Postitusi: 157

Miks mees teiste naistega ikkagi suhtleb?

Postitatud: 10-07-2015 13:41

Olen nö vägagi täiskasvanud naine ja annan aru, et meestel võib ja peabki olema ka naissoost sõbrannasid (iseasi kui palju on arutletud ühiskonnas selle üle, kas sõprus mehe ja naise vahel on reaalselt võimalik, aga see selleks).
Tunnistan aga kohe, et olen oma loomult väga armukade tüüp. Aastate ja kogemustega suhetes on mul seda kannatust selle armukadeduse osas siiski tekkinud ja kuigi sisimas võin olla armukade, seda kohe välja ei näita.

Täna hommikul ma aga avastasin midagi, mis tõesti mulle hinge läks. Üldse mitte nuhkides vaid mehel ümber kinni hoides ta tegi omi asju telefonis hommikul ja siis viskas telefonis ette smsi naiselt. Ma ei suutnud sellel hetkel ennast valitseda ja nõudsin kohe, et mees näitaks, millega tegu. Alguses puikles vastu, aga hiljem siiski näitas vestlust. Vestlus iseenesest oli selle naisega süütu, mingit flirti välja ei lugenud (vb kui väga otsida, siis ridade vahelt vähemalt naine suudab alati midagi kokku luuletada), aga üldiselt ikkagi selline, et kuidas läheb, mis täna head tegid, head ööd jms jutt.

Pikalt ja laialt arutlesime sellel teemal ja ta kinnitas, et selle naisega ei ole neil midagi, ei sõprust ega ka rääkimata siis millestki enamast. Aga et nad on niisama vahepeal kirjutanud ja et naine otsis ise temaga kontakti (nii ka oli, vaatasin vestluse algust).Minul tekib aga küsimus, miks peaks üks suhtes ja vähemalt oma jutu järgi nii suure armastusega naise vastu olev mees üldse suhtlema teiste naistega?
Nagu ma olen täheldanud, siis see ongi normaalne meeste seas ja ma ei ootagi, et keegi selle vastupidiseks keeraks, vaid minu eesmärk on natuke aru saada paremini neist meestest, et MIKS neil on siis veel ikka vaja teiste naistega ka suhelda, kui kiivalt enda siirast pühendumust ja armastust päevast päeva saab oma naisele kinnitatud? Mehelt endalt sellele küsimusele vastust saada ei suutnud.
Koos oleme olnud 7 kuud umbes.
Postitusi: 7653

Postitatud: 10-07-2015 14:08


Kui nende vahel isegi sõprust ei ole, siis ilmselt nad ei suhtleks omavahel. Kuid kahtlane on see, et et teine naine messib võõra mehega, teades, et see mees on suhtes. Usun, et see naine arvab, et mees on vallaline või on nad siiski armukesed. Ja naine teab ka sinu olemasolust. Kui ikka nende vahel tõesti midagi ei oleks, siis selliseid head ööd sõnumeid võõrale mehele ei saadeta. Ja te olete alles nii vähe koos olnud, et tõsist suhet siin nagunii veel ei ole. Sellises suhte etapis jätkub tavaliselt silmi vaid teineteise jaoks.
Postitusi: 3438

Postitatud: 10-07-2015 14:09


Kas sina teiste meestega niisama suhtled?

Minu meelest on haiglane keelata kaaslasel vastassooga suhtlemine, eriti kui otsest põhjust armukadeduseks polegi.


Mul oli noormees, kes hakkas nõmedust suust välja ajama sellepärast, et minu vend ( keda ta veel ei tundnud) mind Facebookis kommenteeris. A la stiilis, et miks see kutt sind kommenteerib.
Ütlesin talle, et vaata, meil ühine perekonnanimi!! Arvasin, et ta juba teab, kuna enda meelest olin rääkinud ja Fbs perekond välja ka toodud.Saage oma ebakindlusest üle, seda on äärmiselt vastik ja valus taluda!
Postitusi: 29

Postitatud: 10-07-2015 15:09


Kuidas seda nüüd seletada...loomulikult on peretuttavaid ja sõpru, kelle seas on ka naissoost isikuid, aga eraldi sõbrannasid minu meestel küll olnud ei ole. Ei vaata isegi selliseid poisikesi, sry. Sõbrannade eludes olen näinud küll selliseid "kitsmehi", kellel peab mingi action käima ...mõnel avalikult, mõnel salaja.
Postitusi: 290

Postitatud: 10-07-2015 15:41


Ma ei teaks, et mu mehel mingeid eraldi sõbrannasid oleks. No selliseid ikka on, et sõbra naine vms. Aga see ka normaalne. Kusjuures mina ei saa ka sellistest aru kes räägivad, et normaalne kui mehel mingi sõbranna. Okei, võib-olla teie meestel see on okei. Aga mina niimoodi ei suudaks. :D Milleks tal vaja mingile sõbrannale oma muresid kurta või niisama rääkida? Milleks siis oma naine on. . Peale oma mehega suhtesse astumist lõpetasin ka ise igasugused soojamad ja mittesoojemad suhted oma meessoost sõpradega. Milleks? Milleks vaja tülisid ja riidu. Pigem nautida elu niii, nagu see on, ilma igasuguste probleemideta! :) Ja ise kontrollin ka meest vahel, nt kui sõnum tuleb küsin, et kes saatis või kui nt arvutis on küsin kellega räägib vms. See suhtes normaalne ja ausus eelkõige. Pole minul midagi varjata ja ei ka temal. :)
Postitusi: 14891

Postitatud: 10-07-2015 17:15


Tsiteeritud:

Kuidas seda nüüd seletada...loomulikult on peretuttavaid ja sõpru, kelle seas on ka naissoost isikuid, aga eraldi sõbrannasid minu meestel küll olnud ei ole. Ei vaata isegi selliseid poisikesi, sry. Sõbrannade eludes olen näinud küll selliseid "kitsmehi", kellel peab mingi action käima ...mõnel avalikult, mõnel salaja.


et ainult poisikestel on sõbrannad? minu kutil nt on mitmeid sõbrannasid ja üks ta parimaid sõpru on naissoost. minu parim sõber on ka meessoost ja minu arvates ei ole siin midagi veidrat. tean, et nende vahel on vaid sõprus, mitte midagi enamat. kuidas üldse saate suhtes olla, kui nii ebakindlad olete?
Postitusi: 29489

Postitatud: 10-07-2015 18:02


See, et elu armastus on leitud ei tähenda, et nüüd peabki partner olema ainus kellega suheldakse. Et a la elus ongi ainult sõbrad ja siis 1 naine. Normaalne on ju see, et suheldakse ikka vastassugupoolega ka. Ebanormaalseks muutub asi siis, kui suhtluse toon on intiimne vôi seda tehakse oma partneri arvelt.
Postitusi: 29489

Postitatud: 10-07-2015 18:07


Tsiteeritud:et ainult poisikestel on sõbrannad? minu kutil nt on mitmeid sõbrannasid ja üks ta parimaid sõpru on naissoost. minu parim sõber on ka meessoost ja minu arvates ei ole siin midagi veidrat. tean, et nende vahel on vaid sõprus, mitte midagi enamat. kuidas üldse saate suhtes olla, kui nii ebakindlad olete?
Arvan sama. Täiskasvanulikkust ei näita see, et kohe nii kergekäeliselt loobutakse oma sõpradest, kes enne meest oli. Ja mehe puhul siis vastupidi. Minu meelest on just see suhtumine lapsik. Minu mees on kogu maailm.
Postitusi: 46

Postitatud: 10-07-2015 23:29


Tsiteeritud:


Minul tekib aga küsimus, miks peaks üks suhtes ja vähemalt oma jutu järgi nii suure armastusega naise vastu olev mees üldse suhtlema teiste naistega?
Nagu ma olen täheldanud, siis see ongi normaalne meeste seas ja ma ei ootagi, et keegi selle vastupidiseks keeraks, vaid minu eesmärk on natuke aru saada paremini neist meestest, et MIKS neil on siis veel ikka vaja teiste naistega ka suhelda, kui kiivalt enda siirast pühendumust ja armastust päevast päeva saab oma naisele kinnitatud?


Tahaks su meest hoiatada selle eest, et teda vaikselt ilmselt kastreeritakse :D
Postitusi: 31784

Postitatud: 11-07-2015 08:45


Kui mees salatseb, saadab smse ja ajab mingit head ööd juttu privaatselt, siis minu jaoks on asi shady. Niimoodi suhtlevad siiski inimesed, kes on enamat kui sõbrad. Kui sul on vastassoost sõpru, siis sa siiski suhtled nendega avalikult ja normaalselt, nagu iga teise sõbraga.
Samas, olgem ausad, 7 kuu pikkune suhe on ka ta nagu on. Alguse asi ja ilmselt võib tüübil mitu rauda tules ka olla. Nii on paljudel olnud kusjuures, et nad on küll kellegiga sidunud, aga samas nagu täitsa ei ole selle ideega harjunud vms, et niimoodi ringi vaatavad ja trikitavad.
Postitusi: 29489

Postitatud: 12-07-2015 02:15


Sõpru ja sõbrannasid peab juba sellepärast olema, et kui on suhtlus viidud ainult minu naine on minu maailm ja ükshetk see minu maailm hakkab hulluks minema, siis pole ju kellelgi kurta enam.
X