Postitusi: 4

Netikasiinod

Postitatud: 18-10-2011 21:32

Kas keegi on netikasiinos mänginud ja oskab soovitada on sel pointi üldse??? Ma olen päris kasiinos paar korda käinud ja see oli küll ägge. Aga netis pole viitsind kontot teha omale.
Postitusi: 189

Postitatud: 01-02-2012 20:21


Netikasiinosid ega ka live kasiinosid pole küll mõtet soovitada inimestele ajaveetmiskohana. See on küllaltki kallis meelelahutus, millest saab kaheldava väärtusega emotsioone ja mis sisaldab omajagu riske. Kuigi kasiinod on veidi vähem -EV (kaotab pikas perspektiivis vähem sisse pandud raha kohta), kui loto, on see ikkagi oluliselt raha neelav meelelahutus.

Siin oli üks link, kus oli väidetud, et netikasiinodega on võimalik ka võita pikas perspektiivis. Teatud promode ajal ongi võimalik, aga nendega kaasnevad ka igasugused agad, väljakandmiskeeld enne teatud arvu jaotuste läbi mängimist ja mis veel, mis vähendab oluliselt tõenäosust, et lõpuks plussi jääb. Need on rohkem reklaamiks ja uute klientide püüdmiseks.

Kellel oli siin probleeme hasartmänguga, siis on võimalik enda jaoks ära keelata kasiinodes mängimist. Nii konkreetses kasiinos saates klienditoele vastava kirja kui ka peaks olema võimalik enda ligipääs keelata ka kõikidesse Eestis litsenseeritud maismaa ja netikasiinodesse, hetkel küll ei mäleta kus. Muidugi on olemas ka igasugused tugigrupid ja muu selline teema.

Ainus hasartmängu vorm, kus pikas perspektiivis raha võimalik võita on, on pokker teiste inimeste vastu. Samas ka see nõuab omajagu õppimist, head matemaatilist taipu, stressitaluvust, distsipliini, teatud arusaama mänguteooriast, statistikast, psühholoogiast, pidevat iseseisvat enesetäiendamist. Kui kõiki neid omadusi ei ole, pole mõtet üritadagi. Ühest küljest pokkeriprofid teenivad ka siinsamas Eestis vägagi arvestatavaid summasid, mis võivad ka riigikogulase sissetuleku häbisse jätta. Teisest küljest, neist, kes alustavad pokkeri õppimist, jõuab +€1k teenistuseni alla 10% alustanutest. Enamus muidugi ei üritagi õppida.
Postitusi: 215

Postitatud: 25-02-2012 22:22


Pokkerit saab vahest Triobetis mängitud. Tegin konto ka PokerStarsi, aga kuidagi segaseks jäi see leht.
Postitusi: 76

Postitatud: 26-02-2012 12:02


olen manginud pafis
Postitusi: 1453

Postitatud: 26-02-2012 12:12


ei mängi neid õnneks :D
Postitusi: 5

Postitatud: 25-02-2018 19:49


Ei tea kas peaks kah hakkama mängima: https://www.playin.ee/optibetis-voideti-kasiino-seni-suurim-jackpot/ võidavad kõik nii mis mühiseb
Postitusi: 29489

Postitatud: 25-02-2018 21:43


Ma mängin pokerstarsis pokkerit, aga mitte raha peale. Pole nii vihane oma raha peale. Samuti, kui automaatidega mängima minna, siis kindlasti ainult sellise summa peale, mille oled nõus kaotama. Väga harva tulevad suuremad võidud automaatidest ja siis ei tohi ka ahneks minna vaid õigel ajal lõpetada. Töötasin paar kuud Olympicus ja päris mitmeid kordi nägin pereisasid, kes söötsid 10ne minutiga masinasse ca 5k ja siis kurvalt jalutasid minema.
Postitusi: 23

Postitatud: 27-02-2018 09:37


Eks ikka on kui oskad piiri pidada ja mängid niisama lõbu pärast. Rahateenimiseks see ei sobi, seda võin kinnitada! Online kasiinod on mõeldud ikka meelelahutuseks.

Postitatud: 22-06-2021 12:46

Iga spordiennustusi


https://mr-kasiino.com/Iga spordiennustusi korraldav leht pole veel parim ning seetõttu tasub enne ennustuste tegemist teha pisut kodutööd, et välja selgitada kõige tulusam.
X