Postitusi: 1

chihuahua kutsikad

Postitatud: 20-03-2017 14:23

Tere! Olen hetkel oma täiusliku kutsika otsingul ning tundub, et paljudel buduaari foorumi külastajatel on chihuahuad kodus. Millistest kennelitest või kust oma koerad soetasite, milline oli kogemus, kas soovitaksite jms. Ja kui oskate veel mingeid soovitusi anda, siis olen kindlasti väga tänulik juba ette. :)
Postitusi: 28163

Postitatud: 20-03-2017 23:36


Uhh ma leidsin suhteliselt koba peale oma kutsikale vahendaja. Minu kuts on pärit Valgevenest tegelikult. Export pedigreega. Registreeritud nüüd ümber eestisse kennelliitu. Naisterahva nimi on Valentina ja ta minumeelest abiellus samal ajal, kui ma kutsika võtsin, niiet suure tõenäosusega on tal isegi pesakond müügis praegu. Uus perekonna nimi oli eesti keelne igastahes. Hinnad peaksid jääma 800-1200 euro kanti. Vaata fb Valentina Sõnajalg. Imearmsad kutsikad. Krt tahaks teist ka endale ahahhaha. Hästi tore kasvataja on.
Postitusi: 6304

Postitatud: 21-03-2017 14:07


Mina leidsin enda kutsika okidokist. Chihuahuasid (ja üldse okidokis jms portaalides ringi vaadates ka paljusid muid tõuge) on üsna raske Eestist leida, kui vene keelt ei oska. Enamus kuulutusi olid 100% venekeelsed, ma ausaltöeldes valisingi selle järgi, kellega ma eesti keeles suhelda saaks. Leidsin siis sellise, kellel mees rääkis eesti keeles. Ma just vaatasin ka nende kodulehte, hetkel neil ei ole pesakondi, seega enda koera kasvatajat ei saa soovitada, aga tean, et Pärnus tegeleb chihuahuadega selline inimene nagu Seyle Juss. Ma olen temaga kunagi muudel põhjustel suhelnud ja väga abivalmis ja meeldiv naine on. Ma usun, et võid temaga küll ühendust võtta ja tema kindlasti oskab soovitada häid kenneleid.

Kuskil sinna 800-1500€ kanti nad jäävad jah. Emased on kallimad. Minu koera pesakonnas olid isased 800€ ja emane 1000€.