Postitusi: 7

HOIATUS kasutaja murimurimuri eest!

Postitatud: 07-05-2015 11:13

Tere!

Hoiatan teid sellise kasutaja eest nagu murimurimuri. Raha pidin kandma isikule nimega Kristina Bondar.

Niisiis, avastasin mina ühel päeval, et müügis on Versace Bright Cristal lõhn (kasutatud), mille hinnaks on 5€. Kirjas oli, et 50ml pudel ja pool alles.
Kahtlesin, et kas tõesti originaallõhn nii odava hinnaga ja kirjutasin, kas tegu on ikka originaallõhnaga. Sain vastuseks "jah, ikka". Lugesin kommentaare kasutaja kohta ning kõik olid väga positiivsed.
Läks siis tehinguks. Kandsin siis "preilile" 7,79€ (lõhn + omniva pakiautomaat).
Mõne päeva pärast saabus mulle pakk. Kohe peale vaadates märkasin, et pakk on selle lõhnapudeli jaoks kuidagi piklik ja peenike. Kodus siis avastasin ja ohhooo! Pakis oli mingi vene firma TEEKARP, mis lõhnas väga ebameeldivalt ning selle sees oli täiesti tundmatu lõhna pudel, mis oli TÜHI.

Kirjutasin kasutajale, vastust ei tule. Kirjutasin ka kommentaari tema kasutaja alla, kuid see on nüüdseks kustutatud.
Sain Buduaari klienditoest teada, et hetkel saabki kuidagi neid kommentaare kustutada ka kasutaja ise. Sellega vist nüüd tegeletakse, et tulevikus enam ei saa.

Hiljem lisan ka pildi, et näeksite, et see pakk oli lausa mõnitamine.
Kui sa murimurimuri seda näed, siis soovitan sulle teinekord pettusi tehes pakki üldse mitte postitada, sest selliseid koledaid pakke ei taha küll keegi saada.

Me ei räägi suurest summast ja ma ei jää sellest vaesemaks, aga asi on põhimõttes. Tunnen ennast väga mõnitatuna.

Postitusi: 7653

Postitatud: 07-05-2015 11:29


Täisti uskumatu. Aga alati tasub ka nime googeldada enne tehingu sooritamist. Budu kommentaare saab juba väga-väga ammu ise kustutada.
Postitusi: 31784

Postitatud: 07-05-2015 11:32


Mina leidsin ka ühe kleidi temalt, mida soovisin osta. Saatis siis mulle oma andmed ja nimi tundus tuttav ning kohe ka googeldasin. Sain aru, et tegu on vana tuttavaga siit ja ost jäi katki.
Postitusi: 7

Postitatud: 07-05-2015 13:09


Mul on siiani kõik ostud/müügid kenasti õnnestunud ja pole probleeme olnud. Eks oligi maa peale toomist vaja võib-olla. Ma ei teadnud ka, et kommentaare ise kustutada saab, seetõttu usaldasin neid.
Jumal tänatud, et tegu ei olnud väga suure summaga. Aga siiani mõtlen, et miks ta üldse postitas ometi?! Oleks ju saanud ka postikulu välja petta. Ma tõesti poleks tahtnud sellist pakki saada nagu ma sain.
Lisan pildi õhtul.. kahju, et "aroomi" kaasa ei saa panna :)
Postitusi: 1767

Postitatud: 07-05-2015 13:11


See on tõesti kummaline ja mina ka kuulen esimest korda, et ise saab kustutada. Läksin ka just selle peale välja, et inimesel on hea tagasiside, aga nüüd teeb väga ettevaatlikuks :S

Postitusi: 7

Postitatud: 07-05-2015 20:18


Lisasin algse teema juurde pildi ka nüüd.
Postitusi: 14

Postitatud: 07-05-2015 20:30


Mina mõtlesin, et ma olen ainuke loll, kes temalt nn üle saaanud.
Suhtluselt oli ka väga ebameeldiv, küsisin mõõte, ütles et ei saa mõõta, küsisin palju lisaküsimusi, sain kõigile vastuse ning kommentaarid olid positiivsed, ei kahelnud.
Toode,mis ma ostsin pidi olema uus, kätte sain hoopis teistsuguse pluusi, täiesti kantud.
Pluss toode oli läbimärg, arvatavasti pesumasinast tulnud, haises jubedalt pesupulbri järgi.

Kirjadele ei vasta ega loe, kuulutusi uuendab.
Kommentaare kustutab - osad ütlevad, et saab ise kustutada kommentaare, ma ei tea, kas ma loll, aga mina küll oma kontol ei saa.
Kirjutasin buduaari ka, et nad vaataks ta konto üle, et kasutaja ei saaks kommentaare kustutada, pidid seda tegema, kuid siiani pole seda tehtud.

Lisan pildi ka oma ostust (vasakul toode, mida mina ostsin, paremal pilt tootest,mis kätte sain)
Postitusi: 2

Postitatud: 07-05-2015 22:04

Pettur


Minu sõbranna kannatas ka. Ostis Armani lõhna tema käest, kuulutuses oli kirjas, et 50 ml pudelilt on alles pool. Sai selle, mis on pildil. Jube!!!
Postitusi: 10

Postitatud: 07-05-2015 22:11


Kas googeldades pole mingit infot selle nime kohta? :D See juba paari aasta taguse petise nimi siin.. Aga tal on ka nimekaim kes kahjuks saab teenimatult süüdistusi: https://m6mmik.wordpress.com/2013/07/28/kuidas-mind-petturiks-tembeldati/
Postitusi: 7653

Postitatud: 07-05-2015 22:15


Tundub, et sellel eidel pole peas kõik korras, kui kõigile saadab vale kauba. Sündides vist lendas vastu seina peaga.
Postitusi: 2

Postitatud: 07-05-2015 22:21


Nimed võivad ju ühesugused olla ka. Google's on lugu, kus inimene Tartust kirjutab, et talle kirjutatakse FB-s, et tema on pettur. Tema aga ei tea sellest midagi, sest elab hoopis teises linnas üldse.
Kommentaarid olid head ka. Kahjuks kõik kontrollida ju ei saa.
Ja kui see inimene on nii tuntud pettur, miks politsei sellega veel ei tegele?!

Inimesed, kes kannatasid tema poolt, minge tehke avaldus politseisse!
X