Postitusi: 440

Probleemid naabritega

Postitatud: 25-10-2015 00:36

Milliseid probleeme teil naabritega on või olnud on? Kuidas olete lahendusi leidnud? Kas keegi siit on kasutanud neid plaate, mis lakke pannakse, et müra summutada ja siis peaks ülevalt naabreid vähem kuulma?
Postitusi: 14891

Postitatud: 25-10-2015 03:06


õõh mul oli talvel ja kevadel, kui korteris elasin, ikka väääga suured probleemid idiootidega, kes üleval kontsakingadega mingeid maratone korraldasid ja ööd-päevad läbi pidu panid :D
kogu aeg ei saanud ukse taga õiendamas ka ju käia, seda enam, et see tsikk oli enamus ajast vist laksu all või muidu väga ebastabiilne :D muu ei aidanudki, kui magasin tropid peas.
oma korteris on ilmselt rohkem võimalusi ja plaadid tundub hea mõte.
Postitusi: 4502

Postitatud: 25-10-2015 09:15


Kui vanemate juures elasin siis kõrval elasid penskarid ja neile jäi koguaeg ette mida ma kannan, kellega käin väljas ja 101 asja veel.
Postitusi: 31784

Postitatud: 25-10-2015 10:44


Korteris elades õnneks ei olegi olnud, sest meil palju rahulikke ja normaalseid elanikke. Vahel keegi nädalavahetusel räägib akna all kõva häälega, aga ei midagi hullu. Nüüd ostsime maja ja seal on selliseid poolkahtlaseid elanikke küll, penskareid siis, kellega võib tulla paari asja pealt ehk probleeme:D
Postitusi: -270

Postitatud: 25-10-2015 10:55


Vanematekodus oli sedasi, et meil oli korteriuks lahti kui kodus olime (väike maja, ühe naabriga käisime läbi ja pidevalt kahe korteri vahelt ning polnud mõtet lukus hoida). Järsku hakkasid teised naabrid ka sedasi töllerdama. Suvalisel ajal astusid uksest sisse jne. Üks oli eriline nahhaal, astus praktiliselt vannituppa sisse kui mu ema pesemas oli, et temaga rääkima minna. Õnneks sain ta vannitoa ukse tagant kätte enne kui jõudis sisse minna. Peale seda panime ukse jälle lukku.
Siis hakkas kõrvalkorteris remont pihta. Kuna mees oli sellise töö peal, et vaba aega oli päevas pisteliselt, siis oligi nii, et hakkas näiteks kell 5 hommikul remonti tegema, tegi tund-kaks, siis läks tööle, vahepeal tuli päeva jooksul tagasi. Sellist pistelist remonti oli pea igapäevaselt kuskil keskööni, vahel ka natuke pikemalt(u. aastake käis see trall).
Postitusi: 50876

Postitatud: 25-10-2015 11:01


ülemistel naabritel on lapsed kes jooksevad ringi ja trambivad põrandat, väga häiriv nagu telliskiviga keegi koputaks vastu lage
Postitusi: 2505

Postitatud: 25-10-2015 11:32


Postitusi: 137

Postitatud: 25-10-2015 12:57


Mul elavad ka üpris "kentsakad" naabrid üleval.
Neile meeldib:
1. Karjuda üksteise peale (Kao minema siit jne).
2. Eelmise kommenteerija lisatud plätusid kanda.
3. Konisid loopida meie rõdule (lillekastid pidevalt täis neid).
4. Seksida väga valjult kell 2 öösel, reaalselt see kisa on on nii ränk, nagu oleks siga kusagile vahele jäänud.
5. Pidu-pidu-pidu. Neil on korduvalt käidud uksetaga, aga neid absoluutselt ei huvita see või siis nad ei ava ust.You gotta love your neighbours.

Kui kesklinnas elasime, siis me ei kuulnud ka oma naabreid, oma kodu ostsime siis on tunne nagu elaksime nendega koos. :D
Postitusi: 161

Postitatud: 25-10-2015 13:08


Mul olid ühed sellised alumised naabrid, kes peksid hommikust õhtuni harjavarrega vastu lage, niiet mu perel pidi kõrvakuulmine ära kaduma. Siis sealt samast korterist mees käis õhtuti mu ema sõimamas, kui ta töölt tuli ja vahel ka meid, et meie ema on libu ja veab õhtuti mehi oma korterisse. Tegelikult tuli ema lihtsalttöölt ja läks magama, pluss tal oli ka 3 väikest last kodus, seega mingeid mehi ei olnud kindlasti. Lisaks süüdistati meid et me karjume päevad läbi,kuigi mina olin lasteaias ja õde-vend koolis :D aa ja ma mäletan et üks õhtu lasteaiast tulles oli uksel kiri, et kutsub meile täna politsei :D

Teises korteris käis korteriomanik korteris tuuseldamas kui kedagi kodus polnud. Päris tihti leidsime koju tulles eest lahtised kapiuksed ja kohta vahetanud esemed :D Oli ka selline juhus kus ema tehtud kartulisalat oli peaaegu ära söödud, kuigi hommikul oli potis piisavalt et terve pere saaks. :D
Postitusi: 2372

Postitatud: 25-10-2015 13:53


Meil on olnud noori nii ülemises korteris kui ka alumises ning võisime olla kindlad, et peaaegu ükski nädalavahetus ei saa rahus magada. Seda enam, et olime ühevanused ei mõistnud, kuidas inimestel ei ole mõistust keskööl ära minna. Käisime mehega ukse taga mõned korrad ja kui abi polnud siis võtsin seisukoha, et nüüd kutsun politsei iga kord, sest muud moodi ei saa nendega suhelda. Lõpuks nad kolisid ära ja nüüd on põhimõtteliselt vaikus. Jah, mõnikord puuritakse või kõlab suur pauk nagu kellegile oleks kapp otsa kukkunud, aga öösel saan magada. ;)
Ärge kartke politseid kutsuda, igaühel on õigus magada.
Postitusi: 6305

Postitatud: 25-10-2015 14:08


Meil selliseid kolistamise probleeme pole väga olnud, aga on igasuguseid muid. Nt üks naabrimutt parkis pidevalt meie autot kinni. Kõrvalmaja omad istutavad puid nii, et naabritele ümberringi enam päikesevalgust ei paista ning suure surmaga läbi linnavalitsuse on paar korda aetud asju, et nad oma puid pügaks. Teiselt poolt naabrid elavad välismaal ning nende maja on kokkukukkumise äärel, naat kasvab meie aeda, küll käivad seal igasugu eluheidikud jne.

Ma võiksin neid probleeme tegelikult loetlema jäädagi, meil on probleeme küll sellega, et üks ei korista ja teiste koristatud maale lendavad sealt lehed ja praht, küll ühistu esimees susserdab rahadega jne.
X