Postitusi: 972

Brünetid, mustapäised - juuste nõu?

Postitatud: 04-05-2019 10:38

Nimelt mure selline, et hiljuti värvisin oma loomulikud juuksed mustjaspruuniks(1 pakk tumepruuni 1 pakk musta) salongi püsivärviga juuksuris ja hetkel on möödas 5 nädalat ja tumedast sai luitunud ja valguse käes läbi kumav tumeblond...värv ei püsi peal....kuidas teie hoiate oma juukseid tumedana ilusti? Kas värvite üleni iga mõne kuu tagant? kuidas säilitate juuksestruktuuri et ei murduks ära, kui liiga tihti värvida?

Ei aja taga musta pead, lihtsalt kena tumedat pruuni, mustjaspruuni nagu kaukaaslastel, Ise tegin selleks kõik vajaliku, et värvi säilitada(juravabad juuksehooldustooted, ei kasuta sirgendajat, lokitajad, kui pesen siis üritan üks kord föönitada jaheda ioonidega õhuga ja teine kord pean ööseks patsi kuivama, et iga kord ei saaks kuuma juuksed, päikse käes väga ei käi lahtiste juustega ja kui päevitasin, siis oli rätt peas, võtan ka biotiini ja tarbin piisavalt vett ja kala)


Postitusi: 15746

Postitatud: 04-05-2019 20:41


Esimeste kordade asi, et loomulik toon kulub välja, võtab aega kuni toon püsima jääb - mis tähendab küll mõned korrad pidevamalt üle pea värvimist. Vahepealsed korrad võib poolpüsivärviga tooni täiustada või kasutada toonivaid palsameid lisaks.

Postitatud: 27-05-2019 18:11


Kas keegi veel nõu oskab anda?
Postitusi: 2593

Postitatud: 28-01-2021 22:47


Kõige lollikindlam on minna oma juuksuri juurde ja siis vähemalt ei riku oma juuksed ära.
Alguses tume värv kulubki ruttu maha. Minu juuksur segab natuke püsivärvi juurde et värv oleks kauem peal.
Ning värvib ainult juurdekasvu.
X