Postitusi: 131

blablabla... jeesus kristus puu all istus..

Postitatud: 31-05-2013 18:04

Naudin rahulikult murul oma kohvi ja suitsu.. värskelt niidetud heina lõhn ja põrnitsen neid tohutuid vahtrapuid! Ja siis saabuvad hoovile Jehoovakad.. jälle.. Nohisevad seal, võtavad oma ajakirjad "Vahitorn" ja muud peldikupaberit autost ning uisutavad tasakesi minuni! Istun murul oma tanksaabastes, armee pükstes ja musta värvi pentagrammiga teesärgis! Rüüpan kohvi ja vägisi kisub suule irwe! Mees kõnetab mind; "Kas teie usute.. " - katkestan selle selge ja kõlava EI'ga! Samas ei suuda ma irveldamist lõpetada! Ja ta küsib uuesti nagu neile kohane..
.. ; "Mis te arvate kuidas maailm tek.." PLAKSTI!! --damn.. Ma lõin kõvasti plaksu kätega.. ja viskasin kohe käe sirgu, näidates näpuga värava poole.. põrnitsedes altkulmu neid tegelasi.. Sooviti head päeva mulle vaid väriseval häälel ja longiti minema.. õnneks.. no on uudud ma ei saa aru! :D See on juba mitmes kord samamoodi, algul küsivad kas usun ja kui ei usu, siis hakatakse nokkima, et miks, mis arvate küll kuidas maailm tekkis jne.. õõhh.. Nagu täna ma aru sain, ka mu tänane omapärane riietus ei takistanud neid! Palju neid jehoovakaid siin lõuna eestis liigub.. Ma loodan, et igaüks neist saab mind omal nahal tunda ja jätavad lõpuks rahule! :(
Postitusi: 6963

Postitatud: 13-01-2020 07:05


YESHUA HAMASIACH on Issand Jumal, meie valgus, meie armastus.
Postitusi: 6963

Postitatud: 13-01-2020 07:09


Maailm ei tekkinud suurest paugust, see on vale!!! Maailm sai alguse sõnast ja sõna oli koos Jumalaga ja sõna oli Jumal. Pauguga lõppeb maailm, mitte ei alga maailm. Mõelge peaga, miks asjad hävivad suure pauguga? Tulega? Miks saavad inimesed surma kuulilasust pähe? Asjad lõppevad pauguga, mitte ei alga. Asjad saavad alguse heast sõnast ja armastusest ja valgusest.
< 1 2 3 4 5 6 7
X