Postitusi: 704

Buduaari turul müümine

Postitatud: 09-07-2017 16:42

Mul on palju üleliigseid riideid ning mõtlesin uurida kasutajatelt, kes siin praegu müüvad, et kuidas äri edeneb? Müüsin siin kunagi ise ka, kuid nüüdseks tundub siin suht välja surnud?
Mis te arvate, kas on mõtet siia asju üles panna või on vaeva rohkem kui asi väärt?
Postitusi: 6

Postitatud: 23-03-2018 19:27


Isiklikust kogemusest ütlen, et buduaar pole kindlasti välja surnud. Tegelen ise iga päevase müügiga nii siin kui ka facebookis nagu eelmised kommenteerijad mainisid ja pean ütlema, et 99,9% kõigist müükidest (ja neid on aasta jooksul palju) olen ma teinud just buduaari vahendusel. Tõsi tegin ka ise alustades algaja vea ja laksisin asjad lihtsalt pildi ja hinnaga müüki, et saaks kiiresti valmis - ei toiminud. Nüüd aga kasutan juba pikalt süsteemi, kus lisaks pildile ja põhjalikule infole on võimalikult täpne kirjeldus seisukorra, materjali jms kohta. Lisaks ka hoolikalt ja kvaliteetselt tehtud pildid (eriti supper kui seljas või mannekeenil) ja müügid tõusid koheselt. Nii et kui tahtmist, aega ja huvi on siis on buduaar.ee parim koht oma asjade müümiseks, sest siin ei ole pakkumiste üle tootlus nii suur kui facebooki gruppides ning kliendil on võimalik sobivaid esemeid otsides väga täpselt filtreerida, mis esemeid, mis hinna ja kvaliteediga, mis omakorda suurendab võimalust et sinu kuulutus satub talle ette. Igal juhul tasub katsetada ja proovida, kasvõi 10 esemega esialgu, siis lihtsam hallata ja aeg-ajalt uuendada, et hoida kuulutusi värskete seas. Ja siis näete ise kas see keskkond sobib Teile või mitte.
Postitusi: 3744

Postitatud: 04-04-2018 22:09


Asju on küll vaadatud tundub. Aga suht ebameeldiv on, kui kirjutatakse info küsimiseks ja siis kui vastata, ei loeta vastust. Juba mitmes kord nii. Arvasin, et äkki ei lähe vastus kohale, aga vaevalt see nii on tegelikult. Ju mingid trollid vist :(
X