Postitusi: 307

Valu vasakul alakõhus

Postitatud: 05-11-2012 10:12

Tere ! Mure on selline, et olen nädalalõpuni Tallinnas ning kuna olen Tartust pärit ei ole mul siin isikliku perearsti. Täna hommikul oli mul õrn valu vasakul alakõhus, mis on nüüd paari tunniga tugevamaks läinud. Eriti annab tunda kui istun või tõusen püsti. Palaviku pole 36.7 oli. Kas kellegil on olnud taolist valu ning mis see võib olla? Mainin ka ära, et pimesoole operatsioon tehti mulle paar aastat tagasi niiet pimesool see olla ei saa. Kas keegi oskab ka soovitada kuhu pöörduda sellise asjaga?
Postitusi: 3744

Postitatud: 13-02-2013 22:08


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kirjutasin siin paar kuud tagasi oma kõhuvalust..ja nüüd on jälle käes. Esmaspäeval oli kõhuvalu mõtlesin, et mis seal ikka..teisipäeva hommikul avastasin, et hakkasid päevad..kuigi viimased päevad alles lõppesid täpselt nädal tagasi..käisin ka naistearstil ning tehti rasedustest, mis oli muidugi negatiivne..nüüd juba kolmas päev kõhuvalu. Need valud on nagu torked vasakul pool alakõhus..ma ei taha kohe uuesti joosta arstile,alles eile käisin ja ultraheli on mul määratud teisipäevaks..kas on keegi kellel on olnud samamoodi?Kas kasutad pille? Oled paptesti teinud viimasel ajal?


Lõpetasin pillide võtmise oktoobri lõpus ja paptest tehti ka selajal.See, et need päevad hakkasid on imelik. Eks nüüd ultrahelis saad midagi täpsemalt teada.

Postitatud: 08-11-2020 21:58

T


Tsiteeritud:

Proovi espumisani. Kui see toimib, siis on gaasidest. Kuna see on väga ohutu, siis ei pea kartma ka, et end mürgitad (mõjub mitte keemiliselt vaid füüsikaliselt). Vasakul on just järsk kurv soolikas, sinna taha jäävad gaasimullid väga kergelt lõksu. Gaase võivad põhjustada liiga suur hulk aed- ja puuvilju, vähe kiudaineid, piimatooted, allergia, herned-oad-läätsed.

Lihaspinge vastu aitab No-Spa, võimlemine ja soojakott.


Väga hea vastus, internetis targad arstid oleks võinud ka sama mainida, hea et lõpuks siia ka sattusin lugema
Postitusi: 979

Postitatud: 30-11-2020 12:25


Helista 1220
X