Postitusi: 125

myfitness hinnakiri?

Postitatud: 28-04-2017 10:30

Hei-hei

Uuriks siit, ehk keegi teab.
Kodulehel pakub vxlja igakuist paketti. Pxevane vxi txis eksole. Selle sa vxid kuuajase etteteatamisega kinni panna.
Siis on mini 1 kuu ja 3 kuud pakett ilma pysikliendiks liitumiseta, mis on 3x kallim ja mille loogikast ma aru ei saa, kui sa vxid niikuinii suvalisel ajal kasvai kuu pxrast liitumist selle tavalise paketi kinni panna.

Mis mind huvitab: yhekordne pxxse on 13 eur. Klubiliikmele paketivxliselt 3.5 euri ja treeningpuhkusel lausa 6.5 euri.

Kui ma tahan kxia maks 3x nxdalas, siis mulle sobiks pigem yhekordseid pxxsmeid osta. Kodulehel annab ainult lepinguga regada klubikaarti. Tuttaval oli pool aastat txispakett, pani selle kinni. Klubikaart on olemas, tahtis ygekordse pxxsme osta - talle visati 13euri arve ette.

Kohe visatakse sussiga nxkku, aga olen pxris mitmest klubist kysinud. Need administraatorid vist vxga ise neid lepingutinginusi ei tunne ja juhatajad viskavad ka informatsiooni puust puusse. Eks neil ka vaja myya vximalijult rohkem lepingukisi pakette.

Kxib keegi yhekordseid pxxsmeid ostmas ja mis hinds teie maksate? :)
Postitusi: 1824

Postitatud: 28-04-2017 12:54


Sulle ei sobi ühekordne pääse sest pääse klubisse maksab 13 eurot.
See, et su tuttaval oli klubikaart ei tähenda seda, et tal oli sel hetkel kehtiv pakett.
Kui pole kehtivat paketti, oled tavaline klient. Kui ta oleks kehtiva paketiga ja tahtnud külastada klubi nt õhtusel ajal (on päevane pakett, seega PAKETIVÄLINE KÜLASTUS) oleks ta maksnud 3.50. Treeningpuhkuse ajal (max 2 järjestikust kuud) oleks maksnud 6,50 korra eest. Ühekordsed pääsmed pole kunagi odavamad, vastasel juhul poleks neil motet müüa üldse pakette.
Ei vistaa midagi “sussiga näkku” lugeda tuleb osata!
Postitusi: 125

Postitatud: 28-04-2017 14:57


No vot. Tuttaval polnud paketti, aga nt lxtis sai klubikaardiga hoopis 3 euroga trenni.
Ja kuidas saab olla tavaline klient, kui sul on klubikaart? Kui pole paketti, oled ka ju pm paketivxline. 13 eur on neile, kes pole 30eurist liitumistasu maksnud i.e tavaline klient. Selles puudubki loogika.lepingut lugesin yle ja ymber. Kuskil ei maini seda hinnapoliitikat.
Postitusi: 2

Postitatud: 28-04-2017 20:12


Klient oled sa siis, kui omad ka mõnda nende pakutavat paketti. Niisama klubikaart ei anna midagi, kuna see jääb sulle, kui lõpetad liikmeks olemise.
Postitusi: 125

Postitatud: 28-04-2017 20:44


Mismxttes ta ei anna midagi? 30euri liitumistasu maksad sa yhekordselt, mis teeb sind klubiliikmeks. Selles mxttes ongi juriidiljselt siin vximalik mxngida puust puusse.
kui ma paketi lxpetan x perioodiks ja uuesti soovin hakata, ei tule mul uuesti liikmemaksu maksta. Ma olen klubiliige txhtajatult va kui mind sealt mingil pxhjusel vxlja visatakse. Nt viimsi spa's vxi kalevis on mul kuukaart vxi kxin yhekordselt, liikmekaart on olnud viimased 10aastat seal ja no problem.

Postitusi: 4791

Postitatud: 29-04-2017 09:03


3 eurot maksab proovitreening, mida saab vaid ühe korra igas klubis kasutada.
Postitusi: 6305

Postitatud: 29-04-2017 15:25


Tsiteeritud:

Mismxttes ta ei anna midagi? 30euri liitumistasu maksad sa yhekordselt, mis teeb sind klubiliikmeks. Selles mxttes ongi juriidiljselt siin vximalik mxngida puust puusse.
kui ma paketi lxpetan x perioodiks ja uuesti soovin hakata, ei tule mul uuesti liikmemaksu maksta. Ma olen klubiliige txhtajatult va kui mind sealt mingil pxhjusel vxlja visatakse. Nt viimsi spa's vxi kalevis on mul kuukaart vxi kxin yhekordselt, liikmekaart on olnud viimased 10aastat seal ja no problem.Ei ole tähtajatult. Kui lõpetad, siis maksad uuesti liitumistasu uuel liitumisel. Mul endal kogemus käes. Kunagi käisin seal, siis aastaid ei käinud ja nüüd märtsist läksin tagasi ja loomulikult pidin maksma ka liitumistasu uuesti! Nüüd on vist mingi uus kord seal, et treeningpuhkust saab max 2 kuuks, aga muidu varem sai pikemalt ja ma mõtlesingi, et osad on mingi aasta treeningpuhkusel, kuigi soodsam oleks siis juba pakett lõpetada ja uuesti liitumistasu maksta.
Internetis liitudes on liitumistasu odavam. Vahel on ka erinevaid kampaaniaid.
Postitusi: 125

Postitatud: 29-04-2017 18:01Whaat? See ei ole yleyldse loogiline ju? Liitumistasu uuesti? Liitumistasu maksad a la paberimajandus sind andmebaasi sisse lyya. Ma ole elusees yhegi klubiga niipalju jama nxinud.
Eks nad ole osa "world class fitness chain"ist, mul oki UKs ka nende mingi fitness klubiga aastanr leping, hui sain sellest lahti :D asi viis lausa kohtuni. Sestsaati mul natuke kxle neist lepingutest. Ise reisin ja kolin suhteliselt palju ka ja suvel mul seda jxusaali niikuinii vaja pole. Kahju. Tehnika on neil seal mxnus ja uus. Oh well..
Postitusi: 125

Postitatud: 29-04-2017 18:03Ei no ei ole yldse loogikat. Kas uur liitumistasuga saan endale veel yhe kingituse, luku, koti ja kehaanalyysi? For real? :D
Postitusi: 6305

Postitatud: 29-04-2017 20:42


No mina sain nt saunalina. Eks selle lepingu teemaga on jah see jama ja piiratus, aga mis teha. Ma valisin siiski lepingulise paketi seal, sest see tuleb mulle siiski igakuiselt odavam, kui kuskil mujal klubis käia (mul on päevapakett ja nii soodsa hinnaga kohti Pärnus rohkem pole). Alati on võimalus ka perioodikaart osta, kuid see on vähemalt minu jaoks juba liiga suur summa igakuiselt välja käia spordiklubi eest.

Eks see liitumistasu neil ju selleks ongi, et sind kui liiget ikkagi klubisse sissetulekuallikana kasutada. Oleks ju mugav küll, et paned kinni ja siis saad suvalisel ajal uuesti lepingu lahti teha, aga see ei oleks neile majanduslikult kasulik, sest siis ei maksaks keegi treeningpuhkuste ja asjade eest, vaid paneks lihtsalt lepingu kinni.
X