Postitusi: 2616

Minu ema...

Postitatud: 31-07-2011 02:41

Kolm aastat tagasi oli tal Lasnas üüri korter 1-he toaline. Jättis mitme kuu kommunaalid maksmata ja omanik viskas ta siis välja.
Samal ajal soetasime meie mehega linna lähedale oma maja. Kuhu siis mu ema oma kompsudega sisse kolis.JA SIIS SEE TERROR PIHTA HAKKAS...
Kogu kolm aastat mis ta meie juures on elanud on ta üritanud mind ja meest lahku ajada.
Karjub laste peale ja nii kõvasti, et naabrid jätavad juba ostkasti kirju:"Palume vanaemale selgeks teha, et laste peale ei saa nii kõvasti karjuda, et ka naabrid ei saa magada."
Halvustab minu ja mu mehe sõpru/sõbrannasid kui keegi vähegi meile külla tuleb. Ja mitte diskreetselt vaid tuleb sinna kus me istume näiteks verandal ja ütleb külalistele kohe näkku, et vaadaku milline ta on jne. Siin paar päeva tagasi tegi tädi tütre ees maha tema ema. Tal ema ei viitsi ikka koristada ja süüa ka ikka vist ei oska teha. Ise ta ka ei tee süüa ega korista enda järgi nõude pesust.
Jätab enda järgi idevalt koristamatta. Sööb arvuti taga õuna ja südamiku poetab laua alla, kust siis hiljem mina leian ja ära koristan. Kui tahan selgitust siis ütleb:"Oi ma ei pannud tähelegi, et kukkus." või :"Mis siis, ikka juhtub."
Jätab või paneb oma passi või muid vajalikke asju ära nii, et ülesse ei leia ja siis ajab mu mehe kaela..umbes:"Ma tean küll kes siin minu asju ära võtab".Siis kui üles leiab siis:"Oi näe hoopis siin oli...bla, bla, bla." Ütlen talle selle peale, et kui mu meest alusetult süüdistad siis peaks nagu andeks ka paluma tema selle peale, itsitab..."Oh, Ma igaks juhuks ette ära."
Olen sellest kodusest elust nii väsinud, et tööjuures vaatan hirmuga juba kui kell hakkab 7:00 saama pean töö lõpetama ja minema koju.Kui lõpetan töö hommikul kell 7:00 jõuan koju 7:30 peale seda pesen ja lähen magama.Saan tavaliselt max. pool tundi magada ja ta on mul toas kõditab ja torgib sõrmedega ribide vahele:"Kas sa magad, tervat päeva ei saa maha magada".
Mees ütles talle juba korra, et kui ennast ei muuda ja teistega arvestama ei hakka siis koli välja. Sellele järgnes telefoni kõne kõigile meie suguvõsa esindajatele, et me mehega oleme kiuslikud ja pahad ja ajame teda minema...

EI TEAGI MIDA ETTE VÕTTA...

Postitusi: 29489

Postitatud: 21-11-2018 02:58


Reaalselt tõstagi välja. See ei ole mitte kuskilt otsast normaalne. Kui on vaja, siis aita otsida mingi sotsiaalpind või soodsam korter. Ja ema ongi vaja paika panna. Ta juba on harjunud pähe istuma teile ja lubab endale liiga palju. Seda on vaja talle konkreetselt meelde tuletada, et ta istub teil kukil teie armust.
Postitusi: 29489

Postitatud: 21-11-2018 02:58


Edit. Nägin kuupäeva. Mis sai sellest teemast
Postitusi: 637

Postitatud: 21-01-2019 14:28


Ütle talle, et hakkaks omale uut kodu vaatama, et teil on privaatsust vaja.
Postitusi: 122

Postitatud: 06-05-2019 17:34


Ta peaks ikka eraldi elama


http://kauneushoitolacare.ee
Postitusi: 676

Postitatud: 14-05-2019 13:15


Nii küll elada ei saa.
< 1 2 3 4 5 6
X