Postitusi: 290

inhalaator

Postitatud: 08-01-2011 21:44

nii küsimus siis selline, et kellel on inhalaator kas aitab ka nii hästi nagu räägitakse?meil pojal on väga tihe kõrvapõletik ja selle tekitab siis tihe nohu millest me lihtsalt jagu ei saa! käisime eelmine aasta ka kõrva opil ja pandi sundid nüüd tulid need välja ja jälle kõrvapõletik ja nohu muidugi enne kõike!olen proovinud igasugu rohte aga no tõesti siiani miski aidanud ja mõtlesin siis selle inhalaatori peale!jagage siis oma nõuandeid nii kõrvapõletiku kui nohu üle saamiseks?tänan kõik kes aitavad!:)

Postitatud: 15-02-2019 10:12

inhalaatoriusku


inhalaator on minu meelest täiesti asendamatu ravi haiguste raviks ja kindlasti aitab see väga hästi nohu ja kõrvapõletiku raviks, sest jahe õhk alandab turset ja niisutab limaskesti, teeb nina lahti ja vedeldab röga.
soovitan vaadata www.nebumed.ee lehelt uusi võrkinhalaatoreid, mis on juhtmevabad ja kaasaskantavad. Ostsin seal roosa Uduingli ja laps on väga rahul!
Postitusi: 122

Postitatud: 16-05-2019 20:05Väikelaste puhul tõseti täiesti asendamatu

http://kauneushoitolacare.ee
Postitusi: 8915

Postitatud: 17-05-2019 07:11


Ega inhalaator iseenesest ju nohu ega köha ravi, neid polegi võimalik ravida tegelikult, mööduvad ise hiljemalt kahe nädalaga (köhaga läheb enamasti kauem). Küll aga teeb pidev aurutamine lapsel olemise kergemaks ja aitab röga vedelamaks muuta, et seda siis kergemini välja köhida-nuusata.
Seega jah, on lastega peredes asendamatu.
X