Postitusi: 15746

INCH2

Postitatud: 08-05-2018 16:04

Kas kellelgi on antud tootjaga/veebipoega kogemust?
Tegu siis läti firmaga, kes käsitsi toodavad jalanõusid - uurisin muidugi enne tellimist ja igal pool instagramis jne palju pilte - ehk kahtlust pole, et jalatseid kätte ei saaks KUID tellisin praeguseks juba ca 40 päeva tagasi ja kogu aeg lükatakse valmimistähtaega edasi... Praegu lükati veel 10 päeva...
Lihtsalt frustreeriv, tellid naaberriigist maksad 250€ ja siis mõtled, et hiinast saab ka kiiremini kauba kätte. Saan aru, et käsitöö, aga tarnaeg juba ülemõistuse pikk.
Eriti närvi ajas see, et varem lugesin ka, et teised on ca kuu oodanud, aga oli märge, et juures on kui jalatsid tehakse spets tellimusele, mitte ei ole laos. Muidugi ei olnud tellides mitte ühtegi märget... Siis kui oli tellitud ja makstud tuli umbes kiri, et Teie jalatseid hakatakse valmistama ja eeldatav tarneaeg 3 nädalat.

On kellelgi kogemusi? Ma nagu ei karda väga, et ei saagi neid kätte, kuid samas tahaks justkui rahustust ka, et teised on kätte saanud ja pole probleeme olnud Natuke ikka närib see olukord. Ja krt, tahaks jalatseid ka, mitte raha tagasi küsida, tahaks ikka suvel neid jalga saada, mitte, et lükataksegi ehk kogu aeg edasi kuni suve lõpuni kuna "rohkem tellimusi kui oodati" jne.
X