Postitusi: 2

Minu uus blogi!!

Postitatud: 27-06-2017 18:31

Tere!
Alustasin oma esimese blogiga ja sooviksin teie arvamust. Hetkel on postitusi ainult kaks, kuid neid tuleb juurde.
Ehk leiaksite mõne minuti, et blogiga tutvuda. Ja annaksite nõu mida muuta ja kas on midagi valesti?
Blogi aadress: http://lollipop1122.blogspot.com.ee/

Ootan teie soovitusi. :D
Postitusi: 8336

Postitatud: 28-06-2017 10:18


Oma päevikut ei ole vaja netti üles panna. Hetkel sealt küll midagi lugeda pole võõrastel inimestel.
Postitusi: 2

Postitatud: 28-06-2017 16:13


Ma küsisin adekvaatset tagasisidet, aga siit seda vist ei saa. Sinusugused inimesed ainult kritiseerivad ja sildistavad. Ja miks ei võiks kirjutada blogi väliseestlase elust ja tegemistest. Ma arvan, et nii mõnigi inimene oleks sellest huvitatud (seda näitab ka lugejate arv).
Loe palun teiste blogisi ja siis tule mulle ütlema, et see on mu päevik. Enamus blogid räägivadki inimeste elust ja tegemistest.
Postitusi: 14891

Postitatud: 28-06-2017 19:17


marzel oli ju õigus... seal pole midagi väga lugeda.
Postitusi: 8336

Postitatud: 28-06-2017 21:32


Mina annangi enda eest ju tagasisidet, kahjuks teiste eest tõesti ei oska
Ja mina ei viitsi lugeda, kuidas keegi vanaemal külas käib.

Postitatud: 28-06-2017 22:31


Tsiteeritud:

Ma küsisin adekvaatset tagasisidet, aga siit seda vist ei saa. Sinusugused inimesed ainult kritiseerivad ja sildistavad. Ja miks ei võiks kirjutada blogi väliseestlase elust ja tegemistest. Ma arvan, et nii mõnigi inimene oleks sellest huvitatud (seda näitab ka lugejate arv).
Loe palun teiste blogisi ja siis tule mulle ütlema, et see on mu päevik. Enamus blogid räägivadki inimeste elust ja tegemistest.

Sa otsid kiitust ja tähelepanu, aga mitte tagasisidet. Blogi on igav ja lugejate arvu üle hõiska paari kuu pärast, siis kui esialgne vaimustus on lahtunud.
Postitusi: 3146

Postitatud: 28-06-2017 22:46


Vanaema talus on palju loomi: kanad, lehmad, kitsed, hobused ja lambad. Loomulikult ei puudu ka koer ja kass. Maja on suur ning avar. Ning nagu maakodule kombeks on siin suur köök, mis on nüüd paar päeva minu käsutuses, sest mulle väga meeldib süüa teha :). Kohe maja kõrval on ka hobustele tall ja lammastele, kitsedele ja lehmadele eraldi laut. Kanadele on siin eraldi suur ja avar aedik ning kena majake, kus pimedaid öid veeta.
Siin samas kõrval on teine küla, kus on raamatukogu ja selle ees suur kiik. Selle kiigega on väga palju mälestusi, nii häid kui ka loomulikult halbu(valusad kukkumised jne.).


No kuule reaalselt ka..
Kuna hakkasin lugema viimasest, värskeimast postitusest, arvasin jutu põhjal, et tegu on 12aastase maaplikaga. Esimese postituseni jõudes nägin, et 18 hoopis. Uskumatu.
Tõesti, sa tahtsid tagasisidet ja teada, mida muuta. Siit foorumist sa seda saadki - karmi, aga õiglast. Mega igav ja mõttetu, selliseid asju pole tõesti mõtet avalikkusega jagada, vaid enda väljaelamisems kaustikusse kirjutada.
Ja soovitan postitusi mitte alustada mingite teretere'de, hei'de ja tsau'dega. Lihtsalt asu kohe asja kallale või kirjuta sissejuhatus nii, nagu sa seda kirjandites kirjutaksid.
Postitusi: 3368

Postitatud: 28-06-2017 23:14


Eelnevad kommenteerijad on pmst k6ik juba 2ra 8elnud.
Ma ntks yldse ei saa aru, miks k6ik nii tohutult tahavd oma blogisid alati siin buduaaris reklaamida, eriti kui on kirjutatud veel alles mingi paar-kolm postitust.. proovi pidada seda blogi, no ma ei tea, paar-kolm kuud n2iteks, iga n2dal paar postitust.. ja siis alles hakka vaatama, kas sa yldse viitsid edasi blogida ja kas hakkab ka mingi oma nišš v2ljakujunema. Vaevalt, et keegi viitsib lugeda kellegi v66ra halli argip2evaelu (m6ningate eranditega muidugi, m6ned inimesed on lihtsalt v2ga head kirjutajad ja oskavad k6ik huvitavaks kirjutada), aga yldjuhul v6iks ikka mingi oma nišš olla ja kindlasti palju ilusaid fotosid.
Postitusi: 2505

Postitatud: 28-06-2017 23:40


Maaslamajat ei lööda, aga panen siis omalt poolt ka tähelepanekuid kirja. Üldiselt ma sellised blogid teen lahti ja siis sama kiirelt panen kinni ka, aga mul on praegu lihtsalt nii kuradi igav, et lugesin diagonaalis kaks postitust läbi.
Pane pilte juurde, niisama on igav lugeda, et käisin seal ja tegin ilusaid pilte. Ja ma ei mõtle, et pildistasid põldu ja siis paned 6 pilti põllust. Võimalikult eriilmelisi pilte, kajasta oma tegemisi läbi piltide. Mõtle, milliseid blogisid sa ise hea meelega sirviksid. Olen kindel, et neid, milles on ka vahvaid ja värvikaid fotosid.
Postitustel pole erilist sisu. Mind isiklikult jätab temaatika külmaks, nagu ka eelpool mainitud. Käid maal vanaema juures, and then?

Ja kui sa tuled siia foorumisse kriitikat küsima, siis õpi seda ka vastu võtma.

Postitatud: 29-06-2017 13:48


Ja elust enesest on sul juba uue blogipostituse materjal
Postitusi: 8

Postitatud: 02-07-2017 00:45


No kui mingi hea sexi seklus oleks olnud ,siis loeks...
X