Postitusi: 3146

Juuksekasvu kiirendamine

Postitatud: 22-03-2016 15:55

aegumatu ja selline teema, millelaadseid on siin ja mujal foorumites tuhandeid.. aga isegi kui ma tõstaks mingi vana teema üles, siis sinna ei tuleks niikuinii uusi vastuseid - ehk siis vastus ette ära nendele loe-vanu-teemasid-kaagutajatele :).

kirjutage oma kogemustest, kuidas te endal juuksed natukenegi kiiremini kasvama olete saanud. ja tõesti enda või mõne tuttava kogemustest, mitte stiilis ''olen kuskilt lugenud, et..''
kui aidanud on vee joomise tihedamaks muutmine, siis umbes mitu liitrit/klaasi päevas?
kui aidanud on mingi õliga peanaha määrimine, siis kui tihti te seda teinud olete ja kui kaua õli peas hoidnud?
või on mingi toode hoopis toiminud, a'la vaalaplatsenta ampullid?
või mis iganes. lihtsalt paluks selget ja konkreetset juttu, millest midagi teada ka saab.
Postitusi: 3146

Postitatud: 22-03-2016 20:23


kaua sul siis läks, kuni tulemusi märkama hakkasid? ja kas näole v kõhule v seljale v kuskile sellisesse kohta ka karvad tulid, kus muidu polnud elusees neid olnud? st ma saan aru küll, et inimene on praktiliselt üleni karvkattega kaetud, aga kas need muutusid pikemaks v tumedamaks vms uutes kohtades? :D

kas ma sain õigesti aru praegu iherb lehelt, et kui tellimus ületab 21 euri, siis postikulu pole? ja tollis biotiiniga probleeme ei tule jah?
Postitusi: 3427

Postitatud: 22-03-2016 20:30


Ei tulnud :) lihtsalt kiirenes. Ja äkki umbes pool aastat? (kuur oli 3 kuud). Aga noh, tõesti mõjus.
Postitusi: 976

Postitatud: 22-03-2016 20:34


Kuidas inimesed julgevad osta neti teel aineid ja neid tarbida? Vahel juhtub, et need on kontrollimata ja ei teatagi, kuidas inimestele mõjuvad.

Ise kasvatasin poisipea välja kasutades nädalas 1-2 korda õlimaske (oliiviõli, punasepipraga takjajuureõli, riitsinusõli (kuna see on väga paks siis segasin teiste õlide sisse), kookosõli). Määrisin pähe, kile ümber ja rätik ümber (soojusega parem tulemus). Ja peas hoidsin kuidas kunagi 1-5 tundi. Juuksed hakkasid kiiremini kasvama. Enne oli 1cm kuus, siis 2,5 cm kuus. Lisaks veel tegin peanaha mazzazi. Kas siis sõrmedega või sellise vispli laadse asjaga. Stimuleerimaks peanaha verevarustust.
Postitusi: 3146

Postitatud: 22-03-2016 20:42


Tsiteeritud:

Ei tulnud :) lihtsalt kiirenes. Ja äkki umbes pool aastat? (kuur oli 3 kuud). Aga noh, tõesti mõjus.

et 3 kuud näksisid neid ja siis tegid mingi pausi? kui pika pausi?
ma ei saa sellest postikulu süsteemist ikka aru.seal selline lause: Orders will be taxed if their total is over 21.98 euro (shipping cost is not included). panin proovi mõttes kolm 10dollarist biotiinipurki ehksiis u 30euri, aga ikka on postikulu 11.46eur ka juures (DHL shipping)
Postitusi: 3146

Postitatud: 22-03-2016 20:44


Tsiteeritud:


Ise kasvatasin poisipea välja kasutades nädalas 1-2 korda õlimaske (oliiviõli, punasepipraga takjajuureõli, riitsinusõli (kuna see on väga paks siis segasin teiste õlide sisse), kookosõli).


segasid kõik õlid kokku või tegid ükshaaval nendega? nagu tegelt ka hakkas kuu ajaga nii palju rohkem kasvama juukseid!? :D uskumatu. ma olen muidu takjajuureõli, kookosõli ja oliiviõliga ERALDI küll mingitel perioodidel teinud (et mõnda aega takjajuure omaga, mõnda aega kookosega), aga nii suurt vahe küll pole märganud.
Postitusi: 3427

Postitatud: 22-03-2016 20:49


Otsi netist Iherbi sooduskoode, saad postikulu tasuta. Aga muidu jah, üle 21 euriste tellimuste puhul peab tollikulu maksma. Ma sel juhul lihtsalt mitu eri tellimust teinud, tuli odavam ja lihtsam, kui jebida tolliga. + krt, sul pole kolme purki vaja :D seal 100 tk sees, 1 päevas. Ja teedki ühe purgiga kuuri, kui tahad, võid nt poole aasta möödudes uuesti teha.
Postitusi: 976

Postitatud: 22-03-2016 21:00


Noo ma tahstin oma posipeast lahti saada ja ma ikka hoolega mitmeid kuid mässasin. Ja ma kasutasin kordamööda neid õlisid. Ainult riitsinuse oma kindlasti tuli segada teistele, sest kurja see on nii paks ja veniv, et seda on meeletult raske pärast maha pesta. Lisaks pesemisel kasutasin looduslikke shampoone. Hetkel meenus, et veel mingit leivamaski tegin ka (leivapudi vees leotada ja siis juustele ja hoidsin mõnda aega). Ning oluline oli just ka see peanaha stimuleerimine. Ja kasvasid tõesti kiiremini. Ekstra isegi mõõtsin, sest sellel perioodil ei värvinud juukseid ja väljakasvu randi pealt oli hästi näha.

Muidugi kui sain juuksed mingi pikkuseni siis enam neid maske ei teinud. Mõnda aega veel vohasid jõudsalt ja siis mingist hetkest kasvamine aeglustus. Mis on ka loogiline.
Postitusi: 3146

Postitatud: 22-03-2016 21:11


Tsiteeritud:

Otsi netist Iherbi sooduskoode, saad postikulu tasuta. Aga muidu jah, üle 21 euriste tellimuste puhul peab tollikulu maksma. Ma sel juhul lihtsalt mitu eri tellimust teinud, tuli odavam ja lihtsam, kui jebida tolliga. + krt, sul pole kolme purki vaja :D seal 100 tk sees, 1 päevas. Ja teedki ühe purgiga kuuri, kui tahad, võid nt poole aasta möödudes uuesti teha.

aa haha ei ei ei :D ma ei tahagi 3 purki, ma panin 3 purki lihtsalt proovi pärast, et näha, kas postikuluga juhtub midagi, ehksiis et kas kaob ära v mitte :D ja ma ise sain valesti aru, ma mõtlesin et kui 21 dollarit täitub, et siis postikulu pole, aga tegelt tax on ju tollimaks :D:D..
Postitusi: 3146

Postitatud: 22-03-2016 21:21


väga lahe, aureelya :) alustan juba täna õhtul. kuigi mul praegu leidub kodus aint kookosõli veel,ülejäänd otsa saanud, aga algus seegi! ma vahepeal õlitan ja siis annan suht kähku alla, kuna mõtlen, et nagunii kasu pole - savi, ei viitsi. aga su kogemus motiveeris tubli olema :D. aitäh nii põhjaliku kirjelduse eest!
Postitusi: 976

Postitatud: 22-03-2016 21:27


Ja kindlasti mudi peanahka. Ma selle õli teemaga vahel siiani ikka teen. Viskan hommikul pähe ja õhtul pesen ära või panen padjapüürile mingi rätiku ja alles hommikul pesen maha. Irw, ühel päeval läksin lapsele lasteaeda järgi ja tunnen lasteaiast, et peas on mingi kiiver. no nagu oleks julmalt pannud mingit juuksegeeli ja see pähe kuivanud. Ise juba segaduses, et mis asi see on. Irww, koju tagasi kõndides meenus, et ma olin hommikul kookosõli pähe pannud ja ära unustanud. No see ju õues külmaga hangus pähe kiivriks
X