Postitusi: 81

Striptiisi klubidest ja töö stripparina

Postitatud: 29-08-2008 19:10

Lugesin mingit teemat, et kui su poja tüdruk oleks strippar, siis kuidas suhtuksid. Mind tõsiselt üllatas, et nii paljud olid stripparite vastu.

Kas keegi siit oleks muidu nõus töötama stripparina Eestis? Mis tingimustel see peaks olema ja kui ei ole nõus, siis miks?

Ise ei ole stripparite vastu kohe mitte natuke ka.. Noh, v.a. selliste vastu, kes keerutavad end natuke laval ja siis kohe raha küsima, pmst mitte millegi eest. Ja kui raha ei anta, siis ei tantsita ka. No ühesõnaga kui strippar on ainult raha peal väljas ja töö nagu ei meeldi ja ei viitsi seda teha, aga muud ametit ka ei taha otsida.

Tahan ise ka tegelikult minna ja proovida seda ametit natuke. Siis mitte püsivalt, aga noh, niikaua kuni tüdimus peale tuleb ja arvan, et aitab kah.. Isegi kohtasid olen vaadanud. Tean natuke nende klubide sisepoliitikast ka juba. Ja tegelikult klubi omanikud on ka hädas selliste mitte midagi tegevate tüdrukutega.. Aga lahti ka ei saa lasta, uusi ju pole.

Ja enda kohta, et ma ei ütleks, et oleks mingite kahtlaste elukommetega.. Gümnaasium pooleli (siis st lõpetamisel, varsti saab läbi ka), normaalsed elumõtted ka olemas, et mis edasi teha jnejne... Tantsida tahaks oma lõbuks.

Ahjaa ja mees on ka olemas. Mees muidugi sai korraliku ?oki, kui teatasin, et hakkan strippariks.. Aga leppis sellega, et kui ma tahan, siis.. Ei saa ta mind keelata, sest ma teen seda niikuinii, kas siis koos temaga või ilma temata..Niiet, mis arvate ise sellest ametist kui tööst ja klubidest üldse?
Postitusi: 7656

Postitatud: 29-08-2008 23:09


Ega selle ametiga just eriline austus kaasas käi. Põhjus ka selles, et nii mõnigi strippar teenib hiljem lisa muude teenuste pakkumisega (räägin eranditest). Endal paar tuttavat 40-ndates kes tantsinud 10a varietees, mis oligi nende töö. Igati normaalsed pereinimesed ja lapsevanemad praegu kes teevad aktiivselt sporti ka praegu nähes kenamad välja kui mõni 25 aastane käest ära lastud tüdruk.

Strippariks ise kindlasti ei läheks. Mul piisavalt mõistust, haridust ja oskusi teist moodi raha teenida ja maine puhas hoida.
Postitusi: 4975

Postitatud: 29-08-2008 23:28


eesti on selleks liiga v2ike minu arvates. jutud levivad lihtsalt kiirelt ja igasse nurka.

lugesin hiljuti yht raamatut yhe endise londoni strippari elust, kes ligi 10 aastat sel alal t88tas ("girl in high heels") ja ta oli kyll oma eluga rahul. p6hiline ongi see, et halvale teele ei l2he - prostitutsioon, narkots, alkoholism jms on striptiisitaride seas v2ga levinud. ka l2heb neil edevamatel oma ylalpidamine nii palju maksma, et suurest teenitud palgast tihti yle midagi ei j22gi.
Postitusi: 24008

Postitatud: 29-08-2008 23:30


On väärikamaid ameteid...
Postitusi: 59

Postitatud: 29-08-2008 23:35


Mulle stripiklubid ei meeldi, sest olen neis liiga palju olnud - nii vaatamas kui töötamas. Igavaks läheb lihtsalt.
Postitusi: 2180

Postitatud: 29-08-2008 23:48


kedagi hukka ei mõista, aga ei meeldi..ei usu, et keegi rõõmuga sellist tööd teeb, rohkem nagu rahateenimise eesmärgil. kuidagi odav:S
Postitusi: 143

Postitatud: 30-08-2008 00:24


Ei arva halvasti, miks peaks...Paar aastat tagasi käisime pidevalt yhe belglasest sõbraga strippklubides. Ytleme siis niisama uudistamas. Meid peeti alati paariks ja meile tegi see alati nalja kuidas kui midagi minult kysiti, ntx ala kas ma oleksin huvitatud privaatshowst,siis vaadati kohé mu "mehele" otsa ja kysiti temalt, kes siis omakorda kysis minult:D

Põhiliselt käisime X-Clubis ja Sohos. Imestama pani see, et x-clubis võis päris osavaid ja ilusaid tantsijannasid näha, aga kõik nad rääkisid venekeeles ja neid seal kuskil 10-14 grupp ja vahetus terve grupp iga paarikuu tagant.Pani mõtlema, et ei tea kuidas ja kuhu neid niimodi saadetakse terve nö gruppiga:S Mõned olid tõesti valmis tegema kõike et saada vaid raha ja selliste vastu ple mingit respekti, olenemata kas nad ostavad stockis piima v tantsivad postil.Aga mõned neist nautisid lihtsalt seda võimu, mis neil selle ametiga kaasnes.Võimu meeste yle!

Minu jaoks ei saa samastada stripparit prostituudiga ega prostituuti hooraga.

Stripparid yldiselt saavad ise endayle otsustud, kui kaugele minna jms. Vähemalt mõndaaega.

Kahjuks paljudest stripparitest saavad lõpuks prostid. See on fakt ja enamus on alguses veendunud, et nemad tajuvad piiri ja teevad seda hoopis teistel eesmärkidel jms. Kahjuks teeb elu oma karmid parameetrid. Tean sest olen paljudega neist rääkinud.

Endaga on nii, et kui keha veidi rohkem vormi saan, plaanin teha exile väikse show postitantsunäol.Arvatavasti Sohos, aga ametiks seda ei taha just sellepärast et kardan, et kaotan oma väärtused ja ei tunneta piiri mis viib libedale teele ja mille tõttu võin kaotada oma vabaduse ise oma otsuseid langetada...Mis lahtilaskmisesse puutub, siis vähmalt X-s saavad laisad tydrukud kiirelt kinga..

Els
Postitusi: 63

Postitatud: 30-08-2008 08:59


Ma arvan, et su mees ehk ei võtnud sind nii tõsiselt. Sest minu meelest on see küll kummaline, et üks mees on nõus laskma oma naisel strippariks hakkama. Ja enne kui sa selle sammu ette võtad, soovitan sul ka oma perekonnale ja lähedastele mõelda, sest nemad nii mõistvad ei pruugi olla. Ja kas mehe vanemad aktsepteeriks veel teie suhet, kui sa sellist ametit peaksid? Üldiselt mina soovitaks selle mõtte maha matta.. Tulevikus ju tööandja ka uurib su tausta ja selline ametikogemus annab pigem konkurentidele eelised, kui näitab sind heas valguses.

Kui oma lõbuks tantsida tahad, siis miks mitte trennis käia või tantsuõpetajaks õppida?
Postitusi: 710

Postitatud: 30-08-2008 10:05


ise sellist ametit ei valiks, see siiski ei ole minu meelest amet, mille üle võiks uhke olla...
Postitusi: 8387

Postitatud: 30-08-2008 11:19


eks see ole amet, mida ise ei teeka, aga samas pole mul ka nende vastu, kes seda teevad, midagi. Aga eilses TV3-s töömurdjana esineda on küll liiast. Kuidagi kahju oli vaadata seda naist seal. Ja miks ta sinna üldse esinema läks, ei saa aru.
Postitusi: 556

Postitatud: 30-08-2008 11:31


No just hästi ma nendest ei arva..ise ei läheks mitte mingisuguse hinna eest strippama,kus mehed ilaste nägudega sind vahivad..
X