Postitusi: 248

Peale pillide võtmist...

Postitatud: 12-05-2015 12:20

Alustasin kuu tagasi pillide võtmist ja peale seda algasid ninaverejooksud(nädalas vähemalt 3 korda). On see normaalne? Helistasin ka arstile ja rääkisin probleemist aga tema ütles, et ma jätkaks pillide võtmist.
Postitusi: 2600

Postitatud: 12-05-2015 14:43


Nina verejooks on üks võimalikest kõrvaltoimetest pillide võtmisel, mis esinevad küll väga harva. Kui jätkub siis soovitaks vahetada pille, sest mitu kuud järjest ninaverejooksu kannatada pole küll normaalne.
Postitusi: 31784

Postitatud: 12-05-2015 14:46


Mina loobuksin nende võtmisest, sest taolised kõrvalmõjud ei ole pillide võtmist väärt ning enda tervisega ei ole mõtet riskida.
Postitusi: 6305

Postitatud: 12-05-2015 17:19


Ma võtaks teise arstiga ühendust, kes ehk vähe targem. Minu arust oli isegi pillide infolehel midagi ninaverejooksude ja pidevate tugevate verejooksude kohta tupest, et kindlasti ei tohiks siis edasi võtta.
Postitusi: 2600

Postitatud: 13-05-2015 01:03


Tsiteeritud:

Ma võtaks teise arstiga ühendust, kes ehk vähe targem. Minu arust oli isegi pillide infolehel midagi ninaverejooksude ja pidevate tugevate verejooksude kohta tupest, et kindlasti ei tohiks siis edasi võtta.


Ma enne vastamist lugesin just pillide infolehelt, et tuleb arsti või apteekriga konsulteerida kui muutub segavaks.

Aga ise ka ei võtaks edasi. Mul pillidega määris mitu kuud järjest ja lihtsalt lõpetasin, sest tõesti ei ole seda väärt.
Postitusi: 29489

Postitatud: 13-05-2015 01:06


Las kirjutab välja teise koostisega pillid ja proovi neid. Kui perearst ei aita, siis aitab günekoloog.
Postitusi: 4814

Postitatud: 13-05-2015 14:37


Esiteks uuriks netist, kas ninaverejooksud võivad olla pillide tagajärg. Siis helistaks erinevad arstid läbi.
Postitusi: 2593

Postitatud: 14-05-2015 09:04


Kindel, et pillidega seotud?Kui nii, siis ma uuriks teiste arstide nõuandeid ikka ka
Postitusi: 6444

Postitatud: 22-05-2015 20:06


Tsiteeritud:

Ma võtaks teise arstiga ühendust, kes ehk vähe targem. Minu arust oli isegi pillide infolehel midagi ninaverejooksude ja pidevate tugevate verejooksude kohta tupest, et kindlasti ei tohiks siis edasi võtta.


+1
X