Postitusi: 13

Mees ja prostituut

Postitatud: 19-03-2017 23:22

Hei naised!
Üritan lühidalt kirjutada ühest murest, mis piinab mind. Nimelt tutvusin jaanuari keskel ühe mehega (tema 24, mina 21), kellega klappisime algusest peale väga hästi. Mida aeg edasi, seda lähedasemaks saime ja meil oli megahea koos olla. Kuid juttu kui suhtest vms ei olnud. Siis tuli aga mehel üks tööreis veebruaris, kus siis nädalaks ära sõitis koos kolleegiga. Pärast tööreisi oli meie esimene vahekord ka. Kuid, kuu aega hiljem selles reisist, sain ma temalt teada, et reisil väljas käies sattusid nad kolleegiga puruspäi lõbutüdrukute tänavale, kus siis reaalselt ka lõbutseti nendega. Seda polnud kuigi hea kuulda, kuid hindan siinkohal tema ausust, sest olin talle rõhutanud algusest peale, et ma tahan et minuga ollakse aus, eriti suhtes. Tema põhjendus sellele oli, et ta tahtis saada enesekindlust, et meie esimene vahekord puusse vms ei läheks (tal pole väga suhteid ja kogemusi olnud). Lisaks ütles, et kahetseb seda ja tal olid enne seda reisi tegelikult tunded minu vastu. Saan aru, et meil polnud kindlat suhet ja reegleid, et poleks põhjust pahane olla. Kuid siiski, selline asi teeb väga haiget ja ma ei tea mida teha. Olen võtnud nädalakese, et mõelda, kuid varsti saame kokku, et uuesti rääkida asjast ja ma ei oska seisukohta võtta. Vastik, kuid ta meeldib mulle meeletult ja sellist klappi ei tule "iga päev" ette. Ja petetud tunne on, sest pärast reisi oli meie esimene vahekorda ka ja me muutusime rohkem lähedasemaks, kuid päris jama on mõelda, et ma olin nii kaua teadmatuses.

Seega...arvamusi, kogemusi, nõu?
Tänud ette.
Postitusi: 2264

Postitatud: 20-03-2017 22:38


Tsiteeritud:

Ärge hirmutage meest oma suhtejamaga kohe alguses ära. Te ilmselgelt ei olnud ju suhtes. Miks ta ei võind siis teha mis tahtis?

gggggggrrrhh....
kordan veel, et teemaalgataja saab ju aru, et ta VÕIS KÜLL teha mis tahab, aga see SIISKI häirib.

Postitatud: 20-03-2017 22:47


Tsiteeritud:

Meil ei olnud tõesti suhtest juttu, ja ma ei tahtnud ka ise peale suruda sellega, tahtsin rahulikult võtta, ja kuna me nkn meeldisime teineteisele, olime/käitusime pm nagu paar, siis ei saa päris öelda, et MITTE MIDAGI polnud. Midagi siiski meil oli. Meie suhtlus ei piirdunud ainult vestlustega sellesmõttes. Minul olid ka tunded tema vastu enne kui ta reisile läks, eeldasin et siis pole vaja muretseda, kui reaalne tõmme ja meeldimine on olemas.
Ta ütles ise ka, et kui tema peaks sellist asja minu kohta teada saama, siis see oleks samuti ebameeldiv tema jaoks, a la et ju siis polnud piisavalt huvi.


SINUL olid tunded, SINA eeldasid... seda ma räägingi, et asjad on sinu peas, reaalselt oli ilmselt midagi muud. Katsu nüüd asju objektiivselt vaadata, kui ise ei suuda, siis selleks ongi nõustamine. Selline mittemillestki haiget saamine teeb kahju ainult sulle endale. Kuidas sa seda suhet ette kujutad, kui enne kui asi alata saab, oled sina juba haiget saanud, tunned end petetuna jne ?
Rahulikult võtta sa ilmselgelt ei tahtnud ega osanud, kui ilma suhet loomata hakkavad asjad juba haiget tegema. Ma küll ei tea, mida tähendab "käitusime pm nagu paar", aga sinu juttu lugedes võib ka see olla ainult sinu vaatenurgast nähtud. Käisite koos kinos?
Ja viimase sinu lausega andis mees ju mõista, kuidas ta asjasse suhtus... ju siis tol hetkel polnud piisavalt huvi sinu vastu.
Ma ei taha sind liialt kritiseerida, aga natuke kainet mõistust, vähem unistamist ja enda traumeerimist tooks sulle ja teie algavale suhtele kasu.
Ja alati on veel üks võimalus- kui ikka asi haiget teeb ja üle ei saa sellest, siis võib suhtlemise ka ära lõpetada. Olnud asju muuta ei saa, muuta saab ainult oma suhtumist asjadesse.
Postitusi: 7862

Postitatud: 21-03-2017 08:12


Tsiteeritud:

Ärge hirmutage meest oma suhtejamaga kohe alguses ära. Te ilmselgelt ei olnud ju suhtes. Miks ta ei võind siis teha mis tahtis?


Oeh... ärge hirmutage meest
Mees ärgu pangu litse kohe suhte alguses äkki
?
Muidu olen ka eelkõnelejatega nõus, et pole ju veel suhe ja tuleks lihtsalt üle olla, aga selline jutt, ärge hirmutage meest OMA suhtejamaga. Ma eeldan, et huvi oli ikka mõlemapoolne.
Postitusi: 3001

Postitatud: 21-03-2017 09:10


Ma ei tea nüüd.. Tüübil olid juba tunded, tahtis koos olla jne ja siis läks ja pani prostituuti.. Mul tuleks rops kurku. See, et ta enesekindel tahtis olla, on ilmselgelt lihtsalt vabandus. Sellised leiavad suhtes ka alati õigustuse petta.
Postitusi: 8359

Postitatud: 21-03-2017 13:52


Pigem läks lihtsalt sõbra meeleoluga kaasa. Ja siis tuleb rääkima, et ta tegi seda sinu pärast. No ok siis. Sel põhjusel vaevalt, et teemaalgatajale tuleks ette heita, et ainult temal olid mingi suhte puhul ootused ja lootused. Kui mehe vabandus juba viitab, et see oli enam-vähem teadlik otsus.
Aga noh jah, looda et kusagilt mingi lööve vähemalt üles ei löö.
Postitusi: 6304

Postitatud: 21-03-2017 14:19


Tsiteeritud:

esimese kolmega olen nõus, et kui suhet polnud, siis mingis mõttes pole hullu ja tuleb lihtsalt kuidagi üle olla/üle saada.
aga viimase kahega küll nõus pole, et ''kui sa juba praegu nii armukade oled, siis on teie suhe ka tulevikus maha kantud''. loogiline ju, et ajab armukadedaks ja teeb haiget, kui on juba lähedaseks saadud, missiis et ametlikult mingit suhet ei olnud ja seda otseselt petmiseks nimetada ei saa. vastik on ikkagist ju ja see on arusaadav. see ei tähenda, et on vaja inimene kohe mingiks hulluks armukadetsejaks tembeldada ja ette targutama hakata, et ''niikuinii oleksid selles suhts ka koguaeg armukade'', seda enam et teemaalgataja saab ise ka mõistusega võttes väga hästi olukorras aru (no et see pole otseselt petmine ja tal pole väga palju põhjust kuri olla jne), lihtsalt aega on vaja üle saamiseks.
mina soovitakski endale meenutada esiteks seda mehe põhjendust, et ta tahtis enesekindlust saada, kuna polnud kogemusi varem ja põdes, mis teie vahekorrast välja tuleb; ja teiseks seda, et ta sinuga nii aus oli.


Olen sinuga täiesti nõus. Ma ei tea, ma ei ole eriti armukade inimene, aga kui mees, kes mulle meeldib ja kellega midagi susiseb, tunnistaks, et ta käis prostituudi juures, siis ega ma rõõmust lakke ei hüppaks küll. Loomulikult see on ebameeldiv teadmine, ma vb olen liiga vanamoodne/korralik?! inimene, aga prostituudi kasutamine ei ole minu arust ok, ma vaatan sellele küll väga viltu. Olgu siis oma silmarõõmu või mingi tavalise sõbraga tegemist. Ja loomulikult teeks haiget ka teadmine, et ta mingi tavalise tüdrukuga oli. Mina ise olen selline inimene, et kui mul juba kellegagi midagi areneb, siis ma ei vaata üldse kedagi teist, sest ma ise tunnen ennast nagu reeturlikult vms, kui ma teeks kellegi teisega midagi.
Küll aga jään ma siiski seisukohale, et tuleb mõelda, et te ei olnud koos ja ta pole sind petnud, sest reaalselt nii ju tegelt oligi. See mõte võib häirida, aga sellest tuleks sellisel puhul üle olla ja mitte välja näidata. Mehele ma vist seda välja ei näitaks, et see mõte mind häirib, siis jääks veidi jah ehk liiga armukadetseja mulje, aga see, mis toimub sinu sees, on sinu tunded ja keegi ei saa neid keelata. See on loomulik, et sind see teadmine just õnnelikuks ei tee.
Postitusi: 83

Postitatud: 21-03-2017 14:37


Minu arust juba mees, kes kasutab prostituute, näitab välja, mida ta tegelikult naistest arvab.

Võib-olla me tõesti oleme kõik müüdavad, mõni on ainult natuke kallim kui teine.

Postitatud: 21-03-2017 21:05


Eeldatavasti pole mees just kõige atraktiivsem, kui peab prosti teenust kasutama.

Postitatud: 21-03-2017 21:43


Samas jällegi sai sarved maha joosta.

Postitatud: 21-03-2017 22:09


Tsiteeritud:

Minu arust juba mees, kes kasutab prostituute, näitab välja, mida ta tegelikult naistest arvab.

Võib-olla me tõesti oleme kõik müüdavad, mõni on ainult natuke kallim kui teine.


Selle seisukohaga olen täiesti nõus, mees on madal, saamatu ja tuleb ennast veel õigustama. Halvasti tunneb end aga hoopis naine. Oh neid eestlaste traditsioonilisi pereväärtusi- mees põrutab ringi, õrn õike nutab patja.
X