Postitusi: 972

Tülid suhtes, vaimne vägivald või kerge nääklus?

Postitatud: 24-01-2020 19:16

Kuidas teie pasrisuhte tülid lahenevad millest üldse tüli.

Mul algas tüli sellest, et küsisin rahalise seisu kohta ja lõpuks olid seal sõnad debiilik, värdjas, idioot, sa ei sa ikka midagi aru... Mina ei õelnud ühtegi roppust. Hiljem vabandab, räägime, et nii ei räägita, aga mingi aeg kui tüli jälle alaväärsed sõnad.
Postitusi: 1

Postitatud: 26-01-2020 15:03

vaimne ja füüsilile vägivald


meie suhted lõppesid siis kui mees (nüüd juba ex-mees) peksis mind 1 aastase lapse silmade all (hoidis last enda süles;). põhjuseks olid eriarvamused lapse kasvatamises: mees tahtis, et 1 aastane laps oleks veegan, mina ütlesin "Ei". muidugi sellele eelnevasid praktilised koguaeg tülid, kus mees alandas mind nagu oleksin s"#"tane uksevaip, et olen mittekeegi, koguaeg surus mulle pähe enda arvamuse; et tema arvamus on ainuke, õige ja viimane. see kõik hakkas keerama peale ex-mehe sünnipäeva kui ta sai 50a. ja lisaks selle hakkas väitma et tulnukad on meie vahel ja meie maakera on lame. kui mina ei toetanud tema arvamused, siis kohe tekkis skandaal. need suhted ei vii mitte kuskie; läheb ainult halvemaks. ei tasu elada sellise mehega kas enda pärast või lapse pärast. kui üks kord mees peksis teid see juhtub kindlasti veel. Mina peale seda läksin teise korterisse elama koos lapsega. praegu käin tööl ja meil on kõik hästi. meil ei ole nagu kassil 9 elu - meil on vaid üks; ja miks me peame võtma seda nagu karistuse....
see ei ole seebikas, see on puhas elu.
Postitusi: 29489

Postitatud: 28-01-2020 00:09


Meestel on üldse keerulisem see finants jutt vist, aga sellise rünnaku peale saab juba eelduseid teha, et miskit on valesti. Mul mees ütleb, et me kas elame mugavalt ära või siis, kui eelarve hakkab juba otsa saama, siis a la täna ei telli toitu koju ja teeme ise jne.
Postitusi: 8442

Postitatud: 28-01-2020 10:36


Selles mõttes tülis me pigem jääme viisakaks teine teise suhtes. Va üks kord kui ma pahasti ütlesin aga mul tõesti sai täiesti villand juba.
Meie probleem on see, et ma ei usalda mehi. Absoluutselt.
Kui hakkab midagi tõsist tekkima, eemaldun näiteks paariks kuuks temast täielikult. Siiani on ta mind üpris hästi kannatanud aga ei tea kui kauaks

Tülid lahendame ruttu. Aga temale peab alati õigus jääma!
Postitusi: 8336

Postitatud: 28-01-2020 15:39


Põhiline tüliallikas on see, et me unustame asju, mida oleme lubanud, kokku leppinud vms.
Ilmselt kui keegi kõrvalt meie omavahelist juttu pealt kuuleb selles situatsioonis - siis kutsub naiste või meestevarjupaiga kohale. Me lihtsalt räägimegi nii omavahel, pole mingit vaimset või füüsilist vägivalda
Postitusi: 3641

Postitatud: 24-02-2020 13:17


targem on sääste omada ja võimalikult iseseisev olla siis ei pea mingis ludris pettuma :D
Postitusi: 956

Postitatud: 25-02-2020 10:46


Täpne olukorrast ülevaade puudub, aga tundub et mehel midagi raha asjade kohta sinu eest varjata.
Või oled talle varem mulje jätnud, et ei topi üldse oma nina tema asjadesse ja see talle sinu juures meeldib. Nüüd tuli välja, et sa polegi selline inglike nagu ta arvas ja ikka tahad liiga palju tema asjade kohta teada ning ta on pettunud sinus.
Leppige kokku, kui paju tohite üksteise asjaest teada, see ehk aitab tülisid vältida.
Postitusi: 29489

Postitatud: 29-02-2020 00:24


Tsiteeritud:

targem on sääste omada ja võimalikult iseseisev olla siis ei pea mingis ludris pettuma :D


Sellega olen nõus. Kunagi ei tea mis elu ette toob ja iseenda seljatagune peab olema kindlustatud.
Postitusi: 29489

Postitatud: 29-02-2020 00:26


Ja kui mees peaks mulle ütlema, et ma olen debiilik või idioot, siis ma karjuks talle otse näkku, et ise ta sellise debiiliku omale valis. Et mis see tema kohta ütleb. Ja siis lisaksin järele, et ega kaua ta mind taluma ei pea sellise käitumisega.

Postitatud: 01-03-2020 01:50


Nimelt lugu selline,et läksin ka täna mehega tülli ja tüli seines ühes sõnumis tema eksiga,mida ta varjas minu eest. Tüli paisus suureseks,mees nähvas auto ostu kohta,nähvas eluaseme ostu kohta aga mina ka kitsi polnud panin vastu tema eksi kohta. Küsisin,et kas pere on sinu jaoks tähtis või see hoor sul. Vastuseks sain,et temal lapsed tähtsad,seega ei hooli tema perest kui tervikust. Ja sellele sõnumi asjale ei saanud ma temalt vastust.See näitab kui arg on tegelikult mees ja kokkuvõtteks võttis tema 2pudelit ja istus autorooli ja sõitis minema....Kas see on normaalne? Kõndida öösel minema?
Tema on mees kelle sõna peab ka peale jääma
X