Postitusi: 262

Mees kes ei tee kingitusi

Postitatud: 02-01-2017 19:02

Kuidas suhtute meestesse, kes ei tee oma naisele või pruudile kingitusi. Ütleb, et ta ei oska midagi osta ja naine ei peaks võtma seda isiklikult. Et kui midagi vaja, siis naine võib talle öelda ja ta ostab selle asja, aga üllatusi ta kunagi ei tee. Kas on kahtlust kahelda sellise mehe armastuses, kui ta teab, et naisele meeldivad kingitused, aga ta ikkagi ei tee neid.

Kas teie mees teeb kingitusi? Mida saite jõuludeks?
Postitusi: 7653

Postitatud: 02-01-2017 20:03


Jäta maha.
Postitusi: 6246

Postitatud: 02-01-2017 20:04


Mõni naine saab regulaarselt lõuga mehe käest, teisel joob mees maha kogu söögiraha, nii et pere on näljas.

Ja siis on see grupp naisi, kelle jaoks on pea ületamatu probleem, kui mees kingitustega ei üllataks(ostab ikka, aga ei üllata).
Postitusi: 31784

Postitatud: 02-01-2017 20:29


Tsiteeritud:

Mõni naine saab regulaarselt lõuga mehe käest, teisel joob mees maha kogu söögiraha, nii et pere on näljas.

Ja siis on see grupp naisi, kelle jaoks on pea ületamatu probleem, kui mees kingitustega ei üllataks(ostab ikka, aga ei üllata).Word.
Postitusi: 3146

Postitatud: 02-01-2017 20:40


Arxz.
Esiteks ta ütles, et probleem on selles mees ei tee kingitusi, mitte selles, et need kingitused ei ole üllatavad. (Või sa tegid jälle niisama nalja..)
Teiseks, miks peakski inimene leppima sellega, et "ah vähemalt ma ei saa peksa, vähemalt mu mees ei joo söögiraha maha, mõnel läheb veel halvemini, ma peaks eriti õnnelik olema"? Sellised mehed tuleb niikuinii pikalt saata, sellised ei kõlba nagunii mitte kuskile. Nad on üks suur null, millistega ei peaks ükski endast lugupidav naine oma meest võrdlemagi, sest tema jaoks on loomulik ja ainus variant, et tema mees ei ole mitte mingil juhul selline.
Postitusi: 6246

Postitatud: 02-01-2017 20:51


Kana.
Ma näen, et endiselt otsid mu tähelepanu. Ma küll eriti ei viitsi su koolikirjanditesse süveneda, aga oli ju mustvalgelt kirjas, et kui naisel mingid soovid on, siis saab ostetud. Seega ei saa nagu öelda, et kingitusi üldse ei saa. Või on selle kingituse definitsioon midagi muud, kui niisama saadud asi?
Postitusi: 3146

Postitatud: 02-01-2017 20:58


Tsiteeritud:

Kana.
Ma näen, et endiselt otsid mu tähelepanu. Ma küll eriti ei viitsi su koolikirjanditesse süveneda, aga oli ju mustvalgelt kirjas, et kui naisel mingid soovid on, siis saab ostetud. Seega ei saa nagu öelda, et kingitusi üldse ei saa. Või on selle kingituse definitsioon midagi muud, kui niisama saadud asi?

Sa ei pea kõvatamise eesmärgil valetama, et ei viitsi mu postitusi lugeda ;) teame küll sinusuguseid. Aga viimases lauses oli kirjas, et mees EI tee kingitusi. Ja üllatuste tegemise all ta pidas silmas seda, et mees ei tee ISE kingitusi, vaid naine peab talle ütlema, et ma tahan seda ja toda. Kammoon sellised asjad wi ole ju mingid erilised kingitusedki.
Postitusi: 7653

Postitatud: 02-01-2017 21:17


Mul peika kinkis mikrolaine ahju. Oleks ka tahtnud midagi muud. Aga kuna seda mul polnud, siis tuli ise sellepeale, et võiks siis juba selle kinkida.
Postitusi: 3427

Postitatud: 02-01-2017 21:19


Hahaha, päris hea. Samas väga praktiline mu ema on liigpraktiliste kinkide meister, potid, aluspüksid, jõuludeks raha jne.
Postitusi: 1199

Postitatud: 02-01-2017 22:06


Kui ei oska siis pole midagi teha, paljud on sellised, ning naised ka ikka.

Mu mees teeb kingitusi :) on vedanud. Teab mida ma tahan , toob pidevalt kommi ja jäätist ja ükskõik mida. Lilli kingib niisama, need on kõige armsamad, ükskord korjas ise mulle lilli :D kuna lille pood oli kinni.

Jõuludeks kinkis mulle jalasoojendaja, teab et ma olen külmavares ning siis veel õhuniisutaja, sest koguaeg virisesin et siin nii kuiv :D
Postitusi: 5756

Postitatud: 02-01-2017 22:09


Ei ole põhjust kahelda armastuses, kui mees ise ütleb, et pole seda tüüpi. Siis tõesti ei ole. Kui oled valinud suhtes olla selles osas endast erineva, st mitte-üllataja tüüpi mehega, siis totaalset muutumist oodata ongi liig. Mul on ka mõlematpidi kogemusi - kus ootasin rohkemat, mida samamoodi ei tulnud (eks panustasin siis rohkem ise üllatamisse, nii palju, kui see võimalik oli), aga ka sellist suhet, kus üllatused on normaalne suhte osa. Mitte niivõrd kingituse või selle väärtuse poolest, vaid lihtsalt see, et midagi teistsugust teha, kaaslast rõõmustada just ootamatult, sobib kogu see detailne planeerimine jne. Tagantjärele saan aru, et olengi seda tüüpi, et ongi vaja elu huvitavamaks ja romantilisemaks teha igapäevaselt, st see esimene mitte-üllatuslik suhe polnud lihtsalt minu jaoks see õige, aga tol ajal polnud võrdlusmomenti ja tundus, et nii peabki olema. See on enda valik, et läbi mõelda, mida suhtelt ootad ja KUI oluline see kingiteema siis ikkagi on. Kui kõik muu on hästi, lihtsalt üllatusi ei tee, siis sellega saab ehk hakkama. Kui aga sama teema ka muudes valdkondades kajastub (nt ise tahaks midagi uut ja erinevat teha, kaaslane pigem soovib rutiini, lihtsalt olla jm), tasuks kogu suhe uuesti läbi mõelda.
X