Postitusi: 979

Mis teha nende meestega?

Postitatud: 24-06-2019 20:23

Leides omale mehele ning samas ei julge temaga avalikult koos olla. Selline veider tunne tabab sisemust, mõni ehk taipab. Alkohoolses olekul on kõik korras, siis pole mingit hirmu. On ehk mõnda tabanud sama teema ja oskab nõu anda mida teha, et asi kontrolli alla saada. Tore on vaadata teisi armunuid ent ise ei oska sama rada käia. Mainin ära, et tegu ei ole ringitõmbajaga.

Postitatud: 25-06-2019 06:38

2


Aga see on ju sinu probleem, mitte nende meeste probleem? Kas sa häbened ennast või seda meest, kellega suhtes oled? Või mingit kindlat situatsiooni?
Postitusi: 9

Postitatud: 26-06-2019 17:07

Sama mure olnud


Mul on sama mure olnud v.a see alkoholi teema st kuna ei tarvita alkoholi. Aga ega ei peagi ju avalikult käest kinni jalutama, niisama võib ka teineteise kõrval kõndida- nagu sõbrad, see on igati OK, minu arust on äärmiselt tobeda ja lapsikud need paarid kes avalikult "amelevad"_- armumängud võiksid ikka koduste seinte vahele jääda, ei saa aru kas sellised paarid arvavad, et see on normaalne et kõik peavad nende ilastamist vahtima, see on suht rõve? Igatahes pole mõtet kedagi häbeneda või midagi karta kui lihtsalt nagu sõbrad avalikus kohas koos olete, lõppude lõpuks kelle asi see on? Me elame ühte ainukest elu ja oluline on mida sina endast arvad, mitte mida teised sinust arvavad.
Postitusi: 1114

Postitatud: 27-06-2019 10:20


Kas sul on ainult praeguses suhtes nii või ka varasemates sama probleemi esinenud?
Ühes varasemas suhtes oli mul sama probleem. Ma ei suutnud inimesega avalikult koos olla välja arvatud siis kui olin purjus. Ja asja tuum oli tegelikult see, et ma häbenesin teda. Ta oli teistsugune ning veidi "veidrik" ja kartsin inimeste arvamust. Praeguses suhtes seda probleemi ei ole ning võin vabalt käest kinni käia või kasvõi musitada (kuigi pole endiselt avalikult intiimsuse jagamise fänn).

Ma usun, et sa tegelikult tead, mis põhjus on. Lihtsalt tuleb seda endale tunnistada. Mina ei suutnud endale seda tunnistada ning olin ikka suhtes edasi. Kui suhe läbi sai, siis teadsin küll, et asi oli selles, et ma kaaslast häbenesin.

Postitatud: 08-07-2019 21:49


arusaamatu, miks ei julge? Kas häbened teda? ÄKki pole tunne õige? kas see on sul esimene mees või on enne ka olnud ja just seda praegust häbened?
Postitusi: 29489

Postitatud: 10-07-2019 06:20


Jep tekkis sama küsimus, et kui sa häbened seda tüüpi, siis peab ikka midagi valesti olema ju. Muidu käiks uhkelt ringi, et vahi mis saagi mina sain. Mul on 4 aastat suhet ja ikka mölisen veel vahest liiga palju, kui hea mees mul ikka on
X