Postitusi: 800

Teie piinlik hetk?

Postitatud: 13-11-2009 16:04

On teil ette tulnud olukordi kus vaju või häbist maa alla?

Endal oli hetk kui olin ca 1,5 tunnisel koolitusel ja siis hakkas ujutama, olin omastarust hästi kaitstud, kasutasin nii tampooni kui ka sidet kuid ikka hakkas läbi ajama ja kui ma lõpuks püsti tõusin, siis oli riidest toolil u 2cm-ne plekk.Oi mul oli nii mark, et jube aga ma lohutasin end sellega ,et keegi teine ei näinud ja see koolitajast meesterahvas vaevalt mäletab kes seal istus.

Postitatud: 02-09-2020 04:20

1


Tsiteeritud:

Õnneks pole mul seoses päevadega kunagi midagi piinlikku juhtunud, aga olen kooli sööklas suure nalja peale morsi vastas istujale näkku sülitanud ja sama on ka kodus juhtunud sõbrannale.

Soomes juhtus paar aastat tagasi midagi piinlikku. Kõndisin mingisuguses poes, kus oli meeletult rahvast, mõtlesin omi mõtteid ja hetkel just Hispaania peale. Järsku kuulsin meletut kolinat, mul oli koti sang jäänud mingisuguse sildi külge, mis kukkus seetõttu alumisele plekist riiulile, kus oli veel mingi silt (mis oli ka plekist), see tegi meeletult kõva häält ja ma ei osanud suurt midagi teha, okei jäin siis seisma ja ootama, et mõni klienditeenindaja tuleks, samal ajal, kui terve pood minu poole vaatas. Üks teenindaja karjus u. 10m kauguselt midagi soome keeles, millest ma ei saanud tõtt-öelda mitte midagi aru. Karjusin siis vastu "Sorry, I don't speak Spanish!" ja ilmselt mõtles terve poetäis rahvast, et ma olen üks väga rumal naisterahvas, kes ei saanud isegi aru, mis keeles teda kõnetati..


hahahahaha :DD

Postitatud: 23-01-2021 16:13

Piinlik


Ma olin peol. mul oli pluus seljas ja seelik ka. Ja siis ma peeretasin. Seelik tõusis pepu pealt ülesse ja siis nägid kõik mu paljast tagumikku. Pärast oli väga piinlik.
Postitusi: 104

Postitatud: 28-01-2021 22:04


Läksin peolt esimese bussiga koju ja oksendasin enda vastas istuva (ilmselt tööle sõitva) naise püksid täis. Pärast ei julgenud mitu nädalat kodust väljuda.
X