Postitusi: 7

Kes peseb...

Postitatud: 28-04-2018 13:05

Kysin siinsetelt noortelt ja vanematelt kasutajatelt, et kuidas teil on suhtes noudepesemisega...
Minu mees ei taha ega pese nousi, vabandab end sellega, et kasutame sel juhul pabertaldrikke, v, ''ra tee syya j.n.e

Poleks probleemi, kui tervis lubaks, aga, .. lihtsalt kurvaks teeb teinekord.
ps< vabandan vale kirjapildi eest.

Postitatud: 28-04-2018 14:20


Nõudepesumasin?
Postitusi: 3146

Postitatud: 28-04-2018 15:37


Mismõttes kui tervis lubaks? Et sa ei saa tervislikel p6hjustel nõusid pesta? Sellisel juhul on lihtsalt nõme mees. Sry, poisike*.

Aga kui sa ei suuda leppida sellega, et ta LIHTSALT ei taha pesta, kuna ei meeldi see tegevus, siis on sinu probleem ka natuke. Mõni mees nt võib hea meelega pesta nõusid, aga keeldub kategooriliselt söögi tegemisest. Nii nagu mõni naine pole nõus a la põrandaliiste saagima v puid lõhkuma. Soorollid.

Aga jah, kui ta näeb, et sul mingi tervisejama, mis takistab pesemast, siis on tont mees.
Postitusi: 7

Postitatud: 28-04-2018 16:30


Randmetes poletik, seetottu on alati peale rohket noudepesu tulemuseks valutavad k''ed.. ta teab seda, ja n''eb kyll, kuid punnib vastu ikkagi kuidagi end oigustades.

Noudepesumasinat tahaks ma isegi.. kuid siis lubaks ta vaid korra n''dalas masinat kasutada, sest paari tassi p''rast pole ju motet seda kasutada* (see on tema arvamus)
Momendil elan maakodus, kus meil puudub isegi vesi toas sees. Paljudele ulme ja minu igap''eva reaalsus
Postitusi: 3146

Postitatud: 28-04-2018 17:46


Taaskord tekib küsimus. Miks sellisega koos üldse olla, kes sinust ei hooli.
Postitusi: 3427

Postitatud: 28-04-2018 21:27


Mul on karpaalkanali sündroom ja abikaasa ei lase mul isegi soola- ega pipraveskit ise keerata, sest see paneb mul käed valutama.
Postitusi: 6246

Postitatud: 28-04-2018 22:48


Miks pabertaldrikud pole OK lahendus?
Postitusi: 5756

Postitatud: 29-04-2018 08:50


Minu meelest pole ka asi konkreetselt vaid nõudepesemises, vaid siit kumab läbi üldine hoolimatus, mis ilmselt kajastub ka kuskil mujal, mitte vaid selles ühes valdkonnas. Jah, hea on kõrvalt targutada, kui suhet ei tea, aga ei kujuta tõesti ise ette, et tervislikel põhjustel ei saa pesta, st asi pole vaid valus, vaid see ju KAHJUSTAKS mu tervist otseselt edasi, ja siis mees ei oleks ikkagi nõus seda tegema. Tundub väike asi, aga tegelt näitab päris palju. Kusjuures minu essa kaaslane oli ka kohati selline hoolimatu, tähelepanematu, ka ütlemise peale ei võtnud taolisi asju väga tõsiselt. Siis ei osanud märgata, et see midagi tõsist oleks, alles pärast lahkuminekut tagantjärele saan aru, kui paljud asjad tegelt valesti olid. Aga praegusega pole MITTE MINGIT KÜSIMUSTKI, kui ma ei saa teha midagi tervislikel vms põhjustel (nõudepesemisega ongi tegelikult naha pärast selline lugu), siis loomulikult teeb tema, märkab juba enne. Ongi need asjad enda peale võtnud, mis mulle tervislikel vm põhjustel ebasobivad. Ja mina teen tema puhul sama, et teen seda, mis tema jaoks ebasobiv on, aga mulle okei. Nii et jah, rohkem kui nõudepesumasina peale, soovitan selle suhte üle ka üldiselt mõelda.
Postitusi: 7

Postitatud: 29-04-2018 11:48


Jah.. isegi, et paljude naiste arvates on minu mees(elukaaslane) hoolimatu. Signe1.. teil on paraku oigus, ka teistes olukordades on ta matslik vahest, aga see on tema iseloom, ning teinekord on ta ka j''llegi armas ja arvestav. *No mitte noudepesu osas muidugi. Alati on ju voimalus ''ra minna, kuid, oldud koos juba pikalt, harjunud juba selle inimesega....

Arxi/le vastuseks, et ...pabernoudel syya ei valmista just
Minu kysimus oli suunatud tegelikult mottele, et suhtes*minu arvamusel, peaksid molemad osapooled nousi pesema, mitte ainult naine. Syya tahame ja armastame me koik ju
Postitusi: 28

Postitatud: 29-04-2018 14:29


Kohe aimata, et mees lihtsalt ei hooli.
Süüa soovib aga puhastelt nõudelt, aga samas ei pea ka naine alati seda tööd tegema.
Nt minu mees teeb vahepeal ise süüa üksinda ( ei luba ka aidata siis, kuna olen ka mina mõnikord üksi teinud).
Enamus kordadel teeme ikka koos süüa.
Ja nõusid peseb ta ka ise vabatahtlikult. Ei pea sundima.

Sinu mees lihtsal loll kui suuda paari tassigi ära pesta, kui ei soovi siis ostku masin mis kergendaks kõikide elamist.
Postitusi: 6246

Postitatud: 29-04-2018 15:31


No see tundub ikka üsna väike probleem. Kuigi ega te seda vist ei mõista enne, kui võtate järgmise mehe, kes küll peseb nõusid, aga on mingi muu veaga. ala joob natuke liiga palju, või varastab, või petab sind su õega, või krt teab veel mis...
Keegi neist pole ideaalne.
Parem peske ise nõusid ja nautige seda, et kõik muu on enamvähem ok.
X