Postitusi: 1560

"Ema" peksis oma lapse poolsurnuks

Postitatud: 20-09-2014 16:06

Jutt siis sellest, kes veel kuulnud ei ole. http://www.ohtuleht.ee/595829/kohus-vahistas-kaheaastase-lapse-piinamises-kahtlustatava-ema-ja-tema-elukaaslase
Tegelik nimi Keiti Voogre. Mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas saab teha nii oma lapsele? Tunnen seda naist isiklikult, kunagi mingi 5-6 aastat tagasi olin tema eluga rohkem kursis.
Tutvusime peol ühiste tuttavate kaudu ja juba sel ajal ta liialdas alkoholiga ja tarvitas ka narkootikume, olles ise 15-16 aastane. Teinekord sattusime tänu ühistele tuttavatele ikka samale peole. Mingi hetk kolis ta Võrru ja peale seda teadsin tema tegemistest vaid facebooki vahendusel, kq see, et sai mingi hetk lapse. Siis nagu tundus, et hakkas korralikuks inimeseks, ei check ininud end enam kuskil peol ega ei laadind joomapilte üles. Mingi hetk kuulsin meie ühiste tuttavate käest, et tegelikkuses jõi ta rasedana edasi ja kui laps käes siis jätkas samamoodi pidutsemist kas pidutsedes samas korteris hunniku inimestega kus on ka laps või jättes teda üksi koju või andis mingile sõbrannale heal juhul hoida. Kuid ma ei oleks iialgi uskunud, et ta nii psühh on, et midagi sellist teeb. Kui ma esimest korda selle uudise avasin ja lugesin mõtlesin, et maru tuttavad faktid, ise peas mõtlesin, et ei ole võimalik ju, kuid avades Keiti facebooki profiili ja tema seina nähes kui palju seal sõimu on, sain aru, et see siiski on tema. Suhtlesin ühe ühise tuttavaga ja tema teadis rääkida, et lapsel on tõsine ajukahjustus ja üleni sinikaid täis, isegi suguelundite peal ja, et ellujäämistõenäosus on vaid 1%
Mul on häbi, et sellist inimest tunnen ja loodan südamest, et ta mädaneb vanglas ja loodetavasti Emily tuleb sellest välja ja saab terveks ja,et lapse isa saaks lõpuks ainuhooldusõiguse ja, et Keiti ei näeks teda enam mitte kunagi
Postitusi: 4126

Postitatud: 21-09-2014 13:58


Tsiteeritud:

Nii õudne teema, kohe sellele mõeldes, tuleb pisar silma.
See tuletab väga julmalt meelde, et meie ümber on igasuguseid inimesi. Aga samas me kõik saame midagi ära teha selliste juhtumite vältimiseks. Seal malluka blogis oli kommentaarides kirjutatud, et põgusalt nende inimestega tuttavad märkasid ka, et kõik ei ole korras ja plaplaa. See on olukord, kus tuleb tegutseda. Tuleb last märgata. Omaette teema on see, kas midagi tehakse ka ikka, kui on teatatud sellisest olukorrast.. :(

https://www.politsei.ee/et/nouanded/lapsevanemale/marka-vaarkoheldud-last/


No üldiselt ei julgeta lihtsalt minna kaebama, sest need vägivaldsed inimesed on täiesti ebastabiilsed ja võivad kätte maksta.

Kuskil üks inimene näiteks kirjutas, et oli ka kaebuse esitanud ja lootis, et asi jääb anonüümseks aga kus sa sellega. Kohtusaalis loeti kõik nimed, isikukoodid, elukohad ette ja pärast genereeris see süüdistatav kaebuse esitanud isikule kohtuasja kaela kättemaksuks.
Postitusi: 3680

Postitatud: 21-09-2014 14:04


Lugesin ka seda, väga haige. Tegelikult saab anonüümselt ka teavitada, aga siis jääb see küsimärk, kas ikka võetakse sellist vihjet nii tõsiselt.
Postitusi: 2236

Postitatud: 21-09-2014 14:30


Tsiteeritud:

Aina jubedamaid jutte tuleb esile, kas tõesti see värdjas Egert Must seksuaalselt kuritarvitas seda 2 aastast last?

Tegelikult oli see üks esimeseid mõtteid, sest tavaliselt on sellistes lugudes rohkem( kus on "boyfriend" kaasatud), kui lihtsalt peksmine.
Postitusi: 12770

Postitatud: 21-09-2014 15:01


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Aina jubedamaid jutte tuleb esile, kas tõesti see värdjas Egert Must seksuaalselt kuritarvitas seda 2 aastast last?

Tegelikult oli see üks esimeseid mõtteid, sest tavaliselt on sellistes lugudes rohkem( kus on "boyfriend" kaasatud), kui lihtsalt peksmine.


mõtted sellised kuna sinikad suguelunditel? ehk lihtsalt peksmisest. seksuaalselt kuritarvitatuna oleks ikka rebendid ja verd jne ka..
Postitusi: 1015

Postitatud: 21-09-2014 15:04


Ma ei tea, kui usaldusväärne see allikas on, aga väidetavalt olevat arst ise vihjanud sellele, et teda kuritarvitati seksuaalselt...
Postitusi: 3680

Postitatud: 21-09-2014 15:06


Minu meelest oli õhtulehes viide sellele a´la arstidel oli esialgu aimdus, et ka seksuaalselt väärkoheldud sinikate asukoha tõttu, aga minu meelest see lause koristati ära(?) Kuna see väga räige süüdistus, siis vb seetõttu see lause eemaldatud, sest siis oli see esimene teade juhtunu kohta.
Postitusi: 1015

Postitatud: 21-09-2014 15:18


Viimane uudis oli see, et lapsel ajurõhk tõusis 9st 28 peale...:(
Väga kahju :(
Postitusi: 378

Postitatud: 21-09-2014 15:29


issand ...
nii jube..


loomadele olgu vastav karistus!!!
Tõprad!
Postitusi: 4126

Postitatud: 21-09-2014 16:41


Ma praegu mõtlen, et ok see ema nüpeldab aeg-ajalt last ja kuna ta väga lapse järele ei vaata, siis eks ta kukub ise ka palju ja sellest ka sinikad. Aga too õhtu võis olla jälle selline, et oli mingi pidu, tõmmati ninad täis ja mindi klubisse. Mõni tont võis jääda jälle sinna purjuspeaga magama ja oligi korras.
Postitusi: 3680

Postitatud: 21-09-2014 16:51


Ma arvan, et siis poleks vahi alla mõlemaid võetud. Tean yhte sellist vanemate hooletuse kaasust, kus võeti kohe vahi alla see lapsevanem, kes hooletu oli. (Just üks, mitte mõlemad. Oli ka läbu ja üks vanematest jättis teatavad ained ripakile lauale) aga jah ei tea, mis tegelikult täpselt juhtus ja kui suur osalus kellelgi oli. Õõvastav olukord igaljuhul.
X