Postitusi: 1

Medikamentoosne abort

Postitatud: 31-01-2020 17:13

Tere! Uurisin siin küll abordi kohta teemasid, kuid need on juba aastaid vanad, seega küsiks, on siin ehk kedagi, kes on hiljuti medikamentoosse abordi läbi teinud ja kuidas läks? Tean, et see on individuaalne, kuid siiski. Kus tegite ja kuidas edasine protsess toimus ja millal niiöelda tavaelu tagasi oli, meditsiinilises mõttes - valud, veritsus jne? Ja olen guugeldanud antud teema kohta, palun mitte halvustada. Tean, et on neid, kes seda üldse ei poolda, aga on ka päris põhjuseid, miks seda tegema peab, mitte “niisama ei soovi ja ups kogemata juhtus”.
Tänan, kui leiate aega vastata.
Postitusi: 8346

Postitatud: 01-02-2020 19:22


See on päris hull. Kuna mul oli aastane laps alles, pidin teise raseduse katkestama.
Elasin too aeg Norras ja naistearst andis tabletid ja õpetuse. Läksin koju ja tegin õpetuse järgi kõik. See on selline asi, et enam ma elus seda kogemust ei soovi! Pealegi pidin järgmisel päeval veel tööle ka minema sest mu ülemus oli täistropp. Valu oli hullem kui ma ette oleks osanud kujutada ja verd tuli rohkesti.

Postitatud: 11-02-2020 12:49


Tehtud Tallinnas, ITKs. Esimesr tableti saad koha peal, paar päeva hiljem lähed koha peale, pannakse tuppe tablett, suu kaudu saad valuvaigisti. Hakkavad valud, mis meenutavad menstruatsiooni valusid, võibolla veidi tugevamad. Veritsus on vääääga suur, suured klimbid jne, miski väga seda kogust kinni ei pea, mis väljub, kõige lihtsam oleks terve päev poti peal istuda :D suur vereeritus kestab keskmiselt 24h, sealt edasi võib 2-3 nädalat veel veritseda ja määrida.
Pelgulinna haiglas aga jäeti seniks haiglasse sisse, kuni vereklimbid jne väljuma hakkavad.
X