduaar TEEN

file-page1Buduaar Teeni 2017. aasta esimene number annab aastale särava alguse!

Kuna taevas valitseb ühtlaselt hall pilvekiht ja päike meie nina veel ei paita, on silmadesse sära toomiseks kohal ajakirja Buduaar Teen 2017. aasta esimene number, mis on täis põnevaid inimesi, lugusid, nippe ja meelelahutust!

Seda, et talvest tasub aga viimast võtta, teab imehästi kaanestaar Kelly Sildaru, kes räägib meile, milline tüdruk on ta siis, kui talle kuhjaga medaleid ja karikaid toonud suusad nukralt nurgas ootavad.

Hingestatud ja mõtlema paneva kolumniga jätkab ajakirjas Balam, põnevaid fakte oma elust jagavad Liis Lemsalu ja Grete Paia ning trendikasse blogimaailma viib meid kaunitaride duo Jone Blanc. Oma ala tegijad räägivad ka bändi tegemisest, modellitööst ja jumestamisest ning räägime põhjalikult ka sellest, miks ja kuidas oma keha armastada ning kuidas koduse treeningu näol oma enesetunnet parandada. Jagame ka jumestus- ja stiilinõu ning õpime isegi samm-sammult, kuidas luua üks põnev valentinimeik.

Loomulikult ei puudu ajakirjast ka meie pikaaegsed lemmikrubriigid – “Appi, kui mark” ja “Unistuste amet” ning “Life hacks”, mis seekord tänu Jaden Smithile väikese vindi on saanud. Armastatud välismaa staaridest on esindatud ka Selena Gomez ja Taylor Swift, kes oma saavutused letti laovad.

Kõik see ja palju muud head ja üllatavat leiad ajakirjast Buduaar TEEN!

Sinu Buduaar TEEN


ytrytr
BUDUAAR TEENI NOVEMBER-DETSEMBER NUMBER TOOB TALVE AMETLIKULT KOHALE!

Kuhu kadusid need mõnusalt sahisevad värvilised lehed ja soojakraadid?! Vahet pole, sest lõpuks on meieni jõudnud särav ja cool-i energiat täis laetud Eesti ainsa noorteajakirja uus number, mis pimedasse talveõhtusse veidi soojust ja naeru toob.
Kuigi kõik peaks uus olema vaid septembrikuus, võime me suure hurraaga öelda, et uut on ka novembri- ja detsembrikuus, sest uue tegevtoimetaja kõrval on meil ka palju uusi ja huvitavaid teemasid ning kolumne.

Näiteks on uue kolumniga meie ajakirja ilusaid mõtteid jagamas kaante vahele jõudnud modell Kätlin Hallik ehk Balam ning värsket energiast pakatab blogija rubriigis Fitloora.

Kaanel naeratab meelalt tuntud (Buduaar Teeni poolt) YouTube’i printsessiks kroonitud Maria Rannaväli, kes rääkis mahukas intervjuus oma elust tuntud näona ja andis soovitusi populaarseks hobiks saanud videoblogimise osas.

Oma elust pajatavad meile veel armastatud näitlejad ja lauljad Kristjan Kasearu, Brigitte Susanne Hunt ja Katariina Ratasepp ning tervislikke smuutiretsepte õpetab meid valmistama loomulikult kaunitar Grete Klein.

Loomulikult ei puudu ajakirjast ka meie pikaaegsed lemmikud rubriigid – “Life hacks”, “5 megalahedat äppi”, “Appi, kui mark” ning “Unistuste amet”, millest viimases räägib meile armas Kadi Poll, kuidas tema igapäevatööks on kuulsustega koos teleajalugu teha. “Eesti vs YouTube” rubriigis räägivad oma tegemistest andekad vennad Karlos Kolk ja Kaspar Kolk.

Kõik see ning palju muud head ja üllatavat leiad ajakirjast Buduaar TEEN!

Sinu Buduaar TEEN

BTeen 12 KAASSügisene Buduaar TEEN september-oktoober number annab kooliaasta algusele avapaugu!

Kuigi vabadust täis suvi on läbi ja aeg on taas veidi paksema jope sisse ronida ning kooli poole sammuda, on meil õnneks ka häid uudiseid. Koos esimese koolipäevaga saabub ka uus Buduaar Teen ajakiri, mis peidab endas kõiki nippe ja trikke, kuidas teha algavast kooliaastast maailma parim! Nagu ikka tavaks on – kõik on uus septembrikuus!

September-oktoober numbri vahel peidab end meie kõigi lemmik, kulutulena Eesti muusikamaastikule põrutanud ansambel Beyond Beyond, kellega koos tegime laheda fotoseeria, kus lõi kaasa isegi üks armas dalmaatsia koer. Oma lapsepõlve lahedatest seikadest räägivad meile Merlyn Uusküla, Kätlin Hallik, Anita Sibul, Janne Saar ning armastatud rubriigi „Minu esimene” seekordne staar, kuid üks tõeline Eesti superstaar, Rasmus Rändvee.

Stiiliosakonnas saab imetleda moeikoon Kylie Jennerit, kodumaa üht armastatuimat blogijat Inna Kovaljovat ning paljusid teisi ilusaid ja andekaid.

Muidugi ei puudu ajakirjast ka kasulikud ilu- ja tervisenipid – räägime sügisestest soengutrendidest ja nahahooldusest ning heidame pilgu joogamaailma, et läbi Marilyn Jurmani õpetuste aru saada selle kasulikkusest. Et ka vaim püsiks tervena, saab lahendada mõned ülesanded Buduaar Brain Booki repertuaarist ning lahendada teste, et teada saada, milline huulepulgatoon sulle loodud on või milline sõbranna sa oled.

Panime tõeliste fännide jaoks ajakirja vahele ka postreid ning armsate püsilugejate rõõmuks ei puudu ajakirjast ka meie lemmikrubriigid nagu „Life hacks”, „In & Out”, „Appi, kui mark!”, „7 lahedat äppi” ja „Unistuste amet”.

Kõik see ning palju muud head ja üllatavat leiad selle sügise esimesest Buduaar TEEN ajakirjast!

Sinu Buduaar TEEN

 

Südasuvine Buduaar TEEN juuli-august 2016 kutsub sind üles nautima suve ja võtma sellest kõike, mis võtta annab!

Teen_Esikaas_orange_toim_OK-page-001Julgeme väita, et aasta ilusamad suvekuud on ukse ees ja Buduaar TEEN värske juuli-august number särab eredamalt kui kunagi varem. Päike on meile pähe hakanud ning suvesoojus hinge pugenud. Tähistamaks aktiivsust, positiivsust ning suve, panime kaanele alati särava Daniel Viinalassi. Millest kirjutab suvine number?

Meie juuli-august kaanestaariks on seekord äärmiselt vägev kutt ja andekas laulja Daniel Viinalass, kelle tähelend sai alguse 2014. aasta Eesti Laulul. Sündinud väljaspool Eesti piire, oli Daniel justkui värske suvebriis, mis sai meile kõikidele eestlastele meeltmööda. Käisime Danieliga Paljassaarel, krabasime kaasa surfilaua ning longboardi ja arutasime lihtsatest, ent olulistest asjadest. Kõlama jäi mõte, et oluline on jääda kõige juures eelkõige iseendaks.

Moe- ja iluteemadel purustasime laialt levinud ilukõlakaid ehk kas köögis leitavad koostisained on keha poputamiseks sama tõhusad, kui iluosakonnas müüdavad kreemid ning maskid. Milline mõte jäi kõlama? Seda loe juba ajakirjast!

Lisaks vaatlesime uut trendi, kus vikerkaar on kolinud meie meigikottidesse; harutasime lahti ilutähestikku; tõime välja lihtsaid soengu tegemisõpetusi; rääkisime iluteemadel ning vestlesime blogi- ja moe teemadel tuntud kaunitari Britta Talvinguga. Ka unistuste ametis figureeris naiselik töökoht nagu jumestuskunstnik-grimeerija, kus oma tegemistest pajatas Nele Pandis.

Sotsiaalmeedia leidis ahjusoojas ajakirjas oma koha. Loe Buduaar TEENis kahe tuntud eestlasest vlogija Martti Halliku ja Anita Sibuli tegemistest, mängi kaasa Snapchat challenge’is ning saa teada, kes on Instagramis viis maailma enim jälgitud kasutajat!

Muidugi ei puudu seekordses numbris kohustuslikud ja vanad lemmikud rubriigid nagu „Minu esimene“ (seekord rääkis oma esimestest meile Tanja Mihhailova., „Appi, kui mark!“, „15 fakti“, „Õnneloos“, „7 kasulikku äppi“, „Horoskoop“, „Minu esimene“ jt. Seekord rääkis oma esimestest meile Tanja Mihhailova.

Panime ajakirja vahele kuus posterit, andsime sulle nuputamiseks ülesandeid, jagasime väärtuslikke kuponge ning kirjutasime kõigest muust, heast ja huvitavast!

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad südasuvisest Buduaar TEEN numbrist!

Igatahes on suvine Buduaar TEENi number täis üllatusi ja lahedat lugemist!

Sinu Buduaar TEEN

Kevadsuvine Buduaar TEEN mai-juuni 2016 paneb jala suvise ukse vahele!

Esikaas_Mai-Juuni2016 (2)_toim_OK-page-001Ilmataat on meid poputanud võrratute kevadilmadega ning Buduaar TEEN meeskond ei jää päikeselisele kevadele alla. Nimelt on valmis saanud ahjusoe Buduaar TEEN mai-juuni number, mille kaanel särab Põhja-Tallinna solist Kerli Kivilaan. Millest kirjutab uus ajakiri ja mida head pajatavad seekordsed staarid? Vihje leiad siit.

Meie mai-juuni TEEN kaanestaariks on imekaunis Kerli Kivilaan, kelle kanda on lauljanna roll ansamblis Põhja-Tallinn. Buduaar TEEN sai Kerliga kokku viiekümnendates, et selga pista filmist “Grease” inspireeritud seelikud ning gruuvida üheskoos ameerikalikus miljöös. Rääkisime Kerliga teismeeast, suvest, poistest ning ilust.

Iluteemadel lahkame ajakirjas, kuidas kaitsta end päikese eest ning milline näeb välja üks korralik maniküür ning pediküür. Samuti piilusime huuleläikemaailma, kus tegime selgeks, et antud ilutoode peidab endas mitut otstarvet. Moest räägib meile meie seekordne blogija Iti ning ühtlasi piilume staaristiili ehk arutame lahti Lily-Rose Depp‘i garderoobi.

Iluvigadest jutustavad meile Grete Klein, Tuuli Rand, Laura Remmel ja paljud teised staarid, kes esmalt võivad tunduda iluvigadest vabad, ent tegelikult on meil kõigil midagi, mis meile enda juures ei meeldi ja just see teebki meid erilisteks!

Fotograafia kanda on seekordses ajakirjas lausa kaks lugu. Esmalt vaatame unistuste ameti rubriigis fotograafia valdkonda, kus antud tööst räägib meile Anrike Piel. Fotograafia ABCst kirjutab aga Kerli Sosi, kes teeb puust ette ja punaseks, kuidas ja millest peaksime fotograafias alustama.

Fotograafia kõrval oleme sportlikud, sest suvi on juba kohe-kohe siin ning õues on parajalt soe, et hakata end taas liigutama. Käisime ja hüppasime seesuguses lahedas asutuses nagu Spot Tallinn ning ühtlasi anname sulle vihjeid, kuidas kodus end venitada ja näiteks spagaati teha!

Muidugi ei puudu seekordsest numbrist õnneloos, kupongid, horoskoop, retsept imelistele tassikookidele ning lausa KAHEKSA postrit! Minu esimese rubriiki kuulub German Pinelis, kes jäi Eesti tippmodellisaates teisele kohale. Eriti vinge artikkel on aga viiest kõige populaarsemast youtuber‘ist, kes teenivadki leiba lihtsalt YouTube’i videode üleslaadimiste arvelt. Kas pole mitte lahe?

 

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad kevadisest Buduaar TEEN numbrist!

Igatahes on kevadsuvine Buduaar TEENi number täis üllatusi ja lahedat lugemist!

Sinu Buduaar TEEN

***

Kevadine Buduaar TEEN märts-aprill 2016 pakatab päikesest ja annab sulle motivatsiooni!

Külm ja tuisune luBuduaar_Teen_marts-aprill_esi_A4_5bl-page-001memöll on möödanik ning nüüd võime seada sammud julgelt suve suunas, ent enne veel teeme pisike peatuse (loodetavasti) päikselises kevades. Ajakirja Buduaar TEEN märts-aprill number jagab motivatsiooni, kuidas seljatada mõnusa lugemise abiga võimalikku kevadstressi.

Meie märts-aprill TEEN kaanestaariks on meeletult positiivne ja alati rõõmsameelne Grete Paia, kes suures Eesti Laulu möllus leidis siiski aega, et rokkida üheskoos Buduaar TEEN’iga. Meie uurisime, mis muudab tüdruku nõnda säravaks ja kuidas enda eest hoolitseda keset kiiret elu.

Kevadises numbris on ka palju maagiat. Buduaar TEEN jagab nippe, kuidas koostada sünnikaarti ja millised on maagilised kivid. Ajakirja kaante vahelt ei puudu ka horoskoop.

Iluteemadel andisid Buduaar TEEN’ile intervjuu menukas blogija Liisa Leetma, kes on jumestamises absoluutne spetsialist ja saatest Eesti Tippmodell pärit eksootiline kaunitar Kätlin Hallik. Kirjutasime ka tüütust aknest ning sellest, millega näonahaprobleemi vastu võidelda. Ajakirjas jutustame, mis on highlighter ja räägime seitsmest ilutootest, mis on ühe noore neiu kosmeetikakoti A ja O.

Buduaar TEEN jagab kevadises numbris smuutide retsepte ning arutleb selle üle, kuidas hoida oma tervist ning keha. Ajakirja kaante vahelt ei puudu ka posterid, kupongid, testid, nuputamisülesanded, kurikuulus TEEN fännide kollaaž ja menukas õnnloos. Oma esimestest räägib Karl Mihkel Salong.

Hollywoodist toome teieni tuntud paarid, kelle kurikuulsad suhted said alguse sõprusest nagu näiteks Justin Bieber ja Selena Gomez või Kylie Jenner ja Tyga. Samuti otsisime välja staaride piinlikud hetked, mille lugemine langetab kivi südamelt, sest meie „appi, kui mark“ olukorrad on nende situatsioonide kõrval äärmiselt leebed. Staaristiili näitab Blake Lively ja viiteteist fakti jagab Cody Simpson.

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad kevadisest Buduaar TEEN numbrist!

Sinu Buduaar TEEN

***

Ajakirja Buduaar TEEN jaanuar-veebruar 2016 number võtab hoogsalt vastu uue aasta ja piilub varakult sõbrapäeva suunas!

Jõulud ja aastaBuduaar_Teen_jaanuar-veebruar_esikaas_A4_5bl_parandatud-page-001vahetus on selja taga ning nüüd võime pilgud kevadesse suunata. Enne veel aga naudime jaanuari ning veebruari talvevõlusid. Peagi lettidele jõudev Buduaar TEEN jaanuar-veebruar number piilub juba sõbrapäeva suunas ning sealjuures kutsub kõiki üles seadma sihte ja unistusi uueks aastaks.

Meie jaanuar-veebruar TEEN kaanestaariks on alati positiivne ja äärmiselt andekas Mikk Mäe. Buduaar TEEN käis Mikuga varakult sõbrapäevakohtingul, et siis uurida, kuidas noormehel peale kahte suurt teleprojekti elu läheb.

Sõbrapäevast ning sõpradest pajatavad meile Liis Lemsalu, Artjom Savitski, Kristel Aaslaid, Laura Remmel, Gertu Pabbo, Grete Klein, Tuuli Rand ning Helen Adamson. Oma meeldejäävatest esimestest räägib Buduaar TEEN’ile ekstravagantne Robin Juhkental. Stiilispikker piilus aga Taylor Swifti garderoobi ja ühtlasi otsis välja, milliseid stiiliapse tuleks teismelistel vältida. Samuti panime kirja 6 ennekuulmatut fakti Ott Leplandi kohta ning uurisime, kes on Shawn Mendes tegelikult.

Buduaar TEEN käis ja kohtus ka Isac Elliotiga ning koos täitsime mega lahedat Näoraamatut, kuhu Isac pani teiste seas kirja paar seni kuulmatut saladust. Unistuste ametiks kujunes seekord DJ ja avalikkusele tuntud Merimell pajatas antud ameti telgitagustest.

Ilumaailmas uurisime, kuidas luua täiuslikku kulmukaart, millist meiki kanda igapäevaselt koolis, mis tooted on BB- ja CC-kreemid ning kuidas õppida Youtube’s lihtsasti selgeks jumestamise ABC.

Juba varakult otsisime välja sõbrapäevaks DIY kingiideed ning suus sulava koogiretsepti. Muidugi ei puudu meie uue numbri vahelt põnevate tulemustega testid, lahedate kuttide Isac Ellioti ja Mikk Mäe posterid, kasulikud kupongid, eriti täpne horoskoop ja meie kõigi lemmik – fännigalerii!

Vägevat ja teguderohket uut aastat Buduaar TEEN seltsis!

Sinu Buduaar TEEN

***

Buduaar TEEN november-detsember 2015

40189Nüüd on aeg hoog pisut maha võtta ja ennast tasapisi karge talveaja mahedasse rütmi kohandada. Juba õige pea on kohal Buduaar TEENi november-detsember number, mis pisut tujukate ilmade ja karmide külmakraadidega hakkamasaamise sinu jaoks lihtsamaks teeb. Uue Buduaar TEENi leiad juba lähipäevil nii postkastidest kui poelettidelt!

Meie november-detsember numbri kaant kaunistab pühadele kohaselt särav lauljanna Elina Born, kelle pildistamise viisime läbi kodusoojusest ja vingetest leidudest pungil ateljees Sidruniga Tee. Oma meeldejäävaid esimesi jagab meiega imearmas Liis Lemsalu ning südantsoojendavatest jõulumälestustest kuuleme Getter Jaani, Gertu Pabbo, Iiris Vesiku, Elisa Kolkining Kerli Kõivu käest. Oma teadmistepagasit saad täiendada meie suure lemmiku Taylor Swifti osas ning stiili-inspiratsiooni ammuta seekord Kendall Jenneri vingeid look‘e katsetades. Kui tahad, et jõuludel ja aastavahetusel oleks sinu kodu eriti mõnusa muusikaga täidetud, soovitame soojalt visata pilk meie intervjuudele Artjom Savitski ja Jüri Pootsmanniga, kes sind selles osas kindlasti aidata saavad.

Loomulikult ei jää tutvustamata ka eriti andekad ning vinged inimesed meie enda ümbert. Oma pühadelaua soovitame seekord täiuslikuks muuta, katsetades meie koogikuninganna Mariliis Leeti suurepärast juustukoogiretsepti. Kui oled mõtisklenud selle üle, mis tunne oleks küll olnud kasvada Ameerika Ühendriikides, siis kõigile sinu põletavamatele küsimustele vastab Daniel Levi imeilus USAs sirgunud õde Anna Saar. Meie uus number rebib eesriide ka näitlejaametilt ning lavatagust elu tutvustab vabakutseline näitleja Linda Vaher. Sedakorda tutvustame sulle lähemalt ka Saints Be Warned meganunnusid bändipoisse, et sinu süda sellel kargel ajal pisut kiiremini põksuma panna. Kindlasti tasub lugeda ka Buduaar TEENi vingete videostaaride kohta, kes meie septembrikuisele videokonkursile eriti ägedad reklaamklipid saatsid. Nagu ikka, otsi ennast ka meie nägudest tulvil fännigaleriist.

Kui juba praegu selle üle pead vaevad, millise soengu, meigi ja outfit‘iga kõiki jõulupidusid mööda saata, siis Buduaar TEEN on pühade ajal sinu parim sõber. Meie uues numbris ootab sind hulgaliselt katsetamist ootavaid meigi- ja soengunippe, mis sind iga peo säravaimaks printsessiks muudavad. Et lõputud kingiotsingud su juhet täiesti krussi ei ajaks, siis pakume sulle välja ka terve hulgavingeid kingiideid, mille hulgast leiad ka ägedad DIY projektid, mis sind kindlasti kingitegijate edetabeli tippu viivad.

Lisaks leiad ajakirjast Elina Borni ning Juss Haasma postrid, ootamatusi täishoroskoobi 2016. aastaks ning põnevaid teste, mida koos sõbrannadega külmal talveõhtul lahendada. Loomulikult ei puudu seekordsest numbrist ka kupongidning õnneloos.

Imelist imedeaega koos Buduaar TEENiga!

Sinu Buduaar TEEN

***

Buduaar TEEN september-oktoober 2015

Bteen_esikaas_final.inddUus kooliaasta on alanud ja ilmselt üritad alles varajaste ärkamiste ning kodutööde lahendamise rütmi saada. Juba UUEL NÄDALAL on sulle abiks värske Buduaar TEENi sügisnumber, mis oma põnevate lugude ning kasulike näpunäidetega kooliellu sisseelamise sinu jaoks lihtsamaks teeb! Uue Buduaar TEENi leiad juba järgmisel nädalal nii poelettidelt kui postkastidest!

September-oktoober numbri kaanelt leiad üllatusi täisŽenja Fokini, kelle pildistamine viis Buduaar TEENi tiimi uusi ja vägagi põnevaid paiku avastama. Oma esimestest kogemustest ning seiklustest räägib imeilus Grete Paia ning Buduaar TEENi küsimustele vastavad vinged bändipoisid Taavi Immato ja Silver Laas. Piiluda saab ka lõpmatult andeka Cara Delevingne müstilisesse ellu. Seekord anname sulle võimaluse imetleda armastatud laulja Lana Del Rey imelist stiili ning saada uusi teadmisi ülivinge Ed Sheerani kohta.

Lisaks tutvustame sulle erilisi ning andekaid inimesi meie enda ümbert. Lugeda saad noorte disainerite Birgit Kooli ning Aulikki Puniste kohta ning heita pilgu kunstnik Aivi Raja maalilisesse ellu. Kiikingu üle võlli maailma tutvustab Rait Karus ning rütmika tantsumaailma telgitaguseid avastametantsuklubi JJ-Street liikmetega. Lisaks anname sulle võimaluse piiluda“Supilinna salaseltsi” kaadri taha koos filmi noorte näitlejatega. Kui suure lugemise kõrvalt kõht tühjaks läheb, võid proovida üht Merilin Siimpoegi maitsvatest retseptidest. Sügisnumbris tutvustab Buduaar TEEN sulle ka enda lõbusa tiimi uusimaid liikmeid. Teiste staaride kõrval otsi ajakirjast ka ennast – meie lugejate pildid on kogutud nii fännigaleriisse kui meie kinoüritust ning suvelaagrit kajastavasse pildiseeriasse.

Selle eest, et sa kooliajal oma välimuse üle liialt pead murdma ei peaks, hoolitsevad ajakirja mitmed moe- ja ilulood. Nippe leiad vinge lainerijoone maalimisest imelise huulekontuuri joonistamiseni, uhketest soengutrendidest puseriti hammaste korrastamiseni. DIY projektid aitavad seekord kaunistada nii sind kui sinu tuba ning Buduaar TEEN aitab sul leida ka kooli vingeima seljaka. Tutvustame sulle ka moe- ja ilunippidest pungil olevaid youtubereid, kes kooliajaks kindlasti suurepäraseid stiilinippe jagada oskavad.

Ajakirjast leiad veel Liis Lemsalu ja Ženja Fokini postrid, ootamatud ennustusmängud, põnevad testid, hulgaliselt kuponge ning laheda horoskoobi. Buduaar TEEN soovitab sulle veel huvitavat lugemist ning kõrvupaitavat muusikat. Loomulikult ei puudu ka seekordsest numbrist meie äge õnneloos!

Võtame uue kooliaasta vastu koos Buduaar TEENiga!

Sinu Buduaar TEEN

***

Buduaar TEEN juuli-august 2015

Koteen0708olivaheaeg on juba mõnda aega kestnud ning sul on jõudnud juba igav hakata? Ära muretse! Meil on sulle häid uudiseid – uus ja põnevaid lugusid täis Buduaar TEEN on müügil ja üsna pea ka postkastides!

Meie juuli-august ajakirja kaant kaunistab särav ja populaarne Grete Klein, kellega Buduaar TEEN veetis ühe mõnusa suvepäeva. Kaunis lauljatar Merlyn Uusküla jagab lugejatega oma kogemust sellest, et oma klassikaaslastest erineda on täiesti okei. Superstaarisaate kuumimad osalejad on samuti suvises Buduaar TEENis esinatud – Gertu Pabbo, Karl Mihkel Salong ja Mikk Mäe. Staariparaad järkub: “Kättemaksukontorist” tuntud Juss Haasma meenutab oma esimesi mälestusi, tippmodellisaate Hendrik Adlerist saad lugeda pikka intervjuud.

Andekaid ja põnevaid persoone leidub ajakirjas veelgi. Näiteks saad ajakirjast lugeda mototüdruk Kris Jalasest, Kätlin Piiskoppel tutvustab tantsutreeneri töö tagamaid, Eesti oma Nicki Minaj Tiiu Kaarlõpiga rääkisime aga Eesti räpimuusikast. Omapärase ja julge riitumisstiili poolest tuntud muusik ja näitleja Jane Kruus arutleb selle üle, miks tuleks halli massi sulandumise asemel valida erilisus ja silmapaistvus. Üks armsamaid ja toredamaid inimesi – Briti Tartes – räägib aga sellest, kuidas hoolimata faktist, et arstid talle sünides elulootust ei andnud, on temast sirgunud üks täisväärtuslikku elu nautiv ja imekaunis noor neiu.

Seekord leiad ajakirjast ka hulgaliselt moe- ja ilulugusid: päikesekaitse ja hooldusnipid juustele, DIY projektid, Rihanna staaristiili, intervjuud moe- ja ilumaailma populaarseima blogija Grete Link‘iga ning fashionista Katariina Lahesaarega. Buduaar TEEN ei jäta sind hätta ka ilumurede lahendamistega. Soovid teada, kuidas vabaneda tüütust aknest? Mida teha, kui sul on ohatis, konnasilm, odraiva või soolatüügas?

Lisaks leiad ajakirjast Grete Kleini ja Kristel Aaslaidi postrid, teste, kaartidega ennustamise juhendi, raamatu- ja filmisoovitusi, õnneloosi, kupongid ja palju muud põnevat!

Põnevat suve jätku koos Buduaar TEENiga!

BTEEN

***

Buduaar TEEN mai-juuni 2015

teen_esikaas_maijuuniUuenenud Buduaar TEEN on nüüd müügil ja peagi ka tellijate postkastides. Ajakiri on nüüd suurema formaadiga, ilmub tihedamini ja sisaldab ka postreid.

Ajakirja kaanestaariks on seekord Soome poplaulja Isac Elliot, kes olles kõigest 14aastane, on saavutanud juba uskumatult palju. Meil õnnestus temaga ka telefoni teel eksklusiivintervjuu teha. Kompusid kutte on meil ajakirjas veel – räägime räppar Wild Disease ehk Jaanus Saksaga ning samuti paljastavad popid poisid Buduaar TEENile, millised tüdrukud neile meeldivad. Lisaks saad ajakirjas testida, mida poisid sinust tegelikult arvavad, või kui sul juba on boyfriend, siis saad testida, kas ta ikka on sind väärt.

Jumestuskunstnik Jennifer Scholz jagab nippe muinasjutulise suvemeigi tegemiseks. Kui sind vaevavad aga probleemid nagu vistrikud, karvad ja rasu, siis ka nendele leiad lahenduse Buduaar TEENist. Või on sul küljes halb komme küüsi närida? Ka sellest on võimalik Buduaar TEENi abil lahti saada!

Ajakirjast leiab ka palju moeteemasid. Näiteks on ajakirjas suur Katy Perry stiiligalerii, Halensi suvised ja soodsad ostusoovitused ja Debenhamsi moeseeria “Moes on tarkus”. Selle sama moeseeria stilist Maarja Siim räägib lugejatele stilistikatöö telgitagustest. Buduaar TEENi uuest numbrist leiad pika intervjuu ka moekonkursi Roosad Käärid võitjatega ning meenutusi oma esimestest kordadest jagasid Eesti populaarsema missikonkursi “Rapla miss 2015” võitjad. Kuna selfie‘d on väga popid, siis on ajakirjas olemas ka õpetus, kuidas teha kõige lahedamat selfie‘t.

Laulja Elisa Kolk räägib ajakirjas oma muusikukarjääri algusest. Meil on hea meel, et seekord on ajakirja kaasautoritena kaasa löönud ka kaks imelist lauljat – Kristel Aaslaid ja Maia Vahtramäe. Lisaks leiad ajakirjast veel mitmeid moe- ja ilulugusid, teste, DIY õpetusi, horoskoobi, kuponge ja õnneloosi.

Mõnusat lugemist!

Buduaar TEEN

****

Buduaar TEEN kevad 2015

BuduaarTEEN talv 2015 Kevad ei ole enam kaugel, sest rõõmus ja värviline Buduaar TEEN kevadnumber on kohal!

Buduaar TEENi seekordses numbris tuleb palju juttu sõprusest: kuidas leida sõpru, millised on sõpruse kirjutamata reeglid ning kuidas saada aru, et tegemist on ikka parima sõbrannaga. Mõnikord võib parimaks sõbrannaks olla ka ema – sellest räägib pikemalt lauljatar Grete Paia. Meie seekordse särava kaanestaari Liis Lemsalu sõpradeks olid kooli ajal aga tema perekonnatuttavad, kes vanuse poolest oleksid võinud tema vanavanemad olla. Kuid sõprus ei küsi vanust – peaasi et on keegi, keda kallistada ja kellega rääkida. Pidades sõbraks aga valet inimest, võib sellest hoopis haiget saada. Buduaari ajakirja kaalulangetaja Inna Sööt meenutab aega, kui oli teismeline ja ülekaaluline ning kuidas ta sel ajal sõpruses pettuma pidi.

Ajakirjas on ka uus rubriik, kus seekord tutvustame stjuardessiametit. Samuti tuleb juttu tublidest koolitüdrukutest, kes oma kosmeetikatoodete õpilasfirma lõid. Oma karjääri algusest räägib ka noor lauljatar Renate Saluste, kelle edu sai alguse Youtube’ist. Lisaks saavad lugejad piiluda nii modelli- kui ka disaineriameti telgitagustesse.

Ei saa me ka ilma poisteta. Uurime, mis poistele tüdrukute juures meeldib ning mis mitte. Lisaks vastavad 15-le lahedale küsimusele Eesti kuumimad räpparid. Veelgi kuumemaks läheb aga lugedes fakte hetkel maailma kuumimast poistebändist One Direction.

Nagu ikka, leiad ka seekord ajakirjast palju moe- ja ilulugusid ning räägime lahti internetist tellimise põhitõed ja nipid. Loomulikult ei puudu ajakirjast ka lahedad testid, DIY õpetused, kupongid ja auhinnaloos.

*Ajakirjad jõuavad poodidesse selle nädala jooksul.

KEEP CALM AND READ BUDUAAR TEEN!

Buduaar TEEN

***

Buduaar TEENi talvenumber 2014/15

teen esikaas talv 2014Külma ja halli ilma teeb päikseseliseks kauaoodatud tüdrukuteajakirja Buduaar TEEN uus number! Õige pea peaksid ajakirjad ka tellijate postkastidesse jõudma.

Seekord on ajakirja kaasestaariks kõigi eestlaste südamed võitnud “Padjaklubi” Miša ehk Kristel Aaslaid. Lisaks Kristelile leiab ajakirjast ka mitmeid teisi noori ja andekaid inimesi: popstaar Isac Elliot, suurte eesmärkidega baleriin Laureen, Madonna taustatantsija Jaan Roose, maailma tippu pürgiv laskesuusataja Grete Gaim, edukas meikar Jaana Külim, Eesti koondise karatekutid.

Räägime tänapäeva populaarsematest teemadest blogimisest ja youtuberitest, kuid samas ei jäta käsitlemata ka probleemseid teemasid nagu koolikiusamine, õpetajatega läbisaamine ja esimene vahekord.

Buduaar TEEN annab nõu, kuidas muuta oma aasta olulisem sündmus ehk sünnipäev veelgi meeldejäävamaks ja lahedamaks ning millega tuleks arvestada lemmiklooma valikul. Kuna vaimude maailm on väga põnev, siis räägime ka sellest, kuidas end vaimude eest kaitsta.

Nagu eelmisestki numbrist, leiad ka seekord ajakirjast palju moe- ja ilulugusid, näiteks piilume Getter Jaani ja Merlyn Uusküla kosmeetikakotti. Lisaks mitmeid põnevaid teste, kuponge, auhindu.

KEEP CALM AND READ BUDUAAR TEEN!

***

Esimene Buduaar TEEN

BTeen_Esikaas_Suvi2014_uusKoos suvevaheajaga saabus poodidesse müügile ka uus ajakiri teismelistele tüdrukutele – Buduaar TEEN.

Esimese ajakirja kaanestaariks on kõigi poolt palavalt armastatud Getter Jaani. Ilusaid lauljannasid on ajakirjas veelgi – Põhja-Tallinna solist Kerli Kivilaan räägib oma esimesest armastusest ja raha teenimisest.

Buduaar TEEN‘ist leiad ka palju moe- ja trendiuudiseid. Näiteks jagavad oma õpetusi riiete disainimisel šokeerivalt ägedate kostüümide poolest tuntud Kerli Kõiv ning meie moetoimetaja Triin Tulev. Lisaks leiad ajakirjast ülevaate lahedamatest moeleidudest ning staaride meiginippidest. Võib-olla sooviksid sa aga ise moemaailmas elada ning modelliks saada? Loe, mis sa selleks tegema peaksid.

Loomulikult ei saa me üle ega ümber ka poistest. Ilma nendeta oleks ju nii igav! Kuumimad superstaarid Karl-Erik Taukar ja Artjom Savitski vastavad 16-le põnevale küsimusele. Veel saad lugeda, miks on lahe käia endast noorema kutiga. Tõlgime sulle lahti, mida poisid oma interneti käitumisega tegelikult mõtlevad. Lisaks pikk intervjuu Tallinna cool‘imate jalkapoistega.

Tegevusi suveks jagub palju! Mitmed lahedad testid, kokkamisõpetus, ideaalse pidžaamapeo õpetused ja soovitused jpm.

Ajakirjast leiad ka 9 kupongi, mille väljalõikamisel saad erinevatest kohtadest allahindlusi.

Hakka Buduaar TEENi fänniks ka Facebookis ja võid võita auhindu!

Põnevat ja seiklusrikast suvevaheaega koos Buduaar TEEN’iga!