Postitusi: 1

Kummitused/Õudusjutud

Postitatud: 29-10-2015 13:24

Teema tegin selleks , et tahaks teada teiste kogemusi paranormaalsete nähtustega. ( või võite ka rääkida õudusjutte mida olete kuulnud).Ise tegelen selliste asjadega ning sooviks teada just kohanimesi ning teie kogemusi :)

Oleks tore kui te kirjutaksite kogemustest ja mitte nii palju selliseid lauseid ( ei usu , usun , ei ole näinud jne.)

Ps: Vabandan kui teema on olemas , ise seda üles ei leidnud arvatavasti ära kustutatud .

Loodan, et võtate vestlusest osa . ;)
Postitusi: 29489

Postitatud: 29-10-2015 21:01


Oh mul tööjuures on õudne öösel. Uksed kukuvad ise kinni. Vahepeal kuulen uste peal koputust. Alati kopp-kopp mitte kunagi kolm korda. Olen näinud ööselrestoranis istumas tüdruku siluetti. Iga öine vahetus mõtlen, et ei taha täna kollitamist. Et kummitagu kedagi teist. Nimetan neid jah just nimelt neid, sest olen erinevaid näinud, siis hellitavalt kummikuteks.
Postitusi: 2825

Postitatud: 29-10-2015 22:48


jah, kusjuures siinsamas ja mõned tunnid tagasi...

Üldiselt ma ei usu selliseid asju! Näitena lapsepõlvest sõber elas vanas mõisas ja räägiti, et seal kummitab.. Kolmandale korrusele asja polnud, aga me kaks uudishimulist veevalajast klutti valgusime ikka uurima! :p Suur puust trepp viis üles ja tuhrasime seal oma 5 minutit, järsku, keegi tuleb trepist üles.. kriuksud ja plõksatused jõuavad järjest lähemale... piilume ukse pealt, et mida pähkleid nagu, käib veel kolm sammu viimase astmeni ja vaikus.. mittekedagi.. ainult hääl jõudis meieni.. Selgitus, vana trepp oli kulunud ja tappidest veits lahti, palju pole vajagi.. üles liikudes vajutasime astmed alla ja mõne minuti tagant liikusid astmed omas järjekorras paar millimeetrit tagasi, tekitades hääli! Kusjuures sama tüübiga oli see, et olin tema suvilas nv, mängisime nintendot ja tegime nisama kurja seal.. öösel oli selline olukord, et keegi kiskus vaikselt teki pealt ära, tegelikul oli poltergeistist asi kaugel.. kassipoeg üritas tekki pidi üles ronida, mis se lina kiskuda on, kui tüüp on juba tardunud ja tagasi ei julge tõmmata!
Postitusi: 2825

Postitatud: 29-10-2015 22:56


Ai Ferra, nüüd ma tean mida sülle mõne tähtpäeva puhul kinkida! Muhahahaaa!
Postitusi: 29489

Postitatud: 30-10-2015 00:50


Salvei kimbu, kotkasule ja tsäksi ve
Postitusi: 88

Postitatud: 30-10-2015 07:11


Minu endises kodus ehk lapsepõlvekodus, mis on minu praegusest kodust umbes 200m kaugusel. Ma ise olin veel väike, et ise ma kokku ei puutunud nende juhtudega aga mu ema ja õde küll. Oeh.. kust alustada :D igatahes seal ilmutas end väike tüdruk, keda võib mu õde siiamaani kirjeldada. Ühel juhtumil ilmutas ta öösel kutsudes mu õe nime, siis teisel juhtumil tuli ema öötöölt hommikul koju ja läks magama kui järsku see krõpspall, mida kunagi visati mingi aluse külge, hakkas vaiba peal põrkama ja põrkas minu voodi alla. Tihtipeale oli too tüdruk minu mänguasjadega ka mänginud, asjad liikusid ja just minu voodi alla. Creepy. Alati juhtusid seal ristmiku nurga peal vastu meie maja hoovi liiklusõnnetused ka. Nüüd ei ole seal enam midagi eriti juhtunud. Õde on rääkinud, et alati trepist ülesse minnes tundis ta, et miski on ikka selja taga ja käis wc põhimõttelises hirmus. See kõik siis Pärnus toimunud :) Ise arvame, et see tüdruk tahtis meid sealt ära ajada, nüüd on uued omanikud ja teevad remonti.. ehk edu neile :D
Postitusi: 1843

Postitatud: 30-10-2015 13:53


Ma olen palju seiku kuulnud vaimude välja kutsumisest.
Sõbrad väiksena kutsusid Musta Meest (või oli ta Must Meeri?) vannitoas välja ja siis läks lambipirn katki.
Kunagi räägiti mulle, et kutsuti Must Mees (Meeri?) ja Valge Daam korraga välja ja siis nad olid omavahel kaklema hakanud.
Palju on räägitud ka sellest, kuidas Valge Daam on Haapsalus kuskil metsarajal ringi liikunud.
Kunagi räägiti ka, et üks tüdruk oli Valge Daami välja kutsunud. Selleks oli peeglit vaja ja selleks, et vaimust jälle lahti saada, pidi peegli maha matma. Igatahes see tüdruk ei olnud peeglit maha matnud ja siis ärkas hommikul üles ja nägi peeglist, et tal on kaela peal kägistamise jäljed.

Vot selliseid lugusid olen kuulnud. Ise pole ühtegi kummitust näinud, aga natuke usun küll neisse.
Postitusi: 4502

Postitatud: 31-10-2015 13:08


Mul vanemate majas käis sugulane kummitamas ja andis kindlate märkide kaudu endast märku. Tegin vanaema poolt soovitatud nö. rituaali läbi ja kõik kadus.
Postitusi: 38

Postitatud: 01-11-2015 08:45


Kuidas on võimalik et naine usub SELLIST BULLSHITTI aga kui ma ütlen et ma ei tea kelle stringid olid diivani vahel, siis olen mina valevorstist siga?

Nüüd ma tean järgmine kord ütlen kummituse stringid.
Postitusi: 38

Postitatud: 01-11-2015 08:48


"Kelle parfüümiga sa koos oled?" Kummituse

"Kus sa täna olid nii kaua?" Halloween

"Miks sul ei tõuse?" Kummitust nägin
Postitusi: 50876

Postitatud: 01-11-2015 12:28


Tsiteeritud:

Mul vanemate majas käis sugulane kummitamas ja andis kindlate märkide kaudu endast märku. Tegin vanaema poolt soovitatud nö. rituaali läbi ja kõik kadus.


räägi lähemalt kuidas see rituaal välja näeb?
X