Postitusi: 1

Kas võtta mees tagasi?

Postitatud: 07-06-2014 10:01

Oleme üle 20 aasta olnud abielus ja nüüd ei tea, mida teha ja tahaks kuulda teiste kogemustest. 10 aastat tagasi oli mu mehel suhe ja ta jäi vahele, katkestas selle ja püüdsime. Märtsis sain teada, et viimased 2 aastat on tal jälle olnud paralleelelu - korter ja kodu mängimine teise naisega. Kolisime 2 kuuks lahku ja nõudsin, et ta 1.juuniks teeks otsuse - proovimine ja panustamine meie suhtesse või lahutus. Tuli tagasi mu juurde ja lubas, et proovime. Praegu tundub, et ta pingutab ja tahab hea olla, mina ka püüan olla haavadest hoolimata rahulik. Sellegipoolest närivad küsimused - kas see teine suhe läbi päriselt (või kerkib mõne kuu pärast uuesti). Kas suudan andestada, siis kui see pingutamise periood läbi saab ja jälle argipäev on. Praegu on palju emotsioone - pai eneseuhkusele, et ta ikka tagasi tuli. Hea meel et lahutusvalu ei tulnud - aga mis tunne on 3 või 6 või 12 aasta pärast?
Postitusi: 31784

Postitatud: 07-06-2014 10:14


Nojah, proovida ju võid. Aga kui mees on kaks korda sellist pulli teinud, siis tuleb kindlasti ka kolmas kord ka. Ka neljas jne.
Postitusi: 7653

Postitatud: 07-06-2014 10:24


Selline mees jääbki petma. Ja sa veel ei tea palju tal neid üheöösuhteid olla võis teie abielu jooksul. Usun, et sa ei tahaks aastaid õnnetus suhtes olla.
Postitusi: 1258

Postitatud: 07-06-2014 13:41


Mina ei usaldaks ka enam. Ühe korra ehk annaksin andeks, aga edaspidi küll enam mitte
Postitusi: 1161

Postitatud: 07-06-2014 17:50


Päris ausalt- kas sel ajal, kui mehel paralleelsuhe oli, jäi Sinul muidu millestki vajaka? Nt tähelepanust, hellusest, seksist, materiaalsest küljest vms? Või polnud millegi üle kurta?
Postitusi: 4

Postitatud: 07-06-2014 18:48


Tsiteeritud:

Päris ausalt- kas sel ajal, kui mehel paralleelsuhe oli, jäi Sinul muidu millestki vajaka? Nt tähelepanust, hellusest, seksist, materiaalsest küljest vms? Või polnud millegi üle kurta?


Ma soovitan ka enne neile küsimustele vastused leida, kui lasta valla stamphala "Mees tegi midagi, mida mingil põhjusel nagu ei või, nüüd on meie elu läbi". Nii äkki mõistad, kas sa ei suuda selle olukorraga leppida, kuna su mees tegi sulle oma käitumisega tegelikult liiga või oled sa mingis juras kinni ja tekitad endale ise probleeme juurde.
Postitusi: 12770

Postitatud: 07-06-2014 20:09


kas probleemid, mis tõukasid mehe teise naise käte vahele, on lahendatud? või sa lihtsalt esitasid ultimaatumi ja mees oli sunnitud tulema koju tagasi? kui tal see suhe oli 2a, siis no ilmselt on ka tolle teise vastu armastus. teil lapsed ka?
Postitusi: 10165

Postitatud: 07-06-2014 20:10


Tsiteeritud:

Päris ausalt- kas sel ajal, kui mehel paralleelsuhe oli, jäi Sinul muidu millestki vajaka? Nt tähelepanust, hellusest, seksist, materiaalsest küljest vms? Või polnud millegi üle kurta?


Siiralt kahtlen, kas omanikuhingega inimene selle küsimusele antud infokildu silmas pidades adekvaatselt vastata suudab. <sarkasm> Mees pani ju teisega, tema mees! </sarkasm>

Postitusi: 4126

Postitatud: 07-06-2014 22:08


No mina saadaks küll kuradile! Ausalt..ei ole ta ainuke mees maailmas ju. Leidub ka selliseid, kes austavad oma kaaslast ja ei tõmba mingit paralleelteemat 2aastat. Ilmselgelt see inimene ei austa sind ja teie suhtepõhimõtteid.

MIna ei arva, et kõrvalsuhetel põhjuseks mingid puudujäägid suhtes. Sellised asjad tuleb omavahel selgeks rääkida ja vajadusel kasutada spetsialistide abi. Kõrvalsuhe ei ole mingi lahendus. Suhetes esineb erinevaid perioode ja normaalne mees suudab neist üle olla ning mõelda peaga, mitte kohe lihtsama vastupanu teed minna. Naine ei pea mehe pärast nahast välja pugema vaid suhtes tuleb olla üksteisele toeks ning hinnata kaaslast just sellisena nagu ta on. Kui suhtes on tugevalt häirivad faktoreid, siis tuleb lihtalt lahku minna.
Postitusi: 29489

Postitatud: 08-06-2014 02:53


Veel saaks aru, kui mees lihtsalt nõrk on ja paar korda kõrvale on pannud, aga ta ju juba aretas teist elu sinu kõrvalt. Nii, kui sa ta maha jätad on ta läinud ja ilma mingisuguse kahetsuseta. Sina oled ilmselgelt monogaamne, aga tema ei ole.
Postitusi: 1

Postitatud: 08-06-2014 09:42


Kas millesti oli suhtes puudu? Ta jagas selle naisega oma kõiki emotsioone ja meie ainult kaugenesime nii hingeliselt kui füüsiliselt. Ta tuli tagasi ja miski ei ole lahenenud ta lubas rohkem aega võtta, rohkem mind oma ellu põhendada jne. Usun , et Ta teebki seda, aga MINGI AJA, siis kardan, et on jälle kõik endist viisi. Praegu tundub, et ta selle teise naisega ei suhtle, pingutab ja teeb kõik, et mul hea oleks - aga kaua ...veel kuu , 2 või 3... Tal on väga tugevad omanditunded, miks need siis peaksid selle teise naise suhtes üle minema. Üheöösuhe oleks lihtne andestada, ka mingi lühisuhe, aga kaks aastat paralleelelu - ka mul kumitab peas hirm, et äkki oli see armastus. Samas praegu tahab ta kodus olla ja püüda. Annan muidugi selle võimaluse, teen näo, et usun, et kõik saab korda - aga hinges on armid ja kahtlused.
X