Postitusi: 1560

"Ema" peksis oma lapse poolsurnuks

Postitatud: 20-09-2014 16:06

Jutt siis sellest, kes veel kuulnud ei ole. http://www.ohtuleht.ee/595829/kohus-vahistas-kaheaastase-lapse-piinamises-kahtlustatava-ema-ja-tema-elukaaslase
Tegelik nimi Keiti Voogre. Mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas saab teha nii oma lapsele? Tunnen seda naist isiklikult, kunagi mingi 5-6 aastat tagasi olin tema eluga rohkem kursis.
Tutvusime peol ühiste tuttavate kaudu ja juba sel ajal ta liialdas alkoholiga ja tarvitas ka narkootikume, olles ise 15-16 aastane. Teinekord sattusime tänu ühistele tuttavatele ikka samale peole. Mingi hetk kolis ta Võrru ja peale seda teadsin tema tegemistest vaid facebooki vahendusel, kq see, et sai mingi hetk lapse. Siis nagu tundus, et hakkas korralikuks inimeseks, ei check ininud end enam kuskil peol ega ei laadind joomapilte üles. Mingi hetk kuulsin meie ühiste tuttavate käest, et tegelikkuses jõi ta rasedana edasi ja kui laps käes siis jätkas samamoodi pidutsemist kas pidutsedes samas korteris hunniku inimestega kus on ka laps või jättes teda üksi koju või andis mingile sõbrannale heal juhul hoida. Kuid ma ei oleks iialgi uskunud, et ta nii psühh on, et midagi sellist teeb. Kui ma esimest korda selle uudise avasin ja lugesin mõtlesin, et maru tuttavad faktid, ise peas mõtlesin, et ei ole võimalik ju, kuid avades Keiti facebooki profiili ja tema seina nähes kui palju seal sõimu on, sain aru, et see siiski on tema. Suhtlesin ühe ühise tuttavaga ja tema teadis rääkida, et lapsel on tõsine ajukahjustus ja üleni sinikaid täis, isegi suguelundite peal ja, et ellujäämistõenäosus on vaid 1%
Mul on häbi, et sellist inimest tunnen ja loodan südamest, et ta mädaneb vanglas ja loodetavasti Emily tuleb sellest välja ja saab terveks ja,et lapse isa saaks lõpuks ainuhooldusõiguse ja, et Keiti ei näeks teda enam mitte kunagi
Postitusi: 378

Postitatud: 21-09-2014 16:54


ega ei ole ju juttu mingeist pealtnägijatest mis tol õhtul juhtus.. kas keiti ise tunnistas et peksis ise või mis värk sellega oli?
võibolla tõesti mingi narko-orikas tegi tüdrukule seda.. :(

oma lapsele midagi nii jõhkrat teha on ikka midagi mõistuse vastast..
võibolla ta tõesti lõi last aga niimoodi läbi peksta on ikkagi midagi muud..loodame et tõde tuleb imlsiks ja leajad pokri pistetakse kus teised loomad saavad nendega tegutseda!!!
Postitusi: 4126

Postitatud: 21-09-2014 17:03


Ma vaatan, et see lapse isa oma uue prouaga pole ka päris normaalsed...lõppkokkuvõttes sellel lapsel ei olegi normaalset keskkonda, kuhu minna isegi kui paraneb :(

Need siis Askist pärit nn küsimused Keitile ( ei tea muidugi, kui palju need tõele vastavad, et äkki mingi sõbranna kirjutattud vms aga jah):


"muide, mina ka nägin su mees vabakal autoga ja sis see musta peaga nõid (lapse isa uus naine) istus kõrval ja hoidis su last süles, sõitsid ka vist autoga nii et laps polnudki turvatoolis vaid sõitmise ajal ees selle nõia süles"

"See nõid käis lapsega jalutamas nimodi et emilyl polnud mütsi peas aind kapuuts. Ja väljas polnud üldse ssoe ilm."

"kamoon M...in räägib kõigile kui kasvatamatu jõmpsikas Emily on ja et talle ei meeldi Emily :S M...in rääkis et ta annaks heameelega lapse sulle aga J..t ei lubaks. Ma vaatan et tal pohhui lapsest peaasi et J...iga koos saab olla, laps talle takistuseks vist."

"J..t on koguaeg sind petnud kahju et sa sellest varem aru eisaanud , kõike head sulle :)"

"J..til eiole Emily tähtis peaasi et nussi saaks kuskilt."
Postitusi: 1809

Postitatud: 21-09-2014 17:14


Väga haige teema. Lapsest nii kahju.
Postitusi: 6986

Postitatud: 21-09-2014 17:21


Vaatan, et mõnel on taas pidupäev, saab võõrast soppa üles keerutada. Milleks?
Postitusi: 4126

Postitatud: 21-09-2014 17:26


See sopp pole minu üles kaevatud muideks. See on avalikult üleval kõigile lugemiseks. Tegin lihtsalt omad järeldused, et kui praegu siin see ema kõige suurem kurjategija ja isa hea ingel, siis tundub, et tegelikult asjad päris nii ei ole ja igaühel oma osa selles kurvas loos.
Postitusi: 6986

Postitatud: 21-09-2014 17:33


No ma arvan ,et me kõik suudame teha sellest loost ise omad järeldused...laps on kriitilises seisundis ja ma olen kindel, et erinevad organid tegelevad selle juhtumiga üliaktiivselt.Milleks seda soppa veel siia üles toppida? Kuid samas eks see ole ka pisut mõistetav, pisut põnevust ja intriigi pühapäeva pärastlõunasse ei oleks ju paha...
Postitusi: 4126

Postitatud: 21-09-2014 17:35


No sina suudad ilmselt jah kõigest intriigi välja imeda. Minu jaoks pole see teema lihtsalt asi, mille loen läbi, võtan teadmiseks ning kustutan mälust. Minul ja paljudel teistelgi on mure lapse pärast ja tekivad 1000 küsimused, kuidas selline asi üldse saab juhtuda, kas tal ikka turvaline edaspidi kui terveks saab jne.
Postitusi: 1015

Postitatud: 21-09-2014 17:40


https://www.youtube.com/watch?v=8KtAkzd-2JM&app=desktop

Vaadake paremat kätt. Jube :(
Postitusi: 1809

Postitatud: 21-09-2014 17:47


Tsiteeritud:

https://www.youtube.com/watch?v=8KtAkzd-2JM&app=desktop

Vaadake paremat kätt. Jube :(


Issver :/
Postitusi: 6986

Postitatud: 21-09-2014 18:00


Tsiteeritud:

No sina suudad ilmselt jah kõigest intriigi välja imeda. Minu jaoks pole see teema lihtsalt asi, mille loen läbi, võtan teadmiseks ning kustutan mälust. Minul ja paljudel teistelgi on mure lapse pärast ja tekivad 1000 küsimused, kuidas selline asi üldse saab juhtuda jne.


Ja oma suures mures on kindlalt vaja nii ägedalt spekuleerida ja igasugust jama edasi levitada? Nüüd hakkab soppa ja üksteise süüdistamist ju tulema riburadapidi, kas siis tõesti peab sellega ühe turumuti kombel kaasa minema?
X