Postitusi: 112

Kas lõpetada suhe, sest olen liiga armukade?

Postitatud: 31-07-2015 09:48

Probleem on tõsine ja annan ka ise aru, et ma olen peast totaalselt soe. Olen mõelnud külastada psühholoogi, suhtenõustajat jne (kuigi sinna veel jõudnud pole).
Aga oleme mehega koos olnud kusagil pool aastat (tean, et õudselt lühike aeg), kuid sellest ka suurema osa koos elanud.
Ta vannub mulle pidevalt suurt armastust ja soovi minuga koos olla ja pere luua kui aeg on küps. Oleme mõelnud isegi ühise kodu soetamisele (hetkel üürikas).
Aga siiski närib mind seest MEEELETU armukadedus. See on tekkinud viimasel ajal, enne olin ehk klapid peas ja ei märganud seda tunnet enda sees.
Tean, et minu mees on väga atraktiivne, mitte ainult minu arvates vaid seda ütlevad kõik minu sõbrannad ning tänaval pole temaga lihtne käia. Paar naist ikka kangutavad enda pea otsast ära. Sellest tulenevalt on tal ka õudselt vastikult suur ego ja kõrge enesehinnang. Ning põhjus, miks ma üldse armukade olen, on see, et talle endale ka väga meeldivad ilusad naised. Nendega kohtuda, tutvuda, suhelda.. Olen selle viimase küll mingil määral ära keelanud vähemalt nii palju, et öelnud, et mulle see ei meeldi.. otseseselt keelata ma loomulikult ei saa.
Mulle ütleb, et ta ei suhtle kellegagi, aga siiski on mingeid seiku aeg-ajalt välja tulnud.

MA TEAN, et mõtlen üle, MA TEAN, et mehele ei saa keelata teiste naistega suhelda, aga mis ma teha saan, kui olen selles suhtes olles sellist tüüpi ja see armukadedus tapab mu.
Ma armastan inimest ja olen öelnud talle, et ma ei jõua enam selle suhtega jätkata ja tahaksin lõpetada (ja mõtlen seda siiralt), kuid see oleks mehe jaoks maailma lõpp ja tean, et ta ei lubaks iial mul minema jalutada.


Ühesõnaga, mida teha.. kas kannatada kuigi see tunne sees tõesti sõnaotsesesmõttes närib ja ma abi ja lahendust kusagil ei näe olevat, pigem see kõik süveneb? või siiski ära lõpetada suhe hoolimata tunnetest ning vähemalt saada rahus edasi elada.


Aitäh :)
Postitusi: 8346

Postitatud: 07-01-2020 17:50


Liigne armukadedus tapab suhte varem v hiljem. Suhtes olles peab olema usaldus ja austus partnerisse.
Ise ma jooksen kiirelt kui näen, et kutt on lambist armukade.. see on ju otsene punane lipp, märk, et see pole õige suhe. Vahet pole, kumb osapool on armukade.
Postitusi: 29489

Postitatud: 10-01-2020 03:49


Ma olen ka kunagi olnud ja tuli välja, et oli põhjust ka. Praegu uue mehega abielus olles on meil üksteisest nii pohhui kui olla saab. Mõlemad täie südamerahuga võivad magama minna, kui teine väljas käib nt. Nii hea. Vahest küll norime üksteise kallal, et noh kes see sulle siis külge ajas ja siis naerame selle üle.
X