Postitusi: 46

Lõin kassi jalaga

Postitatud: 27-09-2014 16:39

Mul on hingemure. Kass sittus diivani peale. Ükskord sittus varem ka, sest liiv jäi liiga kauaks ajaks vahetamata ja nüüd vahetame tihedamini. Aga nüüd sittus jälle. Tervisega on kõik korras tal (sööb korralikult, on väga aktiivne jms) ja muu blablabla, pole eile sündinud ja kursis taoliste teemadega, aga viimasel ajal pole keegi temaga väga tegelenud, kuna oleme pidevalt kodust ära olnud ja seal sisuliselt magamas aint käinud (olukord küll ajutine). Sittus samasse kohta ja uurisin, et kui korra on teinud ühte kohta, siis see koht ilmselt tulevikus täiesti puutumata ei jää - kui põhjust on (liiv must või mossitamine), siis pidi olema tavaline asi, et uuesti situb.

Koristasin, tuulutasin tuba, möksisin mingit asja sinna peale ja olin ise sitaks raevus. Enne surusin kassi nina pidi sinna sisse ja röökisin ta peale. Ja siis lõin pärast veel kassi jalaga. Mitte kõvast, nagu pigem müksasin. Siis hakkas kahju kassist, sest ta on ikkagi väike, aga armas loll loom ja üldse ei tohiks looma jalaga lüüa, kui just mingi raevund peni ei ründa vms. Üritasin siis kassile pugeda, andsin talle head-paremat süüa, paitasin ja saime jälle sõpradeks. Aga rõve tunne ikka on, et olen selline sitapea ja looma jalaga lõin. Nii et ma tahan, et keegi mind sõimaks, sest olen selle ära teeninud!!!
Postitusi: 46

Postitatud: 28-09-2014 15:39


Tsiteeritud:

sitt lugu, preili kaamos.


Ooo, IQ Zero ka sõna võtmas.
Postitusi: 1427

Postitatud: 28-09-2014 16:55


Ma saan teemaalgatajast aru. Olen ka kassiomanik. Ta on suur kass, Norra metskass ilmselt; varjupaigast võetud, paberiteta, kuid kõikidelt omadustelt justkui see suur ja aktiivne tõukaabakas. On ka jalaga mult saanud, kui hing on nii kohutavalt täis läinud, et emotsioonitulva enam peatada ei saa. Siiamaani tunnen end ilgelt, kuigi möödas on aastaid, kuigi kass täna öösel magas mu kõhu peal nagu kuningas ning ei paistnud viha pidavat.

Kassi ei tohi lüüa. Ta on nii palju väiksem kui sina või mina. Aga samas, ära süüfaasi toppama jää. Kass andestab. Järgmine kord, kui sigatseb, paned WC-sse või vanituppa tunniks ajaks luku taha veekausiga. Kassi tuleb distsiplineerida, kuid mitte vägivallaga. Minu karvane on tuurid maha tõmmanud peale seda, kui sai aru, et sigatsemise eest tuleb vannitoas istuda. Ilma jamata, kass ei ole loll loom, ta teab (ja mäletab) täpselt, mida ta teeb ja mispärast.

Eksisid, nüüd kahetse. Siis õpi kogemusest. Ära rohkem löö.
Postitusi: 3744

Postitatud: 28-09-2014 18:19


Täna olime pool päeva kodust ära, koerad olid kahekesi kodus. Magamistoas sain kohe aru, et keegi on voodis käinud, aga algul ei taibanud, et kumb neist. Kutsusin mõlemad sinna ja küsisin, et kes siin voodis on käinud- suurem ei teinud üldse välja, vaid hüples edasi, aga pisem lasi kohe pea norgu ja kadus teise tuppa. Lähemalt vaadates oli näha, et seal olid tema karvad. Sai küll aru asjast ja mäletas.
Postitusi: 6444

Postitatud: 28-09-2014 22:03


Tsiteeritud:

Mina ei suudaks (lemmik)looma lüüa. Arusaadav et süümekad nüüd. Ära enam nii tee


+1
Postitusi: 927

Postitatud: 28-09-2014 23:57


ma täna sain oma kassi peale nii vihaseks, luuras ja lõpuks pani ühe lõhega jooksu laua pealt, no joppp...mul toidu tegemine pooleli. Ta käib muidu õues (maakass), paks ja kõht on täis aga kuradi varganägu, virutasin ka jalaga aga ta oli nii kiire, et õnneks pihta ei saanud ja ma käisin ise tagumikuga vastu maad ja kass kadus kuhugile tuppa... nüüd viskasin välja raisa, solvunult istub rõdu peal oma kausi juures, nüüd kurat pean hakkama seda kala kuskilt laua alt otsima
Postitusi: 29489

Postitatud: 29-09-2014 13:03


Tsiteeritud:

Ferra, sul nii puhtad juhtmed.Remondi ajal kasutasime pikendust.
Postitusi: 2616

Postitatud: 18-10-2014 00:38


Tsiteeritud:

Küll kass selle asja enda peale võtab. ;)


Just, nii, et ole valvel!!

Postitatud: 08-12-2021 22:53

Valus Nazipauk


Selge. Siin pole muud midagi, kui rõdule elama tulevikus!
X