Postitusi: 29489

S*tamagnet

Postitatud: 02-05-2015 00:36

Hakkasin siin mõtlema suhete üle. Muidu nagu oskan ise ka nõu anda, aga praeguses olukorras hoian lihtsalt kahe käega peast kinni. Mul on sõbranna. Muidu selline tore ja hea huumorimeelega. Armastab kodus mässata ja värki. Natuke lillekese tüüpi. Üle 1.5 aasta juba vallaline ja igatseb endale kõrvale meest. Ja siis lihtsalt ta nagu magnetiga tõmbab endale ligi esialgu täitsa meeldivaid mehi, aga üsna kiiresti tuleb välja, et abielus pereinimene ikkagi. Vahet pole kas 1,2,3 deiti. Ja kas annab kätte kohe või siis hiljem. Ikka need mehed kaovad nagu vits vette. Selle ajaga pole näinud ühtegi meest, kellel oleks potentsiaali üldse jääda. Ise olen alfa tüüpi ja mehe sain ka ikka täisisase. Mulle muidugi väga sobib. Ütlesin kohe ära, et mina kokkamisse armastust ei pane ja paar muud viga veel. Ikka võeti kogu täiega omale. (mul laps ka) Samuti vallaline olles nendest üheöösuhetest said korduvad ja isegi neist on saanud praeguseks head sõbrad. Ja siis see tubli lilleke ja ainult üks jobu teise otsa. Kas need toredad alfad on siis hakanud tänapäeval ainult alfaemaseid vaatama või mis toimub? Või kus on need normaalsed tagasihoidlikumad mehed, kes ei ole sitapead? Kuidas saada talle Notebooki armastust, mida ta südames nii väga ihkab? Mida võiks üldse öelda neiule, et olukorda tema poole võita? Igasugune arutelu oodatud :)
Postitusi: 5343

Postitatud: 02-05-2015 18:33


Jobumagnet :D :D
Postitusi: 515

Postitatud: 02-05-2015 19:12


Tsiteeritud:

Mehed tunnevad selle ära, kui naine meeleheitlikult otsib endale kedagi. Meestele meeldivad eneseteadlikud naised. Naised, kes teavad, mida nad tahavad. Naised, kel on oma huvid ja elu.


Jah, see on oluline. Samuti on oluline aru saada, et meeste väidetav jahimehe mentaliteet ja see kirjeldatu servast kattuvad, aga on ikkagi märkimisväärselt iseseisvad asjad.

Mis Ferra sõbrannat puudutab, siis soovitaks talle sama nagu ka Ferra ise toimetas, lihtsalt lasta latti piisavalt alla.
Postitusi: 2825

Postitatud: 02-05-2015 19:40


Ei tea, kas just nii on, et tõmmataksegi ligi ainult tonte! :D Näitena tean inimest, kellel sammuti meestega ei vedanud, kuid siis leidis ühe, kes temale ka sobis, nüüd nad juba paar aastat koos ja elu lill! :) Tegelikult ega ei peagi paaniliselt otsima, et endale sitapead saada, sitapäid eksisteerib meie seas koguaeg. Juhuste kokkulangevus pigem arvan, muidugi jah, kui tüüp on kurjade kavatsustega ja neiu naiivne, võib juba kindel olla, et hakatakse susima!
Temale nüüd normaalset meest leida.. hm.. pigem, kuidas Tema leiab.. Oleneb inimesest muidugi, aga kui sind on juba korduvalt ****potist alla lastud, tekivad probleemid. Samuti kõik ütlevad, et need on su enda probleemid, ise tekitad jne eks ju.. tüüpiline. Eks kõik ole erinevad, kes tugevamad, kes nõrgemad, kes sobivad ja kes mitte! Sinus peab midagi olema, et teine sinu kõrvale jääda tahab, samuti vastupidi. :p Kui seda pole või ei leita nii kiiresti, siis ongi tsau pakkaa, või ei võeta vedu, muulpuhul on pigem tegu mänguga! :) Või no jah, tänapäeval pigem on nii, et katsetatakse liiga julgelt, arvates, et teinegi on seikleja, lubatakse maad ja ilmad kokku, pärast üks chillib edasi mujal rahulikult ja teine, vaikne neiu, istub murtud südamega.. Mõtleb, et miks ta järjekordse mängu ära teenis, talle lihtsalt üteldakse, et see on elu ja nii ongi bla-bla-fucking-bla..
Kui juba on olnud kogemused mänguinimestega, siis peaks ka olema juba lihtsam neid ära tunda! Põhiline ongi, et istuma ei jääks ja liialt minevikuhaavades ei soriks! Küll tal ükskord ka õnnestub leida endale see sobiv! Peaasi, et täitsa katki teda ei tehta, katkiste inimestega on mänguril lausa lust mängida ja neid lollitada!
Postitusi: 38

Postitatud: 02-05-2015 19:57


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Head mehed on 99% võetud, sõbrannal tasub vaadata nende poole. Vaeva tuleb näha, nagu heade asjadega elus ikka. Ja kui seda graatsiaga teha siis ei paista ka miskit meeleheitlikku välja.
Muus osas, kas teise isase last kasvatava mehe alfaks nimetamine natuke ei õõnesta ka iseenda alfaks kuulutamise tõsiseltvõetavust?

see küll hea mees, kes võetud ja ronib suhte kõrvalt teise naise juurde
andke mulle selline mees, täiega tahaks

Ei anta sulle midagi, see mu point ongi.
Ise leiad väärilise ja võtad. Ja kui liiga kergelt saad, siis ongi sitasti saadud.
Postitusi: 3438

Postitatud: 02-05-2015 22:59


Mulle meeldib eriti see " ära ole nii valiv" jutt. No ei pea esimest ettejuhtuvat võtma.

Tundsin ise ka vahepeal end s*tamagnetina,kuid jõudsin arusaamisele, et ma ise tahtsin nii meeleheitlikult kedagi endale ja sellepärast läksingi libekeelsetega kaasa kergelt.
No et äkki nüüd...

Ehk siis viga oligi minus, mitte, et kõik mehed pahad.

Iseennast tuleb armastama õppida ja endaga rahu looma. Peab tundma end ka üksi olles hästi ja õnnelikult.
Kaissu tahaks mingil hetkel ikka, aga see ei tohiks muutuda eesmärgiks.

Ja järsku võib avastada, et ei lasegi ebasiirate kavatsustega meestel endaga enam mängida.
Postitusi: 1560

Postitatud: 03-05-2015 11:51


Nõustun sellega, et kui ise meeleheitlikult otsida siis tõmmataksegi igasuguseid jorsse ligi. Tean omast käest, oli mulgi selline periood kus mul sai vallalise elust kõrini ja hakkasin teadlikumalt otsimisega tegelema. Ütleme nii, et pmst kõik olid kas mõttetud luuserid või oli neil naine ja laps(ed) Mingil hetkel jõudsin arusaamale, et üksi on ka hea olla ja siis leidsin omale mehe uude töökohta minnes :D töö pole minu jaoks kunagi old koht kust "murda" aga näe juhtus ja praeguseks me ei tööta enam koos ka.
Postitusi: 1192

Postitatud: 03-05-2015 17:01


Soovita kassitädiks hakata.
Postitusi: 29489

Postitatud: 03-05-2015 22:49


Tsiteeritud:

Head mehed on 99% võetud, sõbrannal tasub vaadata nende poole. Vaeva tuleb näha, nagu heade asjadega elus ikka. Ja kui seda graatsiaga teha siis ei paista ka miskit meeleheitlikku välja.
Muus osas, kas teise isase last kasvatava mehe alfaks nimetamine natuke ei õõnesta ka iseenda alfaks kuulutamise tõsiseltvõetavust?
Alfa all ma mõtlen loomult juhi tüüpi inimest. See ei tähenda, et põkk peaks olema.
Postitusi: 6246

Postitatud: 03-05-2015 22:53


Mis ta budu kasutajanimi muidu on?
Postitusi: 29489

Postitatud: 03-05-2015 22:55


Tsiteeritud:Jah, see on oluline. Samuti on oluline aru saada, et meeste väidetav jahimehe mentaliteet ja see kirjeldatu servast kattuvad, aga on ikkagi märkimisväärselt iseseisvad asjad.

Mis Ferra sõbrannat puudutab, siis soovitaks talle sama nagu ka Ferra ise toimetas, lihtsalt lasta latti piisavalt alla.
What? Ma ei lasknud latti sugugi alla. Peale eksmeest läks see latt hoopis nii kõrgele, et hakkasin juba harjuma mõttega, et jäängi pikaks ajaks vallaliseks.
X