Postitusi: 242

Tallinna beebide abipakk- hunnik ebavajalikke asju!!!!

Postitatud: 10-08-2016 23:10

Kas olete näinud Tallinna beebide abipakki? Sain selle sünnitusmajast ja ei teinud kohe lahti, aga kui oleks teinud, siis oleks selle tagasi andnud. Milleks raisatakse linna raha sellise mõttetu paki peale? Pakis olid lasteriided- kollast värvi, selline vanakollane, mitte beebikollane- no kes tahab lapsele tumekollaseid riideid? Ju ei raatsitud teha poistele ja tüdrukutele erinevat pakki. Lisaks- iga asi erinevas mõõdus- kus see loogika on, miks müts on 56cm lapsele ja sipukad 74 cm lapsele? Riided olid vähemalt pooleaastasele lapsele kõik- kui see tõesti on abipakk, siis kas ei peaks aitama kohe vastsündinut mitte 8 kuust beebit. Mida siis seni beebile selga peaks panema? Riided on sellised vanamoodsad ja suured, kõige odavamast kangast ja kehva õmblusega- trukkide asemel on nööbid, meenutavad seda aega, kui ise beebi olin- piltidel samasugused asjad seljas.

Öeldakse, et kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga no ausõna, andku parem linnalt mingi ilus taldrik ja tass või kasvõi 20 eurot, et igaüks ise ostab, mida tahab oma lapsele . Või kui kardavad, et joodikud joovad selle maha, siis andku tasuta mähkmekuponge, et poest saaks vms.

Pakkusin asju sõbrannadele, keegi ei tahtnud neid. Vaatasin, et ka siin foorumis teema olnud, et keegi pakkus abipakki- samuti keegi ei taha No milleks sellist pakki teha, ausõna ei paku rõõmu noorele emale selline pakk. Jäle keegi kinni makstud, et teha rahva raha eest midagi ebavajalikku.

Postitusi: 262

Postitatud: 10-08-2016 23:36


Ma sain beebipaki mõned aastad tagasi aga seisukoht on sama - palju ebavajalikke asju. Mingi magamiskott vms oli pakis, ei osanud midagi sellega peale hakata, see oli samuti kollane :D. Muud riided olid ka kasutud, panin mütsi ühe korra lapsele pähe, mütsil olid eraldi külge õmmeldud kõrvalapid, aga need õmbluskohad olid nii suured ja paksud, et lapsel olid randid pärast kõik peas.
Ei ole mugavad ja kvaliteetsed asjad, võiks tõesti paremini seda raha kasutada imikute heaks.
Postitusi: 7653

Postitatud: 10-08-2016 23:47


Buduaaris vingumine ei aita seda "probleemi" lahendada.
Postitusi: 31784

Postitatud: 11-08-2016 05:22


Nii huvi pärast nende värvide teemal, miks on muidu vaja sugu eristavaid värve lapsele?
Postitusi: 8420

Postitatud: 11-08-2016 10:27


Ja edasi...
Kõige muu kõrval, mida vaja on, on see nagunii vaid väike kopikas.
Postitusi: 4782

Postitatud: 11-08-2016 11:04


Jah, oleksid pidanud kohe haiglas paki lahti tegema ja sinna jätma. On inimesi kellele kuluvad needki asjad väga ära.
Aga üldiselt ei tasu vinguda, Rakvere linn ei anna näiteks mitte midagi sünni puhul
Postitusi: 12770

Postitatud: 11-08-2016 12:30


Body kasutasin ma küll ja jakki. Poisil. Ja seda magamiskotti ka vankris. Talvebeebi. Suvel sündinud lapsel jah mõttetu ehk. Muide tassi ja kausi saab nime registreerides
Postitusi: 289

Postitatud: 11-08-2016 12:57


Oleks võinud siis teistele pakkuda. Selle paki saavad ju ainult tallinlased - ülejäänud sünnitajad ei saa midagi (isegi mitte tassi ega kaussi). Usun, et nii mõnelegi oleks see suureks abiks.
Mu esimene laps sündis ka väga ootamatult (2 kuud enne tähtaega) - asju polnud üldse jõudnud varuda - läksingi otse töö juurest kaks kätt taskus sünnitama. Oleksin sellise paki üle väga õnnelik olnud.
Postitusi: 242

Postitatud: 11-08-2016 16:27


Tsiteeritud:

Oleks võinud siis teistele pakkuda. Selle paki saavad ju ainult tallinlased - ülejäänud sünnitajad ei saa midagi (isegi mitte tassi ega kaussi). Usun, et nii mõnelegi oleks see suureks abiks.
Mu esimene laps sündis ka väga ootamatult (2 kuud enne tähtaega) - asju polnud üldse jõudnud varuda - läksingi otse töö juurest kaks kätt taskus sünnitama. Oleksin sellise paki üle väga õnnelik olnud.


Sa vist ei lugenud, et seal polnud asju vastsündinule, olid suvalised asjad, üks oli 60cm, üks oli 74cm, müts oli vastsündinule, aga suvebeebi jaoks liiga paks.
Postitusi: 41

Postitatud: 11-08-2016 16:48

Vähem virinat!


Ma usun, et vastsündinule varuvad emad juba nagunii esimesed riided enne sünnitust ära ning ei panusta pakile, mille sisu nad ei tea (kuigi selle sisu on vist netis kusagil kirjas ka). Seetõttu on pigem hea, et igaks vanuseks midagi leidub. Mina sain paki 4 a tagasi, aga küllap on sisu sama. Riided olid lihtsad, aga korralikud. Kasutasin jaki ja pükste komplekti, body, sipupükse, müts oli vähe peas. Kombe meeldis, aga seda ei saanud kasutada seetõttu, et laps oli kombe suuruses valel aastaajal. Seda ümbrik-tekki ei kasutanud.
Kui Sulle asjad ei sobi, siis palun vii mõnda abivajajate punkti. Kindlasti kellelegi oleks neid vaja.
Tassi ja taldriku saad ka, aga enne vaata siis koti sisse, et kas ikka sobivad. Võibolla on mingi hirmsa ahvi pildiga või NB! minu omi ei saa panna nõudepesumasinasse!
Postitusi: 207

Postitatud: 11-08-2016 17:00


No miks krt tulla siia foorumisse vinguma?? Mine esita kaebus sinna kust see pakk pärit on!! Ega siin vingumine midagi paremaks ei muuda, Jätab sinust ainult s*** mulje.
X