Postitusi: 380

Pruutkleidi müük buduaaris- mis peaks keegi ostma kasutatud kleidi?!

Postitatud: 17-07-2010 19:54

Nii.. minu mõte siis selline, et mis arvate, kas te ostaksite (või olete juba lausa äkki soetanud) endale oma pulmapäevaks kasutatud pruutkleidi? Siinsamas buduaaris on neid müügis küllaga ja on kirjutatud veel juurde, et tegu oleks unistuste pruutkleidiga. Unistuste pruutkleit oleks minu jaoks ikka selline, mis on esimest korda minu seljas ja spetsiaalselt Minu jaoks, mõnel teisel juhul võib-olla ema pärandus.. aga võõra naise kleit.. mis Te arvate?
Postitusi: 247

Postitatud: 19-05-2017 14:52


Miks mitte osta, kuid kindlasti tuleb kohapeal proovida. Samas mulle isiklikult tekitab veidi kõhedust, et milline energia sealt kaasa tuleb ja milline oli eelmise kandja suhe kaasaga jne. Huvitav oleks samas teada, kui palju reaalselt järelturult ostetakse, et kindlasti on neid, kes müüvad kleiti väga pikalt või ei saagi müüdud.
Postitusi: 28258

Postitatud: 19-05-2017 22:29


Oleneb täiestisellest kas soovitakse teha säästupulmi või mitte. Minul on ka uus kleit ostetud ja tehti muudatusi täpselt minu soovide järgi. Näiteks slepi lasin maha võtta. Ja oma kleiti ei plaani küll maha müüa. On ilusti kapis. Alles üleeile panin uuesti selga ja keerutasin peegli ees. Still fabulous as fuck