SDH

Postitusi: 1527

"Tellin ja vahendan" grupp FBs

Postitatud: 08-12-2014 16:40

Olen hämmingus... olin nimetatud grupi liige ikka väga kaua, ise midagi ei müünud, pigem olin teiste pakkumistega kursis. Ühel päeval vaatan- ei leia enam gruppi oma nimekirjast ega ka otsingust ehk siis sain aru, et olen blokeeritud. Vaatasin sõbranna kasutajaga järgi, kes grupi moderaator on ja kirjutasin talle. Vastuseks sain, et olin kogemata nende seinale postitanud, mistõttu koheselt eemaldatakse grupist. Ma olin tahtnud enda seinale postitada, aga kogemata postitasin sinna seinale, "... feeling dissapointed." Muidugi oli piinlik ja vabandasin ja küsisin, kas saan ikka gruppi tagasi. Vastus oli, et "ma kardan, et mitte". Kas see on mingi nali või?? Sellise pisikese näpuka eest??:D
Postitusi: 783

Postitatud: 08-12-2014 16:48


No need moded on seal jah jube ennast täis, ma olen seda ennegi tähele pannud. Ühesõnaga sa pole esimene juhtum...
Postitusi: 2478

Postitatud: 08-12-2014 18:52


:D Päris hea nali. Nii karm kord siis. Aga oleme ausad, ma jälgin ka seda gruppi ja ei ole kunagi midagi ostnud selle kaudu, suhteliselt mõttetut kraami müüakse. Tahaks mõnda gruppi, kus asjalikke asju ka on. :(
Postitusi: 31784

Postitatud: 08-12-2014 18:55


Mismõttes seinale ei tohi postitada?
Postitusi: 4782

Postitatud: 08-12-2014 19:24


See on üks ajuvaba grupp oma reeglitega!

Head lugemist :D

Reeglid kehtivad kõikidele!

1. Siin grupis me EI MÜÜ KOHE OLEMAS tooteid. Kohe olemasolevate toodete kuulutused kustutatakse ette hoiatamata.
2. Iga vahendaja lisab oma tooted vastava tootegrupi albumisse. See tähendab, et uusi nimelisi albumeid ei ole lubatud teha! Valesse albumisse lisatud kuulutused kustutatakse ettehoiatamata.
3. Üksikute piltide upitamine albumitest ei ole lubatud. Erandiks on gruppide kogumiseks kuulutused, mida võib upitada 2 tk 12 tunni jooksul.
4. Nende toodete pildid, mida enam tellida ei saa, tuleb albumist eemaldada.
5. Kui nimelisse kausta ei ole lisatud tooteid 4 nädala jooksul, läheb see kustutamisele. Samuti üksikud kuulutused/albumid, mille vastu puudub tellijate huvi 2 nädala jooksul või grupitellimused, mis ei ole täitunud 2 nädala jooksul.
6. Seinale postitamine ei ole lubatud. Seinale postitajad eemaldame koheselt ja jäädavalt grupist koos postitusega.
7. Siia gruppi ei ole oodatud teiste tellimiste gruppide ja nn butiikide pakkumised ja reklaam.
8. Teiste vahendajate kuulutuste all ei ole lubatud oma toodete reklaamimine või pakkumine.
9. Kodulehtededelt (Avon, IKEA, Tupperware, Oriflame, E5P, SD jne) tellimuste vahendamiseks tuleb info lisada vastavasse dokumenti, mis asub failide all. Kodulehtedelt ei kopeeri pilte albumitesse. Igal huvilisel on võimalik leida kogu toodete valik otse kindlal aadressil asuvast kataloogist.
10. Reeglite rikkumisel kasutame JÄÄDAVALT grupist eemaldamise meetmeid. Hilisemad selgitused ei vabasta rikkujat ühelgi vabandusel (ma ei teadnud, ei pannud tähele, ei teinud meelega) blokeeringust.
11. Postitamise viisi valib tellija. Lihtpostiga saatmine toimub tellija omal vastutusel. Tellijal on õigus nõuda postitamiseks tähitud kirja, SmartPosti või Post24 teenust. Hilisemad pretensioonid ei kuulu vaidlustamisele.
12. Nimeliste kaustade omanikud saavad valida, kas postitavad uue kuulutuse oma albumisse või toote järgi kausta. Topelt postitamine ei ole lubatud. Nimelise albumi maksimaalne piltide maht on 200.
13. Gruppi on oodatud inimesed ainult oma täis- ehk ees- ja perekonnanimega. Poolikute ja Olen/Lihtsalt/Preili jms nimedega liikmed eemaldame grupist ning selliste nimede alt lisatud kuulutused lähevad kustutamisele ja vahendajad grupist eemaldamisele.
14. Teiste grupiliikmete vastu oleme sõbralikud. Ka viitamine pakkumises olevatele vigadele või muule toimub sõbralikus toonis. Lugupidamatult käituvad liikmed eemaldame grupist.
15. Teise vahendaja pildi kasutamine nõusolekuta on RANGELT KEELATUD. Loata foto kasutamisel eemaldame kuulutuse ettehoiatamata.
16. Austades vahendajaid ning teisi grupi liikmeid, ei ole peale makseinfo saamist õigus tellimusest loobuda. Liikmed, kes loobuvad peale makseinfo samist või ei osta oma tellitud tooteid välja (kodulehtede tellimused), eemaldame jäädavalt grupist.
17. Grupis võivad vahendajatena tegutseda ja kuulutusi lisada ainult äritegevuse registreerinud kasutajad. Enne kuulutuste lisamist tuleb märkida info oma nime ja registrikoodiga (FIE, OÜ) "Meie vahendajad" faili. Tegevus ja arveldamine käib vaid nö ärikonto kaudu.
Postitusi: 3248

Postitatud: 08-12-2014 19:45


No seal need reeglid lähevad üha ajuvabamaks jah. Ma veel saan aru sellest, et seinale ei postitata. Aga kord oli juhtum, et pettur vahendaja oli, suurel hulgal kaupa vahendas pettusega. Niisiis eemaldati see vahendaja grupist, kuid inimestel ei olnud enam kuskil koos arutada, kuidas edasi toimida (enne see toimus vastava postituse all, aga nüüd ju kustutati kõik selle kasutaja postitused ja kasutaja ise).

Tasuks natuke ka mõistliku pilguga vaadata seal ja mitte päris kõike kustutada, aga noh jah..sellised need moded on seal.
Postitusi: 3427

Postitatud: 08-12-2014 19:47


Äkki ta on grammanats? See sõna on disappointed.
Postitusi: 6986

Postitatud: 08-12-2014 19:48


Miks ajuvabad reeglid? Pigem just väga konkreetsed ja õiglased...
Postitusi: 3558

Postitatud: 08-12-2014 19:57


sellise asja pärast sind mitte tagasi gruppi lasta on küll idiootsus
SDH
Postitusi: 1527

Postitatud: 08-12-2014 21:01


Hahaha, no kirjutasin teisele moderaatorile, selgitasin kõik ära, et inimlik viga jne. Ainus vastus oli: "reeglid on kõigile järgmiseks". HALLOO, kas nad tõesti ise aru ei saa, et see on täiesti NAERUVÄÄRNE??:D
Postitusi: 6305

Postitatud: 08-12-2014 21:43


No iseenesest võiksid nad ju sind tagasi võtta küll kui sa vabandasid ja ära selgitasid. Mõistan, et kui sa niisama oleksid lõbu pärast nende seina risustanud.
X