Postitusi: 29489

S*tamagnet

Postitatud: 02-05-2015 00:36

Hakkasin siin mõtlema suhete üle. Muidu nagu oskan ise ka nõu anda, aga praeguses olukorras hoian lihtsalt kahe käega peast kinni. Mul on sõbranna. Muidu selline tore ja hea huumorimeelega. Armastab kodus mässata ja värki. Natuke lillekese tüüpi. Üle 1.5 aasta juba vallaline ja igatseb endale kõrvale meest. Ja siis lihtsalt ta nagu magnetiga tõmbab endale ligi esialgu täitsa meeldivaid mehi, aga üsna kiiresti tuleb välja, et abielus pereinimene ikkagi. Vahet pole kas 1,2,3 deiti. Ja kas annab kätte kohe või siis hiljem. Ikka need mehed kaovad nagu vits vette. Selle ajaga pole näinud ühtegi meest, kellel oleks potentsiaali üldse jääda. Ise olen alfa tüüpi ja mehe sain ka ikka täisisase. Mulle muidugi väga sobib. Ütlesin kohe ära, et mina kokkamisse armastust ei pane ja paar muud viga veel. Ikka võeti kogu täiega omale. (mul laps ka) Samuti vallaline olles nendest üheöösuhetest said korduvad ja isegi neist on saanud praeguseks head sõbrad. Ja siis see tubli lilleke ja ainult üks jobu teise otsa. Kas need toredad alfad on siis hakanud tänapäeval ainult alfaemaseid vaatama või mis toimub? Või kus on need normaalsed tagasihoidlikumad mehed, kes ei ole sitapead? Kuidas saada talle Notebooki armastust, mida ta südames nii väga ihkab? Mida võiks üldse öelda neiule, et olukorda tema poole võita? Igasugune arutelu oodatud :)
Postitusi: 6305

Postitatud: 02-05-2015 03:42


Minuarust kehtib täiega see reegel, et nii kaua kui sa otsid, normaalset ei leia. :D Enda kahe sõbranna puhul pidas paika, otsisid meest ja soovisid suhet luua, aga kedagi normaalset ette ei sattunud. Siis aga mõtlesid, et ah savi, üksi ka hea olla ja nii kui nad lõpetasid sellise suhte taga ajamise, tulid nende ellu normaalsed mehed, kellega juba paar aastat koos oldud.
Postitusi: 29489

Postitatud: 02-05-2015 03:48


Kusjuures mul oli endal ka nii. Just hakkasin leppima sellega, et vallaline olen ja siis üks tuli, nägi, võitis :D Aga kuna mina ja mu sõbranna oleme nagu öö (ma olen öö ) ja päev, siis on raske proovida oma mõttemaailma muuta ja nõu anda.
Postitusi:

Postitatud: 02-05-2015 09:17


Mehed tunnevad selle ära, kui naine meeleheitlikult otsib endale kedagi. Meestele meeldivad eneseteadlikud naised. Naised, kes teavad, mida nad tahavad. Naised, kel on oma huvid ja elu.
Postitusi: 31784

Postitatud: 02-05-2015 09:38


Tsiteeritud:

Mehed tunnevad selle ära, kui naine meeleheitlikult otsib endale kedagi. Meestele meeldivad eneseteadlikud naised. Naised, kes teavad, mida nad tahavad. Naised, kel on oma huvid ja elu.


Absoluutselt nõus. Ja nõus ka sellega, et niikaua, kuni sa teadlikult või alateadlikult endale meest otsid, siis sa ei leia seda õiget. Selle õigega kohtud siis, kui sa seda oodatagi ei oska ja just siis, kui sa isegi suhet ei tahaks hetkel:D Nii on.
Postitusi: 3095

Postitatud: 02-05-2015 11:21


Tean ise ka ühte sellist sõbrannat. Alguses need kõige ilusamad ja sõbralikumad kutid välgutavad ripsmeid, hiljem tuleb välja, et jälle mõne naistemehe otsa sattunud.Oma sõbranna puhul arvan, et ta lihtsalt usaldab liiga kiiresti neid inimesi, kes kohe alguses sellised jutukad libetikud on.
Postitusi: 38

Postitatud: 02-05-2015 12:22


Head mehed on 99% võetud, sõbrannal tasub vaadata nende poole. Vaeva tuleb näha, nagu heade asjadega elus ikka. Ja kui seda graatsiaga teha siis ei paista ka miskit meeleheitlikku välja.
Muus osas, kas teise isase last kasvatava mehe alfaks nimetamine natuke ei õõnesta ka iseenda alfaks kuulutamise tõsiseltvõetavust?
Postitusi: 12770

Postitatud: 02-05-2015 13:59


kus ta nende meestega kohtub?
kõige parem on leida mees tuttavate kaudu, siis on mingi info ikka olemas juba :D
Postitusi: 6246

Postitatud: 02-05-2015 14:26


Päris hea vabandus on see endiselt, et tõmmatakse ligi halbu mehi. Kes krt tahakski tunnistada, et ta ise ei suuda ühtegi normaalset suhet pidada ja need kõik kiirelt metsa lähevad.
Nii kaua kuni enda vigu ei taheta näha, ei suuda te ka neid parandada ja jäätegi hädaldama, kuidas kõik teised on halvad.
Postitusi: 14

Postitatud: 02-05-2015 16:06


Ma arvan, et kõigil on üks selline tuttav olemas, kes tõmbab ligi ainult napakaid inimesi.

Mul on üks sõbranna selline. Nii kaua kui mina teda tundud olen ei ole ma kuulnud ühegi mehe kohta, et tegemist oleks normaalse inimesega. Ja nii on olnud paaril korral tõesti, kus mees on ajanud ühel juhul mesijuttu ja siis juba teise naise juures käinud.

Kuid mingi hetk peaks ikka mõtlema, kas asi ei või olla tüdrukus endas. Mul sõbranna pigem ise laseb endal meestes pettuda. Kohe peale esimest kohtumist on suur armumine ja mõeldakse, et kuhu kõik areneb ja kui midagi välja ei tule on mees siga ja mõttetu vend, kellega ei tasu kellelgi tegemist teha. Leitakse miljon põhjust, miks viriseda ja vimma peetakse mehe vastu kauem kui peaks.

Üritasin ka sõbrannale kedagi leida, aga leidsin ruttu, et mõttetu. Ei vaeva oma pead sellega. Üritasin talle ka öelda, et mida ikka taga ajada, küll tuleb mees kui selleks on aega, aga see ei loe midagi ,sest meest on vaja kohe ja nüüd.

Seega, mina enam ei muretse selle asja üle. Pole siiani aru saanud, millist meest siis neiu soovib kui ükski ei sobi.
Postitusi: 517

Postitatud: 02-05-2015 17:12


Tsiteeritud:

Head mehed on 99% võetud, sõbrannal tasub vaadata nende poole. Vaeva tuleb näha, nagu heade asjadega elus ikka. Ja kui seda graatsiaga teha siis ei paista ka miskit meeleheitlikku välja.
Muus osas, kas teise isase last kasvatava mehe alfaks nimetamine natuke ei õõnesta ka iseenda alfaks kuulutamise tõsiseltvõetavust?

see küll hea mees, kes võetud ja ronib suhte kõrvalt teise naise juurde
andke mulle selline mees, täiega tahaks
1 2 3 4 5 6 7 >
X