Postitusi: 972

Miks nii?

Postitatud: 16-09-2018 11:07

Loen juba korduvalt uudiseid ja sama asi jääb silma, lõpuks küsin, mida siis laiem üldsus asjast arvab?

Miks mungad, preestrid ja muud vägistajad ei saa reipida naist( mõnusa tissi ja pepuga vastassoo esindajat, kui juba reipima hakata vali kõige kobedam isik keda näed ja kätte saada püüda) ?

Miks nad ei suuda võtta ohvriks noort tüdrukut ( kuigi kõik see on väärastunud, aga vähemalt siis on tegu naissooga ju, tal on seksimiseks olemas õige koht, ehk tupp.....vastassusgu, kellel on pisike tissnupp juba olemas) ?

Miks nad ei võta ohvriks teist pedekat, kellega vabal valikul toimetada või meest?

Miks nad jõuavad kõikidest eenevatest variantidest mööda ja rämetsevad kõige hullemal moel, võtavad ohvriks väikse poisi ( sama sugu + laps välja arnenemata, on jah meil siin pedesid küllaga , aga normaalsed peded? tahavad ka ju midagi vaadata, mehe keha, sellep nad peded ongi ju, mitte last)
Postitusi: 238

Postitatud: 16-09-2018 12:59


Tülgastav igal juhul, aga pakun, et just noored poisid on selleks, et tegu lihtsasti tehtav oleks ja need teod nii kiiresti välja ei tuleks. Täiskasvanud naine võib politseisse minna, noorte tüdrukutega pikaajalisemalt kokkupuutumiseks ei ole vist meessoost vaimulikul väga häid põhjendusi, aga väikeste poistega on lihtsam, sest nad ei tea, kuidas end kaitsta, neil on varasem kokkupuude vaimulikuga olemas ja nad usaldavad teda ning kui keegi peakski küsima, et miks see täiskasvanud mees nii palju aega koos väikese poisiga veedab, siis esimene saab lihtsalt öelda, et arutavad mingit jeesuse stuffi koos vms. Vastik mõeldagi.
Postitusi: 1161

Postitatud: 17-09-2018 12:30


Tegu ju enamasti kooripoistega.
Postitusi: 637

Postitatud: 17-09-2018 13:07


Suht kama kaks ju.
X