Postitusi: 1

Segane suhe elukaaslasega

Postitatud: 25-01-2015 16:07

Tere foorumikaaslased.

Olen juba päris mitu aastat oma muredega üksi.
Ma ei teagi kohe, millest alustada.

1. Minu elukaaslane on minust 20 aastat vanem mees.
2. Meil on 2 last (3-e aastased tütred).
3. Ma ei usalda enam ammu oma elukaaslast.
4. Ta on alkohoolik.
5. Meie suhtes puudub seks.
6. Ta valetab/varjab tihti, ka kõige süütumaid asju.
7. Kahtlustan elukaaslast petmises.
8. Me ei tee kunagi midagi koos.
9. Elukaaslane töötab Soomes.

Enne rasedust oli justkui kõik korras. Olin ilus, seksikas, ihaldusväärne, olin aktiivne.
Kui teatasin elukaaslasele, et me saame lapsed, muutus kõik. Mees hakkas veel rohkem alkoholi tarbima, ta muutus külmaks, ta ei suhelnud minuga. Ta muutus totaalselt ja meie suhtes kadus seks. Kuni raseduse lõpuni ei teinud ma probleemidest väljagi, arvasin, et ta ei ole valmis selleks, kuid lootsin, et kõik muutub, kui lapsed sünnivad. Aga ei, olin naiivne. Olen koguaeg lastega üksi olnud, mees justkui eiraks meid. Kodus, meie juures, käib ta siis kui Jumal juhatab.. Mõnikord kahe-kolme nädala tagant, mõnikord ei ole teda näha kuu aega, vahel on ta isegi 1,5 kuud "tööl". Mees joob alkoholi ohjeldamatult, käib ka baarides. Kuna meie suhe on peale rasedust alla mäge läinud, ei ole ma enda eest enam hoolitsenud, mul oli peale sünnitust rasedusjärgne depressioon, nüüd olen pidevalt stressis ja nutan tihti, olen sügavalt kosunud, kaalun ligi 90 kg. Me oleme nelja aasta jooksul seksinud äkki vaid 8-10 korda, see ka selline seks, et mees üritab enda laadungi kätte saada ja kõik..

Mille kohta mees siis valetab? Mida mees siis varjab?
Kui hakkasin teda kahtlustama, võtsin kasutusele plingi positsioneerimise, selle järgi sain aru, kus mees on, kui talle helistasin, teeskles ta, et magab vms. Kui küsin ta käest, et kas ta on alkoholi tarbinud, ajab ta koguaeg kõik tagasi.

Täna oli olukord, kus mehel oli hommikul pohmell. Helistasin talle Soome, ja kuulsin, kuidas ta sõber küsis mu mehe käest, et kas Lenotška läks juba ära või. Lugesin artikleid märkide kohta, et kuidas aru saada, et mees naist petab. Seal oli üks punkt muusika stiilide kohta. Mees ei salli venekeelseid laule, kuid alles hiljuti lasi ta mul panna mälupulgale oma 25 vene armastuslaulu. Mees, kes on dresside vastane, on ostnud endale 2 komplekti dressipaari. Ja ta kannab neid rõõmuga, kuigi on koguaeg rääkinud, et see on venelaste riietus. Kas veneriietus, vene muusika ja Lenotška võivad omavahel seotud olla?
Miks mees valetab oma käikude ja tegemiste kohta?
Ah, üks segane jutt tuli kokku, kuid.. Ma ei tea, mida mõelda..
Üks on kindel, Soomes olles on mees õnnelik ja rõõmus, kodus olles on ta närviline ja keskendub vaid internetile, TV-le ja oma ajakirjadele. Minuga vahetab ta päeva jooksul võibolla 5-10 lauset ainult.. Ja veel, mees on hakanud telefonist oma sõnumeid
kustutama!

Andke mingitki nõu mulle, palun!
Ma ei taha jääda idioodiks, kuid ma ei saa usaldada ju meest, kes pidevalt valetab ja kes pidevalt oma lubadusi murrab!
Postitusi: 7653

Postitatud: 25-01-2015 16:36


Jäta maha, sisuliselt te ju polegi ju paar. Kõige suurem miinus on veel see, et mees on alkohoolik. Joodikutega pole ju midagi peale hakata.
Postitusi: 367

Postitatud: 25-01-2015 16:37


No selle teksti põhjal võib järeldada, et teie suhtel küll mitte mingit tulevikku pole. Parem lõpetada esimesel võimalusel selline jama. Oled kindlasti palju paremat väärt!
Postitusi: 6305

Postitatud: 25-01-2015 16:41


Minu arust on seal ainult üks võimalus - laiali minna. Su jutus ongi ju ainult negatiivne, midagi positiivset pole, ma ei saa aru, miks sa temaga üldse veel koos oled?!

Tundub, et su mees ei olnud ka laste saamisest väga vaimustatud. Eks sellega ole ka nii, et kui mõlemad partnerid last ei oota, siis tasub läbi mõelda, kas teha aborti või arvestada, et lapsed jäävad üksi kasvatada. Selline asi võib meest muuta küll, aga kindlasti on sul lastega kolmekesi parem. Raskem võib olla, aga vähemalt südamerahu.
Postitusi: 9480

Postitatud: 25-01-2015 16:58


Kui sul on ema või keegi lähedane, kelle juurde minna, siis võta oma lapsed, paki asjad ja mine minema. Päriselt. Sellise mehega ei ole sul mingisugust tulevikku ja su lapsed? Lapsed kasvavad pigem ühe vanemaga, kui suhtes, mis ei ole tervik, kus puudub igasugune austus ja lugupidamine. Usun, et see teekond saab sulle raske olema aga sa pead ennast kokku võtma. Su lapsed ja sa ise tänad veel ennast kunagi.
Postitusi: 1

Postitatud: 25-01-2015 17:04


Tsiteeritud:

Kui sul on ema või keegi lähedane, kelle juurde minna, siis võta oma lapsed, paki asjad ja mine minema. Päriselt. Sellise mehega ei ole sul mingisugust tulevikku ja su lapsed? Lapsed kasvavad pigem ühe vanemaga, kui suhtes, mis ei ole tervik, kus puudub igasugune austus ja lugupidamine. Usun, et see teekond saab sulle raske olema aga sa pead ennast kokku võtma. Su lapsed ja sa ise tänad veel ennast kunagi.


Kõige hullem ongi see, et mul oli täielik ettekujutus olemas, kuidas ma oma lapsi kasvatan, kuidas saab olema mu kaksikute tulevik jne. Olen ise kasvanud ema-isata, lastekodus jne. Olen pärit vaesest ja alkohoolikute perest. Mul ei ole lastega kuhugi minna. Olen suutnud enda jaoks vist asja nii kaugele paika panna, et suvel lõpetan kooli ja siis saan lastega uut elu alustada, kui saan iseseisvaks ja ei sõltu nii palju mehe rahakotist. Tunnistan, praegu on meil vaid materiaalsusel põhinev suhe. Mul ei jää muud üle. Õdede-vendade peale ma loota ei saa. Sõpradel on omalgi pereelud ja eks kõigil on praeguses Eestis raske.
Mul ei ole kuhugi minna! Mitte kuhugi! Mul ei ole kelleltki abi paluda.
Postitusi: 9480

Postitatud: 25-01-2015 17:09


Siis ma ei oska sulle muud öelda, kui pead ära kannatama. Kui sul ei ole tõesti kuskile minna ja sa sõltud vaid mehe rahakotist siis püüa endale kiiremas korras jalad alla saada. Vastasel korral tõmbad sa ennast selles suhtes veel sügavamale sisse ja seda raskem on sul sealt pärast välja saada.
Postitusi: 758

Postitatud: 25-01-2015 17:36


Minu sulle nõu, võta ennast kätte! Ära raiska enda energiat selle mehe peale, siin on kõik selge, ole tänulik, et ta kuidagigi toetab teid rahaliselt, see on kõik. Ära looda, et midagi muutub, et läheb paremaks jne. Kõige tähtsam praegu sul enda elu korda saada. Hakka endaga tegelema, tee sporti, hakka tervislikult sööma, hakka hoolitsema enda eest, tee iluprotseduure kodus. Pühenda enda energiat ainult endale ja oma lastele. Närvitsemisega, muretsemisega sa ainult teed endale halba. Pead mõtlema selle peale, et oma elu paremaks muuta.
Postitusi: 783

Postitatud: 25-01-2015 17:38


Lapsed lasteaeda, ise tööle, mehele paned elatise peale. Raske on, aga kuskilt pead sa ju alustama.
Postitusi: 894

Postitatud: 25-01-2015 18:50


Segane suhe elukaaslasega?

Ma küsiks selle peale, et mis suhe? Mis elukaaslasega?

Mees on ammu Sinu juurest ju tegelikult ära läinud, aga Sina pead seda ikka suhteks. Tõenäoliselt pole mehel ka südant see asi ära lõpetada. Ei tea küll miks, sest ta ei hooli Sinust ega teie lastest.

Kui Sa temalt raha saad, siis hakka tasapisi kõrvale panema. Siis, kui kool läbi ja Sa ära otsustad minna, ei ole Sa kohe nullis omadega.

See on kindlasti raske, aga saa endale jalad alla. Pole mõtet nutta sellise sitakoti pärast. Lõoeta nutmine, hoolitse enda eest ja tasapisi aja selg uuesti sirgu ning suundu nö "turule".
Postitusi: 1792

Postitatud: 25-01-2015 19:04


sa vastasid ise enda jutus kõigile küsimustele ära.
on aeg muudatused ellu viia!
X