Postitusi: 34

Kust ostate peamiselt lastele riided? Kui palju jälgite stiili ja harmoonilist riietumist nii ise kui lapsel?

Postitatud: 12-02-2016 13:16

Postitusi: 1809

Postitatud: 07-03-2018 12:04


Minul beebi tulekul ja palju asju sain Lindexist, teistest poodidest märkimisväärselt vähem. Poiss tulekul, tüdrukute omasid on palju rohkem igal pool.
Postitusi: 637

Postitatud: 22-03-2018 15:23


Väga palju teiseringi riideid. Lisaks meeldivad H&M, Paavli kaltsukas, Breden, varem Marks & Spencer.
Postitusi: 6

Postitatud: 24-03-2018 13:02


Kui peame ostma uusi riideid, siis enamasti oleme sobivad valikud leidnud H&M-ist. Ilusaid asju on ka Lindexis ja näiteks pesu, sokke, ööpesu ja ujukaid oleme viimasel ajal soetanud Takkost. Samas ise eelistan enne uute asjade ostmist teiseringi asju, kuna laps kasvab ulmekiirusel, lisaks on kahju osta tutikad riided, millest juba peale esimest lasteaia päeva midagi järele ei jää :D :D Teiseringi riiete leidmiseks vaatan läbi siinsed kuulutused, pärnu kirbuturud ja ka facebookis mõned grupid. Üldiselt eelistan firmakaid puhtalt nende kvaliteedi/kestvuse pärast, samas ei ole probleemi ka korraliku hiinakat selga panna. Kindlasti igast jama kokku ei kahma - alati üritan kujutada enne ostu asja lapsele selga. Kindlasti eelistan lapse garderoobis värve (v.a neoonsed toonid), samas ka heledaid toone (valge, beež, helehall). Materjalidest pigem puuvillaseid või muid mitte sünteetilisi kangaid. Lihtsaid, lastepärased ning liikumist hõlbustavad lõiked on kindlasti oluline, sest lastele meeldib ju joosta, ronida ja mängida. Kodust väljaspoole kindlasti suvalises garderoobis ei lähe - ikka vaatad, et riided sobiksid või kõlaksid kokku omavahel. Üldiselt olen kolme aastaga sellgeks saanud, et lasteriiete ostmine on üks keerulisemaid asju, sest lihtsalt niipalju on kriteeriumeid, millele tahaksid et asi vastaks, eriti kui sul on veel nõudlik printsess, keda iga väiksemgi õmblus või cm vales kohas häirib :D :D
Postitusi: 1448

Postitatud: 17-10-2018 14:40


Enamus riideid ostan H&M, Reserved, Lindex, Name IT.
Postitusi: 637

Postitatud: 29-10-2018 08:41


Õnneks nii palju toredaid inimesi, kes tasuta andnud, kaltsukatest ja H&M, Takko jne olenevalt, mida parasjagu vaja. Talveriided muidugi omaette teema.
Postitusi: 398

Postitatud: 30-10-2018 11:33


Oleneb, mida vaja on parasjagu. Näiteks üleriided ja saapad valin teadlikult väga kvaliteetsed ja selle tõttu neil tihti ka hind kõrgem. Minu jaoks oluline, et need peaksid nii tuult kui vihma ja hoiaksid korralikult soojas. Retuusid, t-särgid, kleidid, seelikud jms.. ostan H&Mst, Zarast, Reservedist. Kasvuea tõttu peab garderoobi vahetama ca 2 korda aastas.. Spordiriided ja tossud tulevad alati spordipoest (Reserved, Sportland, Sports Direct) .
X