Postitusi: 41

Yaga.ee - kogemused müümisel/ostmisel ja teie kontod

Postitatud: 05-02-2019 16:44

Teen siia ühe Yaga.ee koondteema, kus saab arutada kogemuse üle, kuidas müümisel/ostmisel läinud on ning saate ka oma poe lehekülgi siin jagada, et teised Buduaarikad pilgu peale saaksid visata.
Postitusi: 41

Postitatud: 05-02-2019 16:48


Teen ise otsa lahti ka. Alustasin sellega ca 3 päeva tagasi, kus lisasin enda poodi esimesed asjad. Siiani olen müünud 3 asja. Peamiselt olen lisanud erinevaid ilutooteid (nt lauvärvipaletid jm), aga ka nt seltskonnamänge (kaartidega mängud, Reaalsuskontroll jm).
Ise ostnud olen ühe asja - pole veel kätte saanud ja lubati esmaspäeval pakiautomaati panna.
Õnneks seal selles mõttes turvaline, et müüja saab raha kätte alles siis, kui olen kinnitanud, et kaup on kätte saadud.

Postitatud: 06-02-2019 22:17


Mina avastasin Yaga enda jaoks juba aasta tagasi, olen müünud peamiselt enda kasutuseta jäänud riideid, aga veel rohkem tegelikult leidnud ögedaid ja soodsaid asju, mida ise osta. Praeguseks on kujunenud oma lemmikpoed ja kui tuleb teavitus, et lemmikpoodidesse on müügile lisatud uusi asju, siis kindlasti vaatan. Mugav ja turvaline on küll ja usaldust tekitab ka see, et paljud moeblogijad müüvad samuti Yagas (nendelt olen ka ostnud kallemaid asju palju parema hinnaga). Julgen küll soovitada, kes ei ole veel proovinud, sest kogu protsess kiire, isegi kasutajad ei pea tegema.

Postitatud: 06-02-2019 23:24


Mina olen samuti olnud nii ostja kui müüja rollis (algselt läksin müüma aga paratamatult jääb asju silma, mida "hädasti" vaja oleks :). Siiani kõik ostukogemused olnud ka positiivsed, inimesed suht kiiresti paki teele pannud ja kaup korralik. Oma müükide boostimiseks lisan neid vahel uuesti, et esilehele saada aga isegi ilma selleta on iga päev ikka asjadel veidike vaatamisi.. senise kogemuse põhjal julgeks ka täitsa soovitada
Postitusi: 3016

Postitatud: 06-02-2019 23:59


Tahaks küll Yaga kaudu müüa, aga mulle miskipärast ei meeldi see, et raha ei kanta otse minu arvele vaid on vahendaja. Võimalik, et kardan ostjapoolset vassimist - ma ei saa ju enne raha kätte kuni ta märgib, et asi käes... Seega panen asja teele enne kui olen selle eest raha saanud (kuigi ostja on raha vist juba Yagale kandnud ja saan selle niipea kui ostja kinnitab, et sai asja kätte?).
Postitusi: 41

Postitatud: 07-02-2019 14:47


Nüüd olen pakke andnud üle rohkem ja esimesed summad juba ilusti laekunud ka.
See on tõsi, et läksin ka ise sinna esialgu ainult müüma, aga olen juba kaks tellimust teinud, kuna head asjad tundusid heade hindadega.
Ei oska ühtegi miinust siia hetkel välja tuuagi, väga mugav kasutada.
Nad võiksid nt äpi ka teha, kus teavitused (nt sõnumite jm kohta) tuleksid otse äpi teavitusena.
Postitusi: 1

Postitatud: 02-06-2019 20:20

Huvitav pood


Jagaks siin ühte Yaga poe linki siis
https://www.yaga.ee/gg
Postitusi: 1

Postitatud: 04-06-2019 09:48

RE:


They have a supplier set up that has dependably had the option to induce them not to switch. Attempt to get these clients to understand that they would be in an ideal situation expanding their business with you. Since you know the client, dissertation proofreading service you ought to have the option to concoct an engaging selling approach.

Postitatud: 27-06-2019 10:03

Turvaline müüa


Jah, nii on, et kui ostja ostu teeb laekub makse Yaga kontole ja Yaga kannab konto müüjale edasi kui ostja on kauba kätte saanud. See tagab selle, et müüja ostja käest petta ei saaks, sest on ostjaid, kes ei kannagi raha müüjale edasi ja müüja jääb rahast ilma. Mõned päevad peab ootama rahaülekannet, kuid on kindel, et ülekanne tuleb. See on nn turvaline makse. Ise olen müünud, aga ka ostnud - kõik toimib nagu veebipoodides ikka. Seda ei pea kartma, et raha kätte ei saa, kui ostja kättesaamist ei kinnita, sest yaga kinnitab need tellimused ise kui sellest kasutajatoele kirjutada.
Postitusi: 161

Postitatud: 02-07-2019 17:03


https://www.yaga.ee/meritk
Postitusi: 49428

Postitatud: 03-07-2019 10:41


Head kraami on seal palju, kuid siiani olen suutnud ennast tagasi hoida ja ainult müümisega tegeleda. Siiani on ainult positiivsed kogemused. Kartsin samuti seda pikka raha ootamist, õnneks on head ostjad sattunud ja tegelt tuleb yagast raha peale ostja kinnitust väga kiirelt üle.
X