Postitusi: 11

VIHKAN suitsetamist!!!

Postitatud: 11-04-2010 15:48

Mul on paljude jaoks ehk jabur, kuid enda jaoks juba tõsiselt PIINAVAKS saanud mure. Ma ei suuda taluda kui mu mees suitsetab. Ma tean et see on ta omaenda tervis ja et seda maha jätta ei ole lihtne jne jne aga ikkagi. Iga kord kui ta suitsetama läheb hakkan ma vinguma ja olen pahane..seda juhtub siis päeva jooksul iga kahe tunni tagant...iga kahe tunni tagant vingun selle pagana suitsetamise pärast oma mehega ja õõnestan meie suhet. Ükspäev ütles ta juba mullle et ta ei suuda seda enam kuulata ja et lõpeta see ära enne kui omale karuteene teed. Aga ma ei suuda lõpetada, ma mõtlen küll et Ok..enam ma ei ütle midagi, las teeb mis tahab, kuid kui ta võtab selle suitsu ja läheb siis läheb mul sees kõik põlema...täiega keema ja ma avan oma suu ja me tülitseme jälle. Ma ei tea enam mida teha, mida ma peaks tegema et suudaks oma suud kinni hoida, et mitte närvi minna?!?

Postitatud: 17-12-2020 09:58

suitsetamine


Proovige minna koos temaga kompromissi omakorda ka midagi keeldudes.
Postitusi: 979

Postitatud: 18-12-2020 12:00


kompromiss

Postitatud: 14-02-2021 07:01


Su mees ilmselt elab oma suitsetamist ja sellega kaasnevat orjust/süüd palju raskemini üle. Aga kritiseerimise asemel võiksid aidata. Suitsetaja, kui ta on 2-3 päeva ilma läbi saanud, imestub isegi ja motivatsioon tõuseb lakke.

Nicrorette plaastrid + Niquitin lozenge-tabletid aitavad. Tee vahet kaubamärkidel eelmises lauses!!!

Mitte mingi muu firma tooted ei tööta. E-sigaret on enesepetmine. Niquitin plaastrid ei püsi peal, enamus muid tooteid on lihtsalt raha- ja ajaraisk.

Tee talle kingitus ja proovige ühe nädala. Mees ise ka ei tea, kui võimas võib olla nikotiini asendusravi.
X