Postitusi: 10

kui ma kedagi tahan, siis töötan selle nimel

Postitatud: 25-04-2014 15:01

kui ma kedagi tahan (ka suhtes olevat meest), siis ma töötan selle nimel ja sean endale eesmärgiks ta endale saada ja ausalt ei huvita nende olemasolevad naised, keegi pole kellegi omand. siinsed moraalijüngrid muidugi peavad mehi oma omanditeks ja ei suuda kunagi leppida teadmisega, et keegi võiks nende mehe üle lüüa või lausa armukesena kasutada.

kahjuks on selliseid naisi/mehi vähe, kes oma soovide kohaselt käituks, mitte ühiskonna normide.
Postitusi: 31784

Postitatud: 14-11-2014 21:10


Elus on tähtsamaid asju, mille nimel töötada ja vaeva näha.
Postitusi: 1848

Postitatud: 10-12-2014 15:55


Tsiteeritud:

Ükski inimene ei tunnista endale, et tema eksi uus partner on temast parem. Seda nalja tahaks oma silmaga näha.


Jah, see tuleb siit ka väga hästi välja. Kui paljud on siin öelnud, et juhul, kui mees leiab uue naise, siis ju ta ei olnudki mind väärt. Muidugi siin tuleb eristada erinevaid olukordi. Kui petatakse, siis ilmselgelt ei olegi mees suurt midagi väärt. Samas, kui mehele hakkab keegi teine meeldima ning ta lõpetab oma naisega suhte, siis on küll ikka maru imelik väita, et ju siis see mees ei väärinud mind.
Postitusi: 299

Postitatud: 10-12-2014 18:24


Palju õnne, mis seal muud! Vaata ainult, et Sa 40-aastasena ikka veel vallaline pole peale lühikesi suhteid.
Mis mind aga huvitama hakkas, on see, et mismoodi teemaalgataja selle kallal töötab? Teeb igal kohtumisel ideaalse meigi, kannab ainult kontsakingi ning naerab mehe iga nalja peale? Loodetavasti ei avasta mees peale oma naise mahajätmist, et uus naine ei olegi kohe ärgates nii ilusa näoga ja ei naeragi iga nalja peale, vaid on vahest dresside ja sassis juustega mossitaja.
Postitusi: 6986

Postitatud: 10-12-2014 18:34


Aga mis on halba enesekindluses ja enda väärtustamises? Kui mees endale kellegi teise leiab ei eelda ju kohe seda, et nn. mahajäetud naine peab ennast hullu mööda haletsema/maha tegema kukkuma...
Ja heast, teineteist mõistvast suhtest ei soovi reeglina lahti öelda keegi ja kui see juhtub, siis on tavaliselt ka suhe juba mõnda aega käärinud.
Postitusi: 4

Postitatud: 17-12-2014 13:19


See käitumine on vastav ainult väga ebakindlale naisele, kes ei suuda leppida kui ta ei saa seda mida/keda tahab, sest se teeb ta nõrgale egole liiga. Ego ei suuda leppida EI-ga.
Seega läheb läbi tule ja vee, et päästa ja silitada oma ego ning muudkui kinnitada endale oma väärtust.
Inimene, kes teab oma väärtust ei pea endale seda igapäevaselt teiste tähelepanu võitmisega kinnitama.

Kahjuks meie ühiskond õpetab meile oma väärtust teadma sellejärgi, kui meeldivad me vastassoole oleme. Meie iga ühe elutöö on sellest ringist välja murda ning oma väärtus leida seestpoolt.
Postitusi: 14891

Postitatud: 05-11-2016 21:30


ma ütleks, et ilmselt pole meest, kes ilusa naisega ei tahaks magada. natuke vähem neid, kes reaalselt selleni ka jõuavad (misiganes põhjused võivad vahele tulla - süütunne, mõistmine, et asi pole seda väärt vms) ja veel vähem neid, keda sel teisel naisel on võimalik ka endale saada.
Postitusi: 8336

Postitatud: 05-11-2016 21:38


Tsiteeritud:

No samas teeks antud olukorras selline naisisend nt. mulle küll suure teene. Tean samuti oma väärtust ja kui mu mees mingisuguse apla lehtsabaga kaasa peaks minema, siis kontsntanteeriksin(kurbusega) fakti, et mees ei olnud mind väärt(ning ma olen naine kes väärib ainult parimat)) ja läheksin oma eluga vapralt edasi.


+1

ja ei pea kedagi enda omandiks. mu jaoks on ka isegi veider kasutada väljendit minu mees, ma ei oma teda,

Ise mingi mehe järel pole elu seeeeees jooksund. Fui.
Postitusi: 4474

Postitatud: 06-03-2021 13:57


Minu jaoks tundub see madal ning ise olen alati suhelnud meestega kes on saadaval.
Sest karma is a bitch.
< 1 2 3 4 5 6 7
X