Postitusi: 12372

Ilusüstid

Postitatud: 13-12-2011 14:31

Tere. Selline kysimus kas olete teinud ilusyste ja kas jäite tulemusega rahule?
Võibolla oskate soovitada kohta Tallinnas kus saab head teenust?
Ette tänades, M

Postitatud: 20-04-2017 12:06

olen


Olen teinud biorevitalisatsiooni Tartus ja jäin rahule, see on selline kõige süütum protseduur, käisin soovituse pärast Tartus Kliiniliste Uuringute Keskuses, kus minuga tegeles väga proff meditsiini staff.

Postitatud: 21-04-2017 13:23


Cleanline`is olen lasknud täitesüste kortsudele teha. Sobib just siis, kui kortsud ei ole veel sügavad, tõstab ilusti kortsu põhja üles ja ei halva lihaseid.
Teenindusega jäin väga rahule ja ka hinnad on normaalsed.

Postitatud: 21-04-2017 13:28


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

mis piirkonda sa üldse süsitada tahad? huuled vms?
Kanavarbad. Huuled ka võibolla. Selle medemise lehel on ilusüstide kohta 1 review? On kellegil isiklik kogemus? Või on mõni sõbranna teinud ja kas on rahule jäänud sest tulemus püsib kuni aasta mis edasi juhtub? Kortsud tulevad tagasi?:D


Tulmus püsib ca aasta aga sõltub väga palju ka endast, kui korralikke kreeme sa kasutada, milline on näo miimika, kuidas magad (kas nägupidi padjas või selili), kas suitsetad jne jne. Minul püsis ca 2,5 a, siis tegin uuesti. Midagi erilist ei juhtu, lihtsalt kortsuke tuleb samasse kohta tagasi.
Nüüd on viimasest süstimisest 2 a möödas, oleks jälle pisut vaja täita. Aga ma olen ka väga korralik kreemitaja, kannan päikeseprille, silmi ei kissita ja ei hõõru.