Postitusi: 26

Suur konflikt !! :(

Postitatud: 29-06-2015 22:19

Tere,mul on mure mis on vast nii mõnelgi olnud.Nimelt on mul 2 last.(5a,7a).Olen oma praeguse mehega koos juba 3a.Hiljuti on ta hakanud üles võtma teemat,et soovib ka oma last.Need lapsed pole tema omad.Kuid ma ei soovi rohkem lapsi.Saan ka temast täiesti aru kuna tal endal pole lapsi ja loomulikult ta soovib neid.Ta on ka 30-dates mees.Meil ka korter pole suur.2 toaline ja 3-mas laps ei mahuks ära.Oskab ehk keegi nõu anda kuidas toimida või mida teha.Kardan,et see konflikt võib nii suhte lõpetada..
Postitusi: 42

Postitatud: 29-06-2015 22:30


Kas sa siis varem ei mõelnud (suhte alguses) sellele et mees tahab oma lapsi? Mis seal ikka, ytle mehele et sa ei soovi rohkem lapsi.. Võib arvata et lähete lahku.
Postitusi: 15746

Postitatud: 29-06-2015 22:32


Mõistan meest. Kahe lapsega ka nagunii kahetoalisesse korterisse jääda ei saa.

Kummalegi ei saa midagi peale suruda, sul on õigus lapsi mitte rohkem tahta, mehel on õigus lapsi tahta. Polegi muud kui valik teha - kas koos edasi või mõlemat tahate erinevaid asju ja leidke enda kõrvale õige inimene, kel elus samad soovid ja vaated.
Postitusi: 7653

Postitatud: 30-06-2015 09:52


Oleksid võinud jh valida omale mehe, kellel on lapsed juba olemas ja kes neid juurde enam ei taha. Aga suhe saab teil nagunii läbi, kui sa ise oma meelt uue lapse suhtes ei muuda.
Postitusi: 36

Postitatud: 30-06-2015 10:27


Lahenduseks oleks siis suurema korteri muretsemine.
Postitusi: 1609

Postitatud: 30-06-2015 11:29


Muidugi võib selline arutelu lõppeda suhte purunemisega, kuid kindlalt ei tea enne kui pole teemat mehega arutanud. Kui ütled talle, et ei taha lapsi, siis võimalusel anna talle ka põhjendus. Tean paari, kus naisel olid varasemast suhtest lapsed olemas, alguses uus mees tahtis ka lapsi, kuid leppis sellega, et naine ise rohkem lapsi ei soovinud. Paar on siiamaani õnnelikult koos.
Postitusi: 23565

Postitatud: 30-06-2015 11:35


ega muud üle jäägi kui maha istuda ja rääkida
mina tahan sina ei taha selline suhtumine ei vii kuhugi suhtes on siiski mõlemad osapooled ja see kas saada ka ühine laps või mitte on kokkuleppe küsimus
elamispinna taha ei tasu ka pugeda alati on võimalik vaadata suurem pind kui vajadus
ja sa ometi pidid sellega arvestama kui alustasid suhet mehega kellel ei ole lapsi et ühel hetkel tahab ka tema päris oma last ja sa ei saa seda talle pahaks panna
Postitusi: 8

Postitatud: 30-06-2015 11:57


Inimene, tema soovid ja suhtumine muutuvad. Ma arvan, et kui teil muidu on suhe igati toimiv ja teil on hea koos olla, siis sa võiksid talle rääkida sellest mida sa praegu tunned ja paluda temalt mõistvat suhtumist, et praegu sa ei ole selleks valmis. Kui tema sellega nõus üldse ei ole ja tahab lahku minna, siis ehk ei olegi kõige õigem mees sulle.
Postitusi: 412

Postitatud: 30-06-2015 12:33


Tsiteeritud:

Lahenduseks oleks siis suurema korteri muretsemine.Kuidas see lahendus on, kui naine lihtsalt ei taha rohkem lapsi? See, et korter on väike, oli lihtsalt veel üks argument, millel siiski pole nii suurt kaalu, kui esimesel. Et siis ostavad suurema korteri ja ennäe imet, naine hakkas ikkagi kolmandat last tahtma? :D Vaevalt.
Postitusi: -270

Postitatud: 30-06-2015 12:58


Tsiteeritud:

Inimene, tema soovid ja suhtumine muutuvad. Ma arvan, et kui teil muidu on suhe igati toimiv ja teil on hea koos olla, siis sa võiksid talle rääkida sellest mida sa praegu tunned ja paluda temalt mõistvat suhtumist, et praegu sa ei ole selleks valmis. Kui tema sellega nõus üldse ei ole ja tahab lahku minna, siis ehk ei olegi kõige õigem mees sulle.

Siin ei tundu asi olevat selles, et naine PRAEGU ei taha lapsi, vaid ÜLDSE. Need on kaks täiesti erinevat asja kahjuks ja kui esimese puhul on kompromissideks ruumi, siis teise puhul peab lihtsalt üks järele andma, et suhe toimida saaks.
Räägi mehega, selgita talle oma seisukohti miks sa lapsi ei taha ja palu ka mehel seda teha. On ju suur vahe sees, kas inimene ei soovi või just soovib lapsi puhtalt põhimõtte ja ühiskonnasurve pärast. Neid inimesi, kes vaatavad kõveralt kolme lapsepeale on ju küll ja küll (kuidas sa oma lapsi kasvatad kui mees ära läheb?!?!?! suhtumine.. või kui sa isegi kardad sama asja) või just see suhtumine, et igal inimesel peab ikka OMA laps ka olema (mõnel mehel võib au pihta käia, kui ikka oma last pole)..
Peate lihtsalt asjad läbi arutama ja otsustama kas teie põhjused on üleatamatud või mitte. Nagu keegi eelpool mainis, siis korteri suurus pole küll mingi põhjus uue lapse mitte saamiseks - suurema pinna saab alati otsida.
Postitusi: 38

Postitatud: 30-06-2015 13:13


Ma ei usu et sa peaksid talle nüüd sünnitama hakkama sest see oleks ebaloomulik. Las ta parem panustab selle mehe lastesse, keda sa paljunemisvääriliseks pidasid.
X