Postitusi: 4

Liikumispuudega noormehe seiklused

Postitatud: 03-10-2019 17:31

Tere!

Olen 27-aastane noormees, kes on liikumispuudega. See muidugi ei defineeri mind kuidagi, aga ometi on mõjutanud minu (olemata) romantilisi suhteid ja seksuaalset elu, sest seljatrauma juhtus üsna noorena, ning sealt ka esialgsed haavad ja sügavamad piiravad uskumused seoses naistega. Kuna pole olnud eriti intiimseid kogemusi, siis on see siiamaani midagi, mis seostub rohkem fantaasiate ja unenägudega, mitte reaalse eluga. Arvan, et olen imeline mees, kes suudab naisele kõike pakkuda, mida ta vajab, kuid hirme ja kahtluseid on siiamaani.

Pean ennast õnnelikuks inimeseks. Isegi ilma intiimsuse ja seksita. Elu on mulle õpetanud, kuidas olla õnnelik sellisena nagu ma olen. Olen korduvalt endale tõestanud, et kõik on võimalik. Pole ühtegi põhjust, miks ei saaks ma täisväärtuslikku elu elada, sest seda ma elan.

Vaid suhe naistega on olnud minu nõrgim külg. Seda sooviksin ma rohkem avastada, sest ma olen seda väärt. See on inimlik vajadus. Iga mees soovib naise lähedust. Ja ... uut maailma on ju põnev avastada. Seega mul ei ole mingit kinnisideed, kuid mul on lihtsalt soov avastada ja ennast selles vallas rohkem arendada.

Nüüd ongi küsimus, et kuidas seda parimal viisil teha.

Seksiteenuseid ma pole võimeline elu sees kasutama, sest see on liiga odav. Mul ei ole eneseväärtustamisega probleeme, seega soovin eelkõige saada need kogemused elust. Kõik on ju õpitav! :D

Mul on olnud aastaid selline mentaliteet, et mees peab eelkõige tegelema iseenda ja oma eesmärkidega, õppima, kuidas olla õnnelik üksinda olles. Ja käies oma tõelist eluteed, tuleb ka kõik muu. Nii ma olengi elu elanud. Kuid ma arvan, et see pole päris terviklik pilt. Selleks, et lähedust kogeda ja suhtesse minna, tuleb ka osata naistega enesekindlalt suhelda. Ja kõige elementaarsem - väljas käia, et nendega üldse kohtuda.

Niisiis ma tasapisi liigun selles suunas. Enesekindlus on olnud ilmselt mu nõrgimaid külgi, kuigi see on aktiveerunud peamiselt atraktiivse naisega suheldes. Muus mõttes olen ma piisavalt enesekindel. Aga kuna on vähe kogemusi ning mõjutavad mõned teismeeast tekkinud jäljed, siis on see mõnikord 'fake it until you make it'. Aga ma arvan, et praktiseerimine teeb meistriks. Mida rohkem ma seda teen, seda rohkem mõistan, kui loomulik see tegelikult on.

Ilmselt kirjutan siin sellepärast, et tahan lihtsalt jagada. Seksuaalsus (ja eriti puudega inimese seksuaalsus) on olnud suur tabuteema. Mõned arengud on toimunud, kuid üldiselt sellest ei räägita. Seega pole ka mina oma intiimsematest muredest või soovidest eriti kellelegi rääkinud. Arvan, et see mõjub mulle hästi. Eriti räägiks sellest hea meelega naistega, sest juba see tundub minu jaoks intiimne. Vähendab barjääri minu ja naiste vahel. Hea meelega läheks mugavustsoonist välja ja teeks seda pigem näost näkku, aga noh, ka see on hea algus :)

Tänan lugemast! Kõik kommentaarid ja soovitused on teretulnud. Ma olen mees, kes on siiralt huvitatud õppimisest. Pean õigeks, et ühiskonnas võikski olla avatum suhtlemine meeste ja naiste vahel - kõik ei pea olema mingi salajane müsteerium, mida peab mõistatama. Kokkuvõttes soovime ju kõik seda sama :)
Postitusi: 61

Postitatud: 03-10-2019 23:54

WHERE TO GET ORIGINAL IELTS CERTIFICATE WITHOUT EXAMS


BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)
.BUY IELTS CERITIFICATE ONLINE
Buy IELTS Certificates Online.,
buy ielts without exams,
buy toefl online, buy GMAT certificate,
buy GRE online,
buy diplomas online,
buy university degrees
BUY IELTS CERTIFICATE WITHOUT EXAMS
WHERE TO GET ORIGINAL IELTS CERTIFICATE WITHOUT EXAMS
ORIGINAL IELTS CERTIFICATE WITHOUT EXAMS
Original IELTS/TOEFL IBT Certificate ID CARD,…..WhatsApp …..+44 3455280186
HOW TO ACQUIRE REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)
BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTHce
Buy Original IELTS/TOEFL Certificate WhatsApp….. +44 3455280186
Are you trying to change your nationality?
Do you need work papers?
Do you want to travel?
Do you need papers you can’t have?
If yes, then you are in the right place at the right time. We are an independent group of
specialized IT professionals and data base technicians who are specialized in the production
of Real and Novelty quality documents such as passports,drivers license,id cards,stamps,visas,
diplomas of very high quality and other products for all countries: USA, Australia,UK, Belgium,
Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa,
Spain, Switzerland
Website…….https://www.prodocsexpress.com
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-counterfeit-money-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-degree-diploma-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-driver-license-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-id-cards-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-ielts-certificates-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-real-fake-certificates-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-real-fake-documents-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/buy-real-fake-passports-online/
https://www.prodocsexpress.com/services/ssd-solution/
https://www.prodocsexpress.com
Email………..info@prodocsexpress.com
Email……….info@prodocsexpress.com
WhatsApp…..+44 345528018
Postitusi: 4

Postitatud: 04-10-2019 00:56

Seiklus vanalinnas


Haha, täna tegin midagi eriti jaburat.

Sattusin täna vanalinna koolikaaslastega kohtuma, kuid pärast seda mõtlesin, et uurin, mis seal X-Clubis toimub. Kuna laulda meeldib ja stripiklubi + karaoke tundub huvitav kombinatsioon, olin nõus pika maa karkudega kõndima, et vaatama minna. Väike füüsiline trenn, pole paha.

Sisenemine maksab üldjuhul 20 eurot, kuid kuna tahtsin nimelt minna karaoke saali, siis 10 eurot. Kohale jõudes pettusin, et seal ei ole kedagi. Vaid üks naistöötaja, kes tahtis kiirelt veepudeli eest 10 eurot küsida ja ühe laulu eest 3 eurot. Ja korraks ka üks teine naine, kes lahkus, kui ma loobusin 50 eurosest võimalusest, et ta istub ja laulab minuga koos.

Naersin endamisi, et on ikka jabur olukord. Mis ma ikka laulan, kui kuulajaid pole. Aga kuna leti taha jäi üks naistöötaja, siis talle ma ühe loo laulsin. Kui juba nii pika maa kõndisin, siis ühe loo võib ikka laulda. Tundus, et talle meeldis. Aastatepikkune järjepidev hääletreening ja avalik esinemine on kasuks tulnud.

Pärast seda mõtlesin, et ok, nüüd lähen küll koju ära, ma seda raha siin küll rohkem ei raatsi raisata. Prioriteet oli siiski tulla laulma või inimestega suhelda, aga kumbagi ei saanud teha. Jah, ma tean, et need olid rumalad ootused, aga elus esimest korda stripiklubis, anname andeks :D

Aga siis mõtlesin, et ma ikkagi nii kaugele tulnud... tõenäosus väike, et stripikluppi rohkem satun, kuna pole lihtsalt seda sorti inimene. Nii et proovime selle privaatse tantsu ka siis ära. Tavaliselt maksab see 10-minutiline tants, mis reaalselt oli maksimaalselt 5 minutit, 100 eurot, kuid ma ütlesin, et mul pole üle 50 anda, nii et see on ainus variant. Tüdruk küsis vanemalt töötajalt järgi ja lubati. Mõni teine naine krimpsutas kulmu. Arusaadav... Kordasin, et tüdruk ei pea sellega leppima. Aga oli nõus.

Kaua läks aega, et privaatses ruumis muusikakeskus mängima panna. Kutsus abilise - avastasid, et juhe oli seinast väljas. Siis tükk aega klõpsutas erinevaid nuppe, et leida õige meediasisend. Hakkasin juba ise temaga koos vaatama - lõpuks sai see asi korda.

Tants ise oli silmadele üsna meeldiv. Ilus tüdruk oli. Kuid ma vist raiskasin raha sellega, et vaatasin talle liigselt silma, sest mul on harjumus ning soov hoida kontakti silmside kaudu. Tema huvi minu vastu oli arusaadavalt pinnapealne, sest tähtis oli vaid raha, kuid siiski tundsin tema vastu suurt austust. Kahju, et pikemalt vestelda ei saanud.

Kokkuvõttes tunnen, et see oli raha raiskamine, sest päris kontakti inimesega ei teki, ning tegu on vaid lühiajalise stimulatsiooniga. Poole kuu söögiraha läks nagu niuhti, aga vähemalt sain kogemuse ja ühe uue loo, mida rääkida. Elu on ikka huvitav avastada.

Paljude jaoks on see tavaline asi, mis tõenäoliselt kedagi õnnelikuks ei tee. Eks meelelahutus, nii nagu ikka. Kõmpisin oma auto juurde tagasi ning minu põhiline mõte oli see, et küll olen ikka tänulik, et mul on just selline keha ja elu nagu mul on. Sest ma olen õppinud vaatama sügavamale ning tänu sellele olen õnnelik inimene. Soovin siiralt nendele stripiklubi töötajatele ja külastajatele seda sama rõõmu, et nad teaksid, mis on päriselt väärtuslik.

Kui rääkida edasistest plaanidest, siis on nii nagu ütlesin sellele ilusale tüdrukule, kui ta imestas, et see oli tõenäoliselt minu esimene ja viimane kord. Ma elan oma elu naturaalselt edasi ning tõmban oma eheda olemusega ligi naise, kellega me tantsime koos nii palju kui soovime :)
Postitusi: 29489

Postitatud: 09-10-2019 01:21


Kusjuues ma ei leia, et see on odav või nõme maksta teenuse eest. (tellitavad naised siis) Muidugi oleneb sellest mida sa ise tahad. Sellest kirjutisest loen välja, et pigem elukaaslast ja parimat sõpra, kes läbi tule ja vee sinuga läheks, aga seda tõesti raha eest ei osta. Mul on endal päris palju tuttavaid, kelle eesmärk ongi füüsiline rahuldatus ja hea meelega enam selle naisterahvaga uuesti ei kohtu. Kui ma oleksin vallaline mees, siis ilmselt ise kasutaksin ka pigem sellist kiiret teenust, kui raiskaksin oma aega kellegi sebimise peale ja siis veel omaette aega, et temast lahti saada. Olen kuulnud, et osad naisterahvad on tegelikult päris mõistlikud ja soovikorral enne otsa kargamist saab nendega juttu ka rääkida. Aga see xbaar oli küll ikka päris tõsine röövimine
Postitusi: 8909

Postitatud: 09-10-2019 15:26


Loen ja mõtlen, et psühhiaatrid teevad ikka imelist tööd. Tore, et leidub ka selliseid puudega inimesi, kelle elutahe ja enesekindlus teevad silmad ette väga paljudele tervetele inimestele. Loodan väga, et leiad endale toreda naise, kes seda kõike hoida oskab.
Postitusi: 4

Postitatud: 22-10-2019 17:26


Tänan vastuste eest! Ühes teises foorumis (kus on enamjaolt mehed, kes nimelt selliseid teenuseid otsivad) vastati mulle, et ma olen kas naine või vaimse puudega :D Ei võtnud isiklikult, sain aru, et elavad veidi teistsuguses maailmas, ning kirjutasin sinna pigem lootuses, et keegi saab sealt inspiratsiooni. Mehed võivad tegelikult ka küpsemalt käituda. On võimalik, et minus on tõesti rohkem naiselikkust kui tavaliselt, sest ma olen palju raskusi üle elanud ning tänu sellele enesearmastuse ja empaatia leidnud, aga see on normaalne. Minus on erinevaid komponente.

Õigus, ma ei otsi füüsilist rahuldatust. See kestab kahjuks väga lühikest aega. Mind on alati huvitanud rohkem see, mis eelneb orgasmile, seega ma püüan ennast treenida, et neid orgasme juhtima õppida. Aga igal juhul on emotsionaalne ühendus väga tähtis. Mõnikord võib olla tunne, et tahaks lihtsalt kogemusi saada ning seksuaalne iha paneb midagi otsima, aga ma tean, et see ei ole tegelikult see, mida otsin.

Vastuseks viimasele kommentaarile: ma pole elu sees psühhiaatri juures käinud, kuid ma olen palju lugenud, kirjutanud ja endaga tegelenud. Ja mul on head sõbrad ja eeskujud :)
Postitusi: 23565

Postitatud: 22-10-2019 19:22


Eks see keeruline on. Samas miks mitte kasutada tasulist teenust? Ei leia,et see oleks taunimist väärt.
Seoses tööga puutun pidevalt kokku ka puuetega inimestega ja usu seksuaalselt rahuldatud inimesed on hoopis teistsugused ja positiivsemad.
Teenust ma sulle ei paku ja naiseks ka ei tule kuid niisama suhelda võime kui sul soovi.
Tekkis korraks siin mõte et päevakeskustes on ka teisi puuetega inimesi ehk leiad sealt omale silmarõõmu.
Postitusi: 4

Postitatud: 22-10-2019 21:30


Ma usun, et professionaalne tasuline teenus pole tõesti taunimist väärt. Mõnes riigis on isegi seksuaalterapeudid olemas, nii et puudega inimene saab sotsiaalse teenusena tellida. Inimlik vajadus, mille rahuldamist kõik inimesed on väärt.

Kuid eelkõige soovin ma inimesena kasvada, seega ma valiksin raskema tee. Ma usun sisimas, et puudega inimese seksuaalsuses ei tohiks olla midagi keerulist. Need hirmud on pigem sisemised. Ja võib tõsi olla, et kui kõik muu on võrdne, siis puudega inimene võib olla naistele vähem atraktiivsem - võib-olla, sest tekivad alateadlikud seosed sellega, et too inimene vajab rohkem hoolitsust või on kergemini klammerduv vms. Ma ei usu, et konkreetselt puudes või välimuses on asi, pigem selles, millele see alateadlikult vihjab. AGA mul on alati võimalus need esimesed seosed ümber lükata, näidates julgelt välja oma tugevat persooni. Ja isegi kui on selliseid avatud naisi vähem, seda kergemini ma õiged ja sobivad naised üles leian.

Seega minu taotlus on eelkõige õppida, kuidas olla atraktiivne mees ja pakkuda seda, mida naised sisimas otsivad. Muud heategevust pole vaja. Selleks ma teiega rääkima tulingi :)

Selle jutu tõestuseks on mul üks ainus näide elust, aga vähemalt on näide. Ma kohtusin ükskord ühel kruiisil saksa naisega, kellega ei olnud algul mingit teemat. Ta kirjeldas hiljem, et ma polnud üldse tema tüüpi - ei vastanud tema ideaalile. Kuid kui ma talle ühel hetkel sügavalt silma vaatama jäin, siis tema üllatuseks hakkas ta minu vastu sügavat armastust tundma. Suudlesime terve öö laeva esiotsas tähtede all. Kuna teed läksid lahku, siis netis suheldes lõpuks midagi välja ei tulnud, aga vähemalt mul on elus üks romantiline kogemus, mis andis mulle kinnitust, et kõik on võimalik. Külgetõmme on huvitav teema, see võib juhtuda ettearvamatult.
X