Postitusi: 15746

Linnaratas

Postitatud: 22-03-2018 11:39

Olen piilumas sellist klassikalist naisteraamiga linnaratast.
Mõtlesin lihtsalt pigem niisama kulgemiseks ja seega vaatan pigem ka odavama klassi rattaid hetkel (kuna maastikurattaid mitu olemas), kuid mis pea kõigil silma jääb on see, et neil on üks käik. Kogemus ühekäigulise rattaga jääb kuskile väga lapsepõlve...
On ühe käigulist ratast üldse mõtet vaadata? Või saab sellega täiesti mõnusalt sõita?
Kuna juba nii ~50€ vahega pakutakse ka 3 ja 6 käigulisi. Kuid praegu lihtsalt on kuidagi nii sattunud, et välimuse poolest meeldivamatel on olnud just ainult üks käik.
Postitusi: 6840

Postitatud: 02-04-2018 16:50


Mina tellisin ka Hansapostist, rattaga rahul, teenindus oli ainult p*sk.
Sadul pehme, pidurid korralikud. Ei oska nagu rohkemat silmas pidada. Välimuselt ka meeldis ja esimese hooaja ainuke vigastus oli katkine rehv klaasikildudesse sõitmise tagajärel. Võib kõigiga juhtuda.
Ei oska isegi prognoorida, mis sellel rattal võiks katki minna. Raam suht ühes tükis ja parajalt kobakas.

Pigem vist inimestel lihtsalt mingi suhtumine netipoodide jms osas, et ah, seal jama kaup. Kui natuke googeldada ja vaadata, siis neid samu rattaid müüvad ka siin ennist maa ja taevani kiidetud Hawaii Express jne poed.
Postitusi: 15746

Postitatud: 02-04-2018 18:49


Eks kataloogi kaup ei ole jah enam päris sama - pigem ongi juba mitmed eri riikide firmad ühtekokku võtnud ja omavad kindlaid tarnijaid (näha sellestki, et nt tarneaeg tihti kirjas nädal, kaks vmt) ehk tegelikult Eestis laopind ja kulud puuduvad, kui keegi tellib siis võetaksegi toode sisse ja väga paljud kulud jäävad olemata. Parema hinnaga ollakse tihti ka nõus ootama ja "läbipaistvus" on suurem kui vanasti.

Hansapostis suhtlemine on ok olnud, aga tarneajad on küll veninud ja kord oli ka tunne, et tulin meelde kui kirjutasin ja siis pandi teele. Aga postiivsest küljest tellisin näiteks läbi nende pusku-pusku kotttooli ja miski sooduskoodi + tasuta saatmisega tuli soodsam kui tootjalt endalt osta. Hansapostil on muidugi selle jaoks tark valida variant "maksan kättesaamisel" siis ei ole pärast mingit raha tagaajamist kui lõpuks ikka asi venib või näiteks isegi leiad parema hinnaga ja ostad mujalt. Mis nii viga.

Aga weirdo ratas on ilus, usun kui fb kuskile müügigrupidesse liikuma lased siis läheb asjaks ka, eriti kuna hooaeg hakkamas.
Postitusi: 3

Postitatud: 10-03-2020 14:05


Linnarattad jagunevad mitmeteks alamliikideks. Soovitan ikka käia proovisõitu tegemas nagu autogagi ennem kui ostad. Normaalsed poed pakuvad seda võimalust ilusti. Siis saad ka kindasti asjaliku nõu samuti.
X