jjf

Postitusi: 1

Polaarmatk Fjällräven Polar

Postitatud: 12-12-2016 22:05

Tere, palun avage see link ja andke hääl (VOTE) ühele eesti naisele, kes soovib osaleda polaarmatkal. Vajalik Facebooki'i konto olemasolu.
http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=1118
Postitusi: 14891

Postitatud: 14-12-2016 20:55


mingi suvalise mari ees on tal muidugi eelis, aga sinna ei saagi ilma korralikult promo tegemata. mu üks parimaid sõpru kandideeris ka üks aasta, päris palju aega läks videote tegemisele ja lobitööle
Postitusi: 783

Postitatud: 14-12-2016 21:01


Mina andsin oma hääle.

Kana, mulle ei meeldi sinu suhtumine, üleüldse sa võiksid vähem õel olla :)
Postitusi: 3146

Postitatud: 14-12-2016 22:49


Õelusest oli asi kaugel :D
See, et inimene heategevusega tegeleb, ei tee temast veel üdini head inimest. Ja minu puuduv hääl tõepoolest ei muuda midagi, niiet mõttetu nii leili teil minna.
Postitusi: 783

Postitatud: 14-12-2016 22:52


No üdini head inimest ei olegi olemas. Sul, kana, ei ole siis üldse vigu?
Postitusi: 3146

Postitatud: 14-12-2016 23:04


Mu vastus käis selle kohta, et siin paar inimest sellele kõvasti rõhuvad, kui hea inimene ta ikka on. Sellega ma olen juba rohkem nõus, et veatut inimest pole olemas. Mulle on kuskilt temast mingi piisavalt ülbe klipp meelde jäänud (telekast) ja sellest piisas, et arvamus negatiivsemaks muutuks.
Headus headuseks, see oli niikuinii noobie poolt kõrvalekalle teemast. Mind häirib just see,et inimene (vahet ei ole kas kertukas ise v lähedane) selleks spetsiaalselt budusse kasutaja teeb, et h22li kerjata. Ja spetsiaalselt selleks see kasutaja tehtud on. Minu arvamus on selline ja ma ei saa aru, mida siin pinkil ja muudel vaielda ja vinguda on? Ümber ikka mõtlema ei pane mind ju. (See viimane pool polnud sulle suunatud, hannaliisa)
Postitusi: 1280

Postitatud: 14-12-2016 23:18


Minu arvates on ebaõiglane just see, et soomest läheb eestlanna mitte soomekodanik.. täiega ebaaus.See, et ta seal elab ei tee ju temast soomlast. Eesõigus võiks ikka jääda soomlasele.
Postitusi: 644

Postitatud: 14-12-2016 23:35


Tsiteeritud:

Minu arvates on ebaõiglane just see, et soomest läheb eestlanna mitte soomekodanik.. täiega ebaaus.See, et ta seal elab ei tee ju temast soomlast. Eesõigus võiks ikka jääda soomlasele.


Postitusi: 15746

Postitatud: 15-12-2016 07:39


Tsiteeritud:

õMulle on kuskilt temast mingi piisavalt ülbe klipp meelde jäänud (telekast) ja sellest piisas, et arvamus negatiivsemaks muutuks.


... Mind häirib just see,et inimene (vahet ei ole kas kertukas ise v lähedane) selleks spetsiaalselt budusse kasutaja teeb, et h22li kerjata. Ja spetsiaalselt selleks see kasutaja tehtud on.


Kana - jäin seda mõtlema, et sina jätad tihti budus ülbe mulje, kindlasti jätan ka mina. Sulle jättis ülbe mulje Kerti mingi klipi järgi - on see tõde? Kahtlen. Eriti arvamust kujundada mingi telekaklipi järgi ja teades kuidas meedia tihti käitub (on ründav, surub end peale, monteerib asju kokku nagu tahab jne). Saaks ehk aru kui klipis oleks olnud kuidas ta vanainimest jalaga peksab, siis ehk kujuneks endal ka taoline arvamus, aga selles kahtlen. Ei tasu nii tühise asja pärast arvamust kujundada ja proovida seda kui tõde kuulutada, sain aru küll, mis mõtled Keegi ei sunnigi sind ümber mõtlema, aga inimeste liiga kerge sildistamine ei tule elus kunagi kasuks.

Samuti budu konto olemasolu pole kohustuslik. Kuid inimene budut teadist - ehk oli siiski varem kasutaja olnud - ei mäletanud enam parooli. Loeb muidu budut sisselogimata vms. Budukas võib ta ju sellegi poolest olla. Isegi tore vaheldus neile hiina spämmijatele. Ära lase end nii väikestest asjadest häirida :)
Postitusi: 191

Postitatud: 15-12-2016 09:00


Ilmselt on mingi seltskond inimesi, kes ei poolda häälte "kerjamist". Ja siis on see seltskond, kes pole kandideerijaga eluski kokku puutunud, aga on siiski oma arvamuse kujundanud nähtu-kuuldu põhjal. Üks endagi sõber ütles, et ei tema küll häält ei anna, sest see naine tundub liiga edev. No..jah..
Antud juhul on tegu ikkagi võistlusega, kus sa ei võida lihtsalt tagaplaanil tiksudes ja lootes, et ehk ime läbi mõni inimene annab oma hääle, selle ürituse puhul just iga hääl loebki ja kui keegi minu sõber või tuttav vajaks promomist, siis absoluutselt ei tunneks ma ennast halvasti, kui teeksin ka buduaari või mujale foorumisse selle kohta teema.

Isiklikult arvan küll, et Kertu on lahe ja aktiivne noor naine, ma küll ei tunne teda, ja mine tea, äkki ta ongi õelus ise, aga sellest hoolimata ei ole mul raske anda oma panust kaasmaalase võidule.
Kes kokkuvõttes ebasümpaatsema mulje jätab? See, kes on avaliku elu tegelane, tahab lahedast asjast osa võtta ja "kerjab" hääli kokku, või see, kes on tundmatu tegelane foorumis, kes ainult targutab ja viriseb ja õigustab oma pealiskaudsust, "sest ükskord telekas nägin bla bla"..?

Postitusi: 3146

Postitatud: 15-12-2016 09:05


Viimasele.
Aga mis vahet seal üldse on, KUMB halvema mulje jätab? Ega need "suvalised budukad" sinna matkale ei kandideeri, et kottima peaks, mis mulje nemad jätavad. Vale koht kus võrrelda.
X