Postitusi: 991

Postitatud: 05-09-2015 11:07


Tsiteeritud:

No eks Maximas on see, et sinna lähevad üldiselt vaid need, kes mujale mingil põhjusel ei saa ja kuna Maximal on töötajaid vaja, võetakse vastu. Lisaks madalale palgale on kuuldavasti ka töötingimused ning töökeskkond ja töötajasse suhtumine seal täiesti ebainimlikud. Midagi on seal süsteemis väga mäda, sest tähelepanu alla pole sattunud üks pood, vaid üle Eestiliselt Maxima kauplusi.
Postitusi: 23565

Postitatud: 05-09-2015 14:28


kusjuures mõned nädalad tagasi pärnus käies sain sealses xxx maximas super teeninduse osaliseks ja seda positiivses võtmes
Postitusi: 3438

Postitatud: 05-09-2015 15:17


Tsiteeritud:

Mu täiesti lemmik pood on Stroomi keskuse Maxima. valik on super ja hinnad on ka odavad. Siiamaani pole pidanud kassas ka kaua passima. Aga muud Maximad on küll alla arvestuse.Stromkas on kondiitriletis mind korduvalt ignoreeritud. Võetud isegi ette klient, kel polnud järjekorranumbrit ja kes tuli pärast mind ning olime ainsad seal.

Hoolimata pisut avaramatest vahekäikudest võrreldes väikeste poodidega,suudavad kõiksugu baabad ikka mulle kärudega otsa sõita.
Ja seda juhtub vaid Maximates.

Mõttetu pood!
Postitusi: -270

Postitatud: 05-09-2015 15:37


Selles konkreetses Maximas, millest artiklis jutt käib, olen ise ka korduvalt ebaviisakat käitumist näinud ja kogenud. Järjekord 19 inimesega pole samuti ilmselt liialdus, kuna needki vähesed korrad mis ma sinna poodi otsustan minna, on umbes 90% ajast lahti üks kassa ja järjekord vähemalt poole poeni.
Postitusi: 1530

Postitatud: 05-09-2015 16:27


Ma ikka loen ja imestan neid Maxima õudusunenägusid... mu kodupood on Maxima ja minuga pole keegi kunagi ebaviisakalt käitunud. Jah, keelebarjääri on ette tulnud, aga ma ei tahagi, et kassapidaja minuga pikki vestlusi maha peaks. Alati on abistatud, või vähemalt üritatud abistada. Mõnikord on järjekorrad pikad, aga selles pole süüdi töötajad, neil on ette nähtud, mitu kassat mis kellaaegadel töötab.

Ma arvan, et väga palju on ikka kliendi suhtumises ka asi kinni. Rahulikult ja mõistlikult kõike võtta, ei teki mingeid probleeme.
Postitusi: 2825

Postitatud: 05-09-2015 16:34


nojah, aga mujal just pole probleeme, kas asi võib olla lihtsalt sellega, et ühed kisavad ees ja paljud lihtsalt tagant järgi? Kahjuks kaldun arvama, et siin on siiski ka Maximal oma roll mängida! :(
Postitusi: 33

Postitatud: 06-09-2015 14:39


Olen ise ka maximas tootanud ja saan sealsetest tootajatest aru kui nad ärrituvad punase nupu vajutamise peale jne,sest enamasti (kindlasti mitte alati ja kindlasti mitte kõigi teenindajate puhul ) vajutatakse punast nuppu siiski põhjuseta ..väga tihti põhjusel kui küsitakse dokumenti alla 30-a kliendilt. Teades aga teist poolt...kui raske on seletada miks ülemusele miks vajutati punast nuppu v miks pika järjekorra nuppu ilma et järjekordi oleks, on raske..saad sõimata ja ifa punase nupu vajutuse eest läheb 50 senti sinu preemiast maha. On tõesti maximas palju teenindajaid kes on ülbed ja ma ei õigusta neid üldse !!!! Aga samasuguseid on klientide seal...ise sattusin ka oma tooajal peale kui klient sõimas kassapidajat inetute sõnadega sest kogemata oli lastud leib läbi kaks korda ja üks kord miinustatud..ehk raha ei võetud rohkem kui pidi kuid kliendile ei meeldinud parandus tsekil...teine kassapidaja tagantpoolt tuli noorele neiule appi ja vabandas kliendi ees et neiul alles kolmas toopäev kuid klient ei lõpetanud sõimamist ! Ütlen veelkord,et ma ei poolda klienditeenindajaid kes on ülbed ega oska teenindada ,kuid klient on kuningas vaid juhul kui käitub nagu kuningas...kui klient käitub nagu üleolev mats siis ta väärib ka sellist vastukäitumist
Postitusi: 33

Postitatud: 06-09-2015 14:52


tahtsin öelda veel seda, et proovige olla ka ise veidi tolerantsemad poodide klienditeenindajate vastu...ei ole ainult maximas halbu teenindajaid on ka teistes poodides. Ja olen palju kuulnud pretensioone maxima kohta aga kes käseb teil käia selles poes kus on nii palju vigu ? kaubandus vohab igalpool ja valikuvõimalust on...keegi ei sunni teid minema poodi kus teile käia ei meeldi...

Ja veidike ka veel kassapidajate kaitseks maximas...kui te aind teaks kui lollakalt rasked reeglid on neil ... selliste reeglite järgi töötades ei suudagi kaua olla naeratav ja sõbralik kassapidaja ..näiteks kui unustad küsida dokumenti umbes 25 aastaselt neiult..kes nöeb välja alla 30 a ja seda su ülemus näeb siis saad sõimata....kui unustad öelda head aega ja see inimene keda teeninsdasid oli maxima saadetud kontroll saad sõimata...kui müüd komme..puuvilju vale koodiga sest nii palju sarnaseid koode on vaja päehe jätta...saad sõimata..halvemal juhul maksad vaheraha ka kinni...kui lähed kassast wc mitte om pausi ajal ja sel ajal tekivad järjekorrad ..saad sõimata ...ja siis tuleb veel klient kellel on kaubal vale hind...v muu probleem ..sõimab sind samuti..seekõik rikub su tuju ja oled kassas morni näeoga...see ei meeldi mõnele kliendile ja nad vajutavad sulle punast...algab uus ring ja pead juhatajale seletama miks punast vajutati...

Olen töötanud mitmes poes kassapidajana ja ütlen et maximal oli see viga, et kassapidajal polnud õigus ennast mitte milleski kaitsta...klient sõimas tal näo põhjuseta täis ja kirjutas kaebuse..kaebuse eest tuli veel juhatajale kirjutada seletuskiri miks klienti ärritasd...preemiast võis siis ka aind unistada ;)

ja kõike seda väga näruse palga eest! Vähemalt Tartu maximatest olen töötanud kahes jamõlemas sama süsteem.

hetkel töötan teises kaupluseketis ja siin õnneks nii palju kassapidajaid alandada ei lasta...on ka neil omad õigused.'
Postitusi: 389

Postitatud: 06-09-2015 15:03


Ise külastan Kuressaares olles Maximat kogu aeg.
Pole seal kunagi pidanud pettuma klienditeeninduses ja kaubas.
Müüjad alati väga sõbralikud ja toredad.
Samas Rapla Maxima ei kannata mingit kriitikat. Ei külasta seda üldse.
Postitusi: 33

Postitatud: 06-09-2015 15:52


Tsiteeritud:

Ise külastan Kuressaares olles Maximat kogu aeg.
Pole seal kunagi pidanud pettuma klienditeeninduses ja kaubas.
Müüjad alati väga sõbralikud ja toredad.
Samas Rapla Maxima ei kannata mingit kriitikat. Ei külasta seda üldse.eks kindlasti maximad piirkonniti väga erinevad...is samuti näinud Tallinnas igasugu asju ühes maximas...kuid tartus pole küll midagi halba tähele pannud...pood nagu iga teine.
X