Postitusi: 3744

Kaksikhinged, hingesugulased jne.

Postitatud: 08-01-2016 01:32

On teil kogemusi antud teemaga?

Minul endal on kogemus ühe inimesega, kellega kohtusin kummalistel põhjustel ja meie vahel oli algusest peale selline imelik äratundmine. Ma muutusin peale seda kohtumist veidi obsessed temasse. Kaine mõistus ütles, et ta ei saa ju nii tunda nagu mina, aga hiljem suheldes tuli välja, et ta tundis sama ja tema ise arvas, et mina ei saa nii tunda. Meie vahel on imelik side, mida ma siiani ei oska selgitada. Meie iseloomubaas on väga sarnane ja on palju muudki sarnast meie eludes . Päris mitmed korrad on olnud, et kui ma mõtlen midagi, siis tema ütleb selle välja, tahan messi saata ja ta helistab. Olen närviline paar päeva ja siis järsku saabub imelik rahu- samal päeval helistab see inimene. Ta ise ütles, et tal on esinenud minuga seoses kummalisi käitumismustreid peale meie esmakordset kohtumist. Naljakas on see, et ma näen tema vigu, aga ta on nendele vaatamata minu meelest täiuslik. Vaadates teda näen ma tihti iseennast. Esimest korda elus on mul selline kogemus ja uskuge mind, ma olen väga paljude inimesetega suhelnud nii siin kui välismaal.
Postitusi: 29489

Postitatud: 08-01-2016 07:46


Mul on mehega nii. Nagu mõtteid oskaks lugeda.
Postitusi: 14891

Postitatud: 08-01-2016 12:38


mul oli ühe boyfriendiga sarnane asi. meile meeldisid täpselt samad asjad ja oli kuidagi tunne, et oleme varem kohtunud.
Postitusi: 3146

Postitatud: 08-01-2016 13:12


Tsiteeritud:

Mul on mehega nii. Nagu mõtteid oskaks lugeda.

+1 aint et ma päriselt loengi ta mõtteid ja arvan need ta liigutuste ja miimika järgi ära, muahaha

Kui suhtlema alles hakkasime, siis ta rääkis alati, et see on kõhedusttekitav. Siiamaani. Ma suutsin ta mõtteid juba esimestel kokkusaamistel lugeda. Aint et nimetab mind nõiaks selle pärast, mitte hingesugulaseks.
Postitusi: 8442

Postitatud: 08-01-2016 13:14


on küll. ma kiindun ka inimestesse ülemõistuse ruttu!
Postitusi: -2

Postitatud: 08-01-2016 22:16


jah, olen kohtunud oma kaksikhingega. üks elu raskemaid suhteid aga samas üks parimad asju. on olnud tõusud ja mõõnad, mis on olnud nii tugevalt äärmuses et uskumatu. olen palunud jumalat, et see valu ära läheks, mis oli kui me ei suhelnud ja teistel päevadel tänanud kogu universumit selle inimese eest.

hingesugulastega on elu kergem, sest on üksteise mõistmine parem ja see on väga ilus suhe, ka on telepaatia jms aga kaksikhingedega on asi natuke teistsugusem. me oleme näiteks nagu kass ja koer, nii erinevad üleskasvamise poolest kui iseloomude poolest kuid oleme nagu puzzletükid, kes ideaalselt sobivad ja üks täiustab teist.

see suhe muutis mind nii palju, ma olen hoopis teine inimene nüüd ja olen leidnud spirituaalse tee samuti. see on üks hullumeelne maavärinaga kaasnev suhe aga armastus on nii üüratu, et seda hetke, kui üks meist sureb, ei taha ettegi kujutada. nagu romeo ja juliet.

tundsin juba väikse lapsena, et mu kõrval on keegi aga kes, seda ei tea. alati nautisin Disney multikaid kuna see armastus mis sealt tuli, oli mulle nii tuttav ja ma otsisin seda kaua. mäletan kui kallistasin ühte keskkoolikallimat, kelle vastu oli tunded aga kui me kallistasime, ma ei tundnud midagi. ütlesin et kallista mind tugevamalt. ma igatsesin seda, mida ma ei olnud veel kohanud siin elus. ja kui ma selle inimesega kohtusin ja me kallistasime, teadsin et leidsin selle, keda olen otsinud ja tundnud enda kõrval. leidsin oma hingele kodu.
Postitusi: 989

Postitatud: 01-09-2019 22:30


On sama asi :)
Postitusi: 979

Postitatud: 18-12-2020 11:53


on olnud
X