Postitusi: 1

Kas mu mees armus venelannadesse?

Postitatud: 25-04-2018 09:58

Tere ! Palun andke nõu, et mis eriline inimene on vene tüdruk? Olen 27aastane naisterahvas, edukas ja keskmiselt kaunim ja olen oma kaaslasega olnud suhtes 2 aastat. Õnnelikud, reisime, pidevalt on ta mind ja mu keha tahtnud. Aga viimasel ajal on ta kuidagi eemaldunud. Samuti tahab see suvi minna nii Venemaale kui Ukrainasse üksi! Ma pole üldse selline kahtlustavat tüüpi. Aga üks kord sattusin tema arvutis peale mingile väga kahtlasele blogile:
https://slaavinaised.wordpress.com/author/slaavinaised/
ja muretsen nüüd tõsiselt! Kas talle hakkasid järsku vene neiud meeldima? Mis neis nii erilist on? Ma olen alati arvanud, et nad on hästi kirglikud. Äkki peaksin ka mina rohkem emotsioone näitama?
Olen paanikas,aidake!!
Postitusi: 183

Postitatud: 29-04-2018 23:39


Kui see ikka on tšikk
Postitusi: 29489

Postitatud: 30-04-2018 00:38


Haha. Lugesin siis lõpuks blogi ka läbi. Ilge jama, aga ma võin öelda, et veel mõned aastad tagasi olin ma ise selline. Ainult Eesti meeste ja natuke kergemate ainetega. Kui tolleaegsed härrad ennast meelde üritavad tuletada, siis on ka tuim igno. Lõbus oli, aga parem oleks olemata olnud. Kõik inimesed kasvavad suureks. Varem või hiljem ja väärtushinnangud muutuvad.
Postitusi: 956

Postitatud: 30-04-2018 09:31


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Õige vene naine teeb armastatud mehe nimel kõik - toidab ja katab isegi ta armukesed vajadusel ja olles armuke, siis muretseb pärisnaise pärast. Õigele vene naisele on mees kogu maailm ja ta on valmis seda igal võimalusel näitama.

Ei ole ikka küll nii. Mis spetsialist sa üldse selline oled ütlema, milline on see ÕIGE vene naine ja milline vale? Loll jutt. Ainus asi, millega venelannad oma meeste armukesi toidavad, on rotimürk.


Temperament temperamendiks... vene naiste hulgas on kindlasti rohkem naisi, kes oskavad olla klassikalise naise rollis, nagu meestele meeldib ehk teevad meeste jaoks kõik, et mees saaks olla tõeline isane. See on see, mida mehed hindavad. Eestlannad kipuvad sageli enesekesksed olema ja see nende suhted rikubki.

Võib olla oled ise liiga mugavustsoonis ja eeldad, et teie suhe kestab ilma sinu pingutusteta igavesti.
Postitusi: 29489

Postitatud: 01-05-2018 02:48


No seda blogi lugedes nüüd küll mingit naiste hindamist ei näinud mitte kuskilt otsast. Väärtustati vähem, kui sõle litse. Nende juurde mindakse ka suurema tõenäosusega tagasi, kui lugude kangelannade. Ei tahaks olla ühegi asemel nendest naiivitaridest. Tekib kohe uhke tunne enda kanguse üle. Nüüd on juba üsna kahju ka nendest meestest, kellest mina üle käisin, kui mu mõistus ja süda olid katkised.
Postitusi: 3929

Postitatud: 01-05-2018 11:19


Mul selline juhtum oleks, siis ma ütleks, et mine, mine ja jää sinna. Nagu päriselt ka on mul vaja sellist tüüpi? Mitte midagi siin elus ei kesta igavesti. Eesti naiste probleem ongi see, et kannatavad ja loodavad. Vene naine paneks kohe pikki pead ja teeks skandaali.
X